>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (6) Wielka Brytania - Cardiff, 22.07.2017

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Przed nami szósta runda walki o indywidualne mistrzostwo świata i przenosimy się do słynnego Cardiff, gdzie w słynnej hali odbędzie się jedna z ulubionych - dla wielu kibiców - rund GP. Kto wśród faworytów? Tradycyjnie liderzy cyklu, a więc Dudek i Doyle, na pewno Woffinden będzie chciał wygrać z racji jazdy u siebie. Z dziką kartą pojedzie mistrz WB Craig Cook, którego forma ostatnio trochę wyhamowała, a za Pedersena po raz kolejny pojedzie Kildemand.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Lindbeak : Holder, @ 1.60
2. Doyle
: Janowski, @ 1.52
3. Lindgren : Zagar, @ 1.50
AKO @ 3.648 (iforbet)
Już wczoraj zagrałem takie ako więc kursy delikatnie uległy zmianom. Kolejna runda, kolejny ciekawy obiekt sportowy i wielkie emocje. Śledząc wyniki z lat ubiegłych warto odnotować, że Woffinden w ostatnich 3 sezonach zawsze stawał tam na podium ! (2014- 1 / 2015 i 1016 - 2 miejsce) przy czym zdobywał min. 15 pktów. Szkoda, że akurat iforbet zestawiło Tajskiego z Doylem bo to jednak jest no bet. Ale dla odważniejszych wygrana Woffindena to kurs 5.75-6. Do rozpatrzenia.
Ad 1. W pierwszej parze zestawienie Lindbeaka, który wygrał przed rokiem w Cardiff po 4 latach przerwy w GP z Holderem, który wygrał w 2015 r. Jednemu i drugiemu ten tor odpowiada jednak obecna dyspozycja zdecydowanie stawia Lindbeaka w lepszej pozycji. Holder jeszcze bardzo daleko od swojej optymalnej formy. Często budził się w 2 części sezonu ale mam wrażenie, że na to przyjdzie jeszcze poczekać. Dwucyfrowe wyniki to u niego ostatnio rzadkość.
Ad 2. To nie jest typ przeciwko Janowskiemu, który może i wjechać do finału... jednak Doyle mimo kontuzji jedzie kosmos. Mam wrażenie, że jego ta cała sytuacja motywuje. Myślałem, że będzie unikał sytuacji niebezpiecznych na torze (spięć) jednak on tego unika w inny sposób po prostu uciekając na kilku najbliższych metrach. Po kilku dniach przerwy w Anglii trzasnął komplet.
Ad 3. Typ troszkę ryzykowny ale ciężko mi uwierzyć aby Zagar już tak poukładał sprawy by potwierdził to w GP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdar 571

zdar

Użytkownik
Doyle - Hancock 1 @ 1,50
Lindgren - Lindback 2 @ 1,62
Pawlicki - Cook 1 @ 1,37
AKO 3,32
Typy zagrane z uwzględnieniem aktualnej formy zawodników.
kapszti // Dopisz coś tutaj, bo to nie jest temat z suchymi typami, tylko dział tematyczny, gdzie argumentujemy swoje typy i wybory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom