>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (6) Polska - Gorzów, 23 czerwca 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
FIM GORZÓW SGP OF POLAND




Lista startowa:

1. Peter Ljung (Szwecja)
2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
3. Chris Harris (Wielka Brytania)
4. Antonio Lindback (Szwecja)
5. Martin Vaculik (Słowacja)
6. Tomasz Gollob (Polska)
7. Bartosz Zmarzlik (Polska)
8. Kenneth Bjerre (Dania)
9. Greg Hancock (USA)
10. Chris Holder (Australia)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja)
12. Jason Crump (Australia)
13. Andreas Jonsson (Szwecja)
14. Bjarne Pedersen (Dania)
15. Nicki Pedersen (Dania)
16. Hans Andersen (Dania)
17. Piotr Pawlicki jr
18. Przemysław Pawlicki

Wyniki z 2011:
1. Greg Hancock (USA) - 11 (3,3,2,3)
2. Nicki Pedersen (Dania) - 10 (3,2,3,2)
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8 (0,2,3,3)
4. Tomasz Gollob (Polska) - 8 (1,2,3,2)
5. Darcy Ward (Australia) - 7 (3,1,0,3)
6. Chris Harris (Wielka Brytania) - 7 (1,3,3,w)
7. Adreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,3,0,2)
8. Chris Holder (Australia) - 6 (2,0,1,3)
9. Jarosław Hampel (Polska) - 6 (3,2,0,1)
10. Jason Crump (Australia) - 6 (1,3,1,1)
11. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 5 (0,1,2,2)
12. Janusz Kołodziej (Polska) - 5 (2,0,2,1)
13. Kenneth Bjerre (Dania) - 4 (2,1,1,0)
14. Artiom Łaguta (Rosja) - 3 (1,0,2,0)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (0,1,1,1)
16. Rune Holta (Polska) - 0 (w,0,w,0)
17. Bartosz Zmarzlik (Polska) - NS
18. Kamil Pulczyński (Polska) - NS

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Kołodziej, Harris, Holta (w)
2. Hancock, Holder, Łaguta, Lindbaeck
3. Ward, Jonsson, Gollob, Lindgren
4. Hampel, Bjerre, Crump, Sajfutdinow
5. Jonsson, Pedersen, Bjerre, Holder
6. Crump, Gollob, Lindbaeck, Kołodziej
7. Harris, Sajfutdinow, Lindgren, Łaguta
8. Hancock, Hampel, Ward, Holta
9. Pedersen, Lindgren, Lindbaeck, Hampel
10. Sajfutdinow, Kołodziej, Holder, Ward
11. Harris, Hancock, Crump, Jonsson
12. Gollob, Łaguta, Bjerre, Holta (w)
13. Ward, Pedersen, Crump, Łaguta
14. Hancock, Lindgren, Kołodziej, Bjerre
15. Holder, Gollob, Hampel, Harris (w)
16. Sajfutdinow, Jonsson, Lindbaeck, Holta
Oferta z Unibet:


 
B 0

buba90

Użytkownik
Bardzo chciałbym zeby Tomek sie obudził ale będzie bardzo cięzko.
Kursy mocno przesadzone
Gollob - Hancock 2 @2.0 Tobet
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No powiem szczerze, że jestem w szoku. Kurs 3.00 na Golloba? Przy obecnej formie i niezbyt skutecznej jeździe w Gorzowie ostatnio? Szczerze mówiąc liczyłem, że kursy na awans do półfinału będą dość interesujące do grania, a tutaj buk robi z niego głównego faworyta do zwycięstwa? No ciekawie ...
W takim razie trzeba szukać innych opcji.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dokładnie miałem to samo. Myślałem, że coś ugram na Gollobie, ale jednak wszystko jest po staremu. Nasz kapitan cieniuje ostatnio na wszystkich frontach. Zarówno w SGP jak i w ligach szwedzkiej i polskiej to zupełnie inny zawodnik. W ubiegłą niedzielę był w stanie pokonać tylko drugą linię najsłabszej ekipy w lidze. Obecna forma wskazuje na słabszy występ, ale z drugiej strony to wciąż Gollob i występ w Gorzowie.
Ogólnie mimo braku kilku zawodników tegoroczny cykl jest dość ciekawy. Ostatnio odżyli starzy wyjadacze tacy jak Nicki czy Crump. Nie sądziłem, że z takim zaciekawieniem będę śledził kolejne turnieje. Szkoda tylko słabej postawy Tomka no i przede wszystkim kontuzji Jarka.

Co do gorzowskiej rundy wstrzymam się z obstawianiem do soboty, kiedy to wszystkie buki wytoczą pełną ofertę. Nie będę jednak oryginalny pisząc, że jako faworyta upatruje ubiegłorocznego zwycięzce Hancocka. O podium powinien powalczyć też dobrze znający ten tor N.Pedersen.

Pozdrawiam
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Dziś Fortuna wystawiła pary do typowania w GP . Na początek zagram taki dubelek:
Bjerre - Harris @ 1.8
G Hancock miejsca 1-4 @ 1.6
ako:2.88

Pierwsza para to pojedynek Kenia u którego forma rośnie dwa ostatnie występy w Polskiej lidze dobre w Szwecji też nie najgorzej i ciężko będzie Bomberowi pokonać Duńczyka , ten pojedynek ma także swój inny smaczek obaj zawodnicy ścigają sie w Częstochowie a w składzie może wystąpić tylko jeden z nich tak że dodatkowa walka o miejsce w Enea ekstralidze.Haris w ostatnim GP w Danii pokazał że umie coś pojechać w ubiegłym roku w Gorzowie też lepszy był Bomber ale myślę , że w tej parze lepszy będzie Bjerre który może zakręić się koło awansu do półfinału.
Co do drugiego typu to Herbi powinien awansować do finału , równa forma na wielu frontach w ubiegłym roku w Gorzowie zwycięstwo w zawodach , prawie same zwycięstwa tylko jeden raz przyjechał jako drugi.

Ciekawy typ to para Harris-B.Zmarzlik tu napewno też zaryzykuje zagrać na Bartka , jeżeli nie zje go trema to powinien koło 6-7 pkt przywieść a to powinno wystarczyć na pokonanie Bombera. Przemawia za nim młodzieńcza fantazja , swój tor i to że bartek jest w stanie objechać najlepszych nie raz udowodnił to już w Polskiej lidze , ale może też przegrać z gorszymi od siebie -taki to los młodego zawodnika .Myślę jednak że tak jak Przemek Pawlicki w Lesznie w GP wspaniale zaczął choć potem było już gorzej i nie wystarczyło to do półfinału , to Bartek pojedzie równo we wszystkich 5 startach.
Harris - B.Zmarzlik typ 2 @ 2,06
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ciekawy typ to para Harris-B.Zmarzlik tu napewno też zaryzykuje zagrać na Bartka , jeżeli nie zje go trema to powinien koło 6-7 pkt
Ja mam trochę odmienne zdanie, Zmarzlik nie jeździ tak dobrze jak rok temu kiedy zdarzały mu się dwucyfrówki, jeździ przeciętnie bez błysku i szału na swoim torze. Ten chłopak ma 17 lat i nie sądzę by zdobył więcej niż 2-3pkt, oczywiście w jego zasięgu są jakieś 3 miejsca, może jakaś 2 w biegu z Andersenem i Ljungiem z dobrego pola. Awansuje do półfinału? No way.
Jakby bet365 czy tobet wystawił linie na Zmarzlika 6 czy 7 pkt wziąłbym to w ciemno.
Przeceniacie możliwości Bartka to jest gp tu nie ma łatwo o punkty, Dudek czy Pawlicki może by zrobili 6-7pkt, ale nie Zmarzlik. W lidze przegrywał swoje biegi z Walaskiem, Crumpem, Gollobem, Lindgrenem, Jędrzejakiem itp. Robi w lidze te swoje 5-7pkt, ale w tym 3pkt w biegu młodzieżowym, a później punkty na słabych juniorach/seniorach. Nie wróże mu jakiegoś powodzenia w tym GP.
Martin Vaculik - Bartosz Zmarzlik @1,60 tobet 200j✅
Tomasz Gollob - Greg Hancock @1,90 tobet 120j⛔
Martin ma super szanse pokazania się w turnieju, przed sezonem zrezygnował z dzikusa na rzecz polskiej ligi, dlatego będzie chciał udowodnić sobie oraz typkom z BSI, że należała mu się ona. Bartek w tym sezonie jeździ bo jeździ, robi swoje punkty, ale nie jest w formie jak rok temu. Nie ma takiego sprzętu by wygrywać w GP. Owszem jest w stanie zrobić ze 3-4 punkciki, na słabym Lindbaecku czy Andersenie, ale to max co mu daje.
Tomek w jakiej formie jest każdy wie. Cieślak mówił, że &quot;na glinę w Gorzowie trzeba mieć bardzo mocną jednostkę, silnik który będzie miał dużo mocy szczególnie na łukach, a Tomek takiego nie posiada&quot; Ma problemy w GP z dopasowaniem się do torów w sobotę w Gorzowie może być podobnie. Będzie z nim klan Kasprzaków, kto wie może na jego jednostkach Tomek pojedzie? Bo Krzysiek ostatnio w Gorzowie śmiaga ładnie. Greg to klasa sama w sobie, nie widzę innej opcji niż jego awans do półfinału, ba nie pamiętam zawodów kiedy nie wszedł do 1/2 finału, w sobotę będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Martin Vaculik - Bartosz Zmarzlik @1,60 Tobet to opcja warta przemyślenia bo Polski/Słowak jest w formie
Ooo właśnie to samo miałem napisać że wydaje mi się iż warto postawić na Martina. W tym sezonie jeździ naprawdę aż miło się patrzy. Na każdym torze walczy i zdobywa dużo pkt. Dla Niego jest to duża szansa pokazania się. Zmarzlik tak jak wcześniej było napisane nie będzie pkt tak jak np.Pawlicki w Lesznie. Dlaczego?Proste nie ma takiej formy jak w tamtym roku.Ja zagram tą pare.✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przeciez ten Zmarzlik ledwo wykreca 7pkt w lidze z czego 3 zdobywa z juniorami to jakim cudem ma wykrecic 7-8 w GP ??!! W zyciu nie zakwalifikuje sie do polfinalow.
Ogolnie kolejne GP w ktorym bedzie decydowac forma dnia bo tor nikogo nie faworyzuje. Gollob to dramat i jezdzi gorzej u siebie niz na wyjazdach wiec nie ma co na niego liczyc i jestem zszokowany ze niektore buki robia z niego faworyta.
Czekam na reszte bukow i gram cala czolowke przeciwko niemu a w szczegolnosci z Nickim. W betssonie 1,57 ale fortuna daje 1,88 wiec pobieram.
Gollob-Pedersen
1,88 (1,77 po odliczeniu 6% podatku).
fortuna
Co do reszty :
Crump slaba forma i tragiczny wystep w towarzyskim Polska-reszta swiata w Gorzowie
AJ forma znosna, w Gorzowie jako tako daje rade. Herbi podobnie.
Emil niewiadoma jak zwykle, podobnie Fredka.
Holder bardzo dobra forma.
Gollob bez komentarza.
Jednak wszystko po stronie Nickiego - znajomosc toru, rewelacyjna forma i motywacja zeby w koncu pojechac wszystkie biegi swietnie a nie tylko faze zasadnicza w GP. Jak dla mnie to wlasnie Pedersen, potem przepasc i reszta.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
może by tak Nickiego pobrać na win w całych zawodach? forma okej, tor też dość dobrze znany i tak patrząc na obsadę i dyspozycję chociażby Golloba to chyba Nicki ma niewielu przeciwników. Greg, Holder, AJ i ktoś jeszcze jest w stanie to wygrać?
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
może by tak Nickiego pobrać na win w całych zawodach? forma okej, tor też dość dobrze znany i tak patrząc na obsadę i dyspozycję chociażby Golloba to chyba Nicki ma niewielu przeciwników. Greg, Holder, AJ i ktoś jeszcze jest w stanie to wygrać?
Niby racja, ale z Nickim nigdy nic nie wiadomo i nie chodzi mi tu już o samą formę. Jeśli nie odwali żadnej szopki jak ostatnio to powinien powalczyć o zwycięstwo. Gorzej jeśli znowu zabierze się za wykluczanie przeciwników :p
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Martin Vaculik - Bartosz Zmarzlik 1 1.60 ✅
Vaculik walczak i ma coś do udowodnienia natomiast zmarzlik pomimo znajomości toru niestety nie poradzi sobie.. za wysokie progi.
Nicki Pedersen - Jason Crump H(0 - 0.5) 1 2.00 ✅
Crump nie błyszczy formą i myślę że Nicki będzie tutaj głównym faworytem do wygrania całych zawodów.
Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0 - 0.5) 2 1,72 ✅
Greg stała wysoka forma, a Tomek cały czas bez szału. Może zaliczy lepszy występ, ale do Grega nie powinien się zbliżyć.
2 i 3 pare obowiazuje pierwsze 20 biegów.
Tobet ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No to ode mnie kilka typów na GP:
Andreas Jonsson-Kenneth Bjerre 1 @ 1,45 Milenium✅
Jak dla mnie naprawdę ciekawy zakład, co prawda kurs nie jest jakiś super wysoki ale na dokładkę do kuponu moim zdaniem w sam raz. AJ ostatnio odzyskuję formę i punktuję na dobrym, równym poziomie co najważniejsze. W Falubazie robi tyle punktów co trzeba więc jakoś o jego postawę się nie boję. Jego rywalem w tej parze będzie Bjerre, który tego sezonu raczej do udanych zaliczyć nie może. Ostatnio co prawda dwa niezłe występy ligowe ale to było u siebie i też ten przeciwko Sparcie to inaczej trzeba traktować. W ogóle jakoś Kenio to zawodnik tylko i wyłącznie dla pieniędzy, a w tym sezonie będzie mu ciężko się utrzymać w cyklu więc kasa od sponsorów się może skończyć trochę. AJ jak pisałem odzyskuję formę i myślę, że teraz jego celem jest jak najszybsze zapewnienie sobie bytu na kolejny sezon i najbliższy krok to dobry występ w Gorzowie. Jak patrzyłem rozkład biegów to AJ powinien w okolicach 8-10pkt zrobić, z kolei Kenio to liczę w okolicach 6-7pkt ale raczej na więcej bym nie oczekiwał.
Chris Harris-Martin Vaculik 2 @ 1,95 Milenium✅
Ciekawa para i tutaj moim zdaniem mamy value na Słowaka. W tym sezonie jak wiemy prezentuję się naprawdę solidnie, co pokazuję nie tylko w Polsce ale też w Szwecji. Gdyby GP było w Tarnowie to bym grał, że awansuję do finału, bo na Mościcach radzi sobie świetnie ale i w Gorzowie myślę, że stać go na półfinał i oczekuje od niego występu w granicach 7-8pkt. Z kolei Harris w tym sezonie tragicznie w Polsce i efekty tego widać, gdyż jego miejsce w Czewie zajął Kenio. Jak patrzyłem to Bomber nie ma zbyt łatwych biegów poza pierwszym więc więcej aniżeli 6pkt to będzie w mojej ocenie niespodzianka. Jak dla mnie value po stronie Słowaka więc warto grać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Linia niska ale mimo wszystko gram. Zmarzlik jesli zdobywa po 7-8 punktow w lidze z czego 3 pkt wozi z juniorami to gdzie ma przywiezc wiecej jak 5 punktow w GP !!?? Nie ma szans.
Zmarzlik poniżej 5 i równe 5 w bet365
2,37 i 7,50 tak robimy zeby byly rowne wygrane co daje nam kurs :
Zmarzlik under 5,5 za 1,80 ⛔ brawo Bartek !! pokazales Gollobowi miejsce w szeregu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typuj &quot;jeden na jednego&quot; wygraj 500PLN!
Żużlowa karuzela wraca do Polski, gdzie w Gorzowie Wlkp. odbędą się szóste w tym sezonie zawody z cyklu Speedway Grand Prix!
Po raz kolejny przygotowaliśmy specjalną ofertę &quot;jeden na jednego&quot;, w której każdy gracz może zgarnąć extra 500PLN stawiając zaledwie 5!
Co należy zrobić? Wystarczy w wybranych 8 parach zawartych w powyższym sektorze wskazać, który zawodnik z danej pary uzbiera więcej punktów. Każdy, kto właściwie wytypuje 8 zwycięzców i potwierdzi to zawarciem zakładu za minimum 5PLN, poza normalną wygraną otrzyma extra 500PLN!
Wybierz swoją ósemkę, która okaże się lepsza od rywali w Grand Prix Polski 2012!
Aktualny zestaw:
Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0.5 - 0) 2.00 1.72
Nicki Pedersen - Jason Crump H(0 - 0.5) 1.72 2.00
Chris Holder - Andreas Jonsson H(0 - 0.5) 1.80 1.90
Fredrik Lindgren - Kenneth Bjerre H(0 - 0.5) 1.72 2.00
Emil Sajfutdinov - Antonio Lindback H(0 - 2) 1.85 1.85
Hans Andersen - Bjarne Pedersen H(0 - 0.5) 2.00 1.72
Chris Harris - Bartosz Zmarzlik H(0 - 0.5) 1.67 2.05
Martin Vaculik - Peter Ljung H(0 - 1.5) 1.72 2.00
 
C 2

conte

Użytkownik
Grand Prix to zawsze niespodzianki, i ciężko tutaj się obstawia, ale popieram typy na Pedersena w H2H z Gollobem,i przeciwko Bartkowi,który nie jest w formie. Chciałbym dorzucić jeszcze takie zdarzenie:
- zwycięzca biegu 5 - Greg Hancock @ 2.25 Bet365 ✅
Kto pokona Amerykanina? Chimeryczny Jonsson, słaby Ljung,czy debiutujący w cyklu i nie znający za dobrze toru Vaculik? Aktualny mistrz świata jest w znakomitej formie, a w ubiegłym roku pokazał, że na gorzowskim owalu umie jeździć. Co więcej, startuje z zazwyczaj najlepszego czwartego pola. Świetny typ jak dla mnie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Martin Vaculik - Bartosz Zmarzlik 1 @ 1,60 Tobet ✅ 20-13 (1m - 3m)
Według mnie bardzo przyjemny typ. Martin będzie chciał udowodnić dziadom z BSI że gdyby nie chore przepisy w SE byłby bardzo solidnym jeźdźcem w GP. W tym roku praktycznie gdzie się nie pojawi to nie zawodzi. W SE tworzy bardzo skuteczną parę z Madsenem chyba najlepszą w lidze. W Szwecji też jest bardzo dobrze, jest jednym z liderów drużyny. Sprzętowo wygląda bardzo dobrze w tym sezonie, dzisiaj myślę że spokojnie może awansować do półfinału. Zmarzlik dostał dziką kartę, według mnie nie zasłużenie, bo Janowski jest na pewno lepszym zawodnikiem, no ale Zmarzlik jeździ w Gorzowie więc musiał dostać dzikusa. Ostatnio jego forma spadła, regres formy nastąpił w tym samym czasie co Golloba.. Zawodnik z potencjałem ale na pewno brakuje doświadczenia by powalczyć o dobry wynik w GP. Ostatnio w lidze słabo punktuje i swój dorobek zawdzięcza tylko dzięki wygranej w biegu juniorskim. Z seniorami jest ciężko, dodatkowo tor dzisiaj będzie inaczej przygotowany niż na ligę więc wcale to nie będzie atut Polaka. Dla mnie w tej parze zwycięzcą może być tylko jeden zawodnik czyli Vaculik.

Peter Ljung
over 4 @ 2,10 Bet365 ✅ 7
Peter Ljung to bardzo solidny zawodnik ostatnio w Kopenhadze zabrakło niewiele by awansować do półfinału. Przed sezonem każdy go skreślał i ogłosił najgorszym zawodnikiem GP, jednak Peter wcale taki słaby nie jest. W każdym GP solidnie walczy, dzisiaj uważam że spokojnie wykręci więcej niż 4 punkty. Dodam jeszcze że w tym roku tylko raz nie przekroczył tej linii. Zdobywał odpowiednio: 4 punkty w Auckland, 6 punktów w Goeteborgu, 5 punktów w Pradze, 6 w Lesznie i 8 w Kopenhadze. W Polskiej tzn w Grudziądzu nie zawodzi i jest jednym z lepszych zawodników I ligi. W Szwecji też solidnie. Ostatnio czyli niespełna dwa tygodnie temu wykręcił z tego co pamiętam 12 czy nawet więcej punktów. W IM Szwecji też było dobrze. Zawodnik solidny, dzisiaj spokojnie może przyjeżdżać przed takimi zawodnikami jak Zmarzlik, Lindback, Andersen, Bjarne, Harris czy Bjerre. Do tego pierwszy numer startowy, co prawda w Gorzowie 1 pole jeździe dość średnio, ale zawsze Peter pojedzie po równaniu więc pola od krawężnika w jego sytuacji będzie sprzyjające, a z 1 pola pojedzie dwa razy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob win 7,00 Bet365 ⛔ szkoda bo wróciło latanie..
Tak.. trzymam mocno kciuki by to się stało. Buki chyba czytają to forum a szczególnie Bet365 bo wystawił kurs jeszcze raz taki jak konkurencja obok którego ja przejść obojętnie nie mogłem szczególnie jako wielki fan Tomka. Co za nim przemawia? oprócz toru, wyszkoleni i doświadczenia nic. Na pewno nie sprzęt, ale jeśli dziś ten sprzęt &quot;odpali&quot; to nawet po przegranym starcie nikt nie będzie w stanie powstrzymać tego &quot;świra&quot; na Jancarzu. Wiadomo stawka niska, ale mam nadzieje, że dziś Tomek wygra. Jeśli się nie uda? trudno drugim moim faworytem jest Nicki.
Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1,90 Unibet ⛔
Nicki Pedersen TOP4 1,62 Fortuna ⛔
Nicki w tym sezonie jest najrówniejszy i najszybszy, na chwile obecną traci około 10 punktów do Grega ale dzisiaj myślę, że to stratę jest w stanie zniwelować, ponieważ moim zdaniem finał w jego wykonaniu to minimum. Wszyscy się podniecają tym Gregiem, ale co facet takiego robi? Forma na pewno nie jest taka jak przed rokiem gdzie &quot;niszczył&quot; wszystkich i wszędzie. Po przegranym starcie nie ma nic do powiedzenia, bo technicznie jest po prostu słaby. Typowy startowiec, zero walki na dystansie, szanuje faceta za to jaki jest ale jego jazda jest nudna jak &quot;flaki z olejem&quot;, a Nicki to showmen, więc postawie dzisiaj na niego. Forma również przemawia za Nickim. Do tego dogrywam finał w wykonaniu Duńczyka.
Nicki Pedersen - Emil Sajfutdinov 1 1,60 Betsafe ⛔
Chris Holder - Emil Sajfutdinov 1 1,62 Fortuna
✅
O Nickim już dziś napisałem wystarczająco dużo.. Emil niestety jest zdecydowanie poza formą do której przyzwyczaił kibiców. Ogólnie mam wrażenie, że nie rozwija się już tak jak przed tymi wszystkimi wypadkami (np. Praga). A Chris wręcz przeciwnie, w tym roku widać, że &quot;Kangur&quot; ma ochotę na medal MŚ i muszę przyznać, że wcale nie jest bez szans bo od początku sezonu jeżdzi skutecznie i widowiskowo. Jedyne co może pokrzyżować trafność tych typów to fakt, że Emilowi zawsze dobrze się jeżdziło na torze w Gorzowie. Ja jednak stawiam na Chrisa i Nickiego przeciwko Emilowi.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nicki Pedersen poniżej 12 @1,83 bet365✅
Tor nie będzie taki jak na meczu z Gdańskiem, nie będzie również jak na ligowych spotkaniach kiedy to Nicki jeździł w Gorzowie. Sam zainteresowany ostatnio stwierdził, że ma zasłabe motocykle na ten tor. Wczoraj na treningu nie dało sie jechać dziś Nicki jakąś wpadkę zaliczy. Rzadko kiedy zdarza się zawodnik który od początku do końca przywozi same trójki. Dziś może być podobnie pierwszy bieg dość łatwy może być 3, drugi z Rosjaninem i mam nadzieje dziś szybkim Harrisem z żółtego więc raczej punkcik straci, 3 start z białego pola z Crumpim Vaculikiem i nie obliczalnym Lindgrenem więc nie sądzę, żeby ten bieg wygrał. Kolejny bieg z Gollobem i Hancockiem może być tak że uda mu się uciec po dużym, a może równie dobrze przyjechać ostatni, ostatni bieg z Holderem z którym będzie się bił na 1 łuku co jest pewne i straci na tym tylko. 3,2,2,1,1 to max co daje Nickiemu, a nawet śmiem twierdzić, że w jednym z biegów przywiezie 0. Wykluczenie ? On do wszystkiego jest zdolny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom