>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (7) Chorwacja - Gorican, 28 lipca 19:00

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wiadomo że są ciekawsze GP niż te w Gorican, jednak Levy wyraźnie zaznaczył że na tym torze nie liczy się tylko start i pola bliżej krawężnika jak Ty uważasz. Wiadomo pierwsze 4-8 biegów tak może być ale później ten tor zmienia kompletnie swoje oblicze, tu można wygrać praktycznie z każdego pola startowego.
Ile było mijanek po dużym? Ostatni łuk, atak po zewnętrznej 3x na kresce wyprzedzony zawodnik (walka o 1 punkt). W 17 biegu Bjerre na trasie ojechał Jonssona. Reszta mijanek to wyjście z pierwszego łuku, rozpędzenie na prostej i pchanie się w krawężnik, kto pojedzie szerzej traci pozycje, ataki na trasie to samo ktoś odjeżdża od krawężnika inny zawodnik się wpycha i tyle. Tor nie do walki, kto wygra start rozegra 1 łuk i trzyma krawężnik wygrywa. 2 kółka wszyscy się rozjeżdżają i jadą gęsiego w odstępach o 10 metrów, jeśli nikt nie wyjedzie z 1 ścieżki tego nie wyprzedzą.
Obejrzyjcie sobie zawody z 2010r, 2011r czy rundy k. MŚ, w każdych zawodach ten sam scenariusz.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Ja też zagram na Tomka tz przeciw N. Pedersen-T. Gollob 1-1,57 fortuna skoro
24-06.2012 mimo wielkich starań Tomek przegrywał z Pedersenem to czemu po miesiącu miałby wygrać Speedway Ekstraliga 24.06.2012 / 10/22 / Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów na you tobe jest cały mecz tam Tomek nie odpuszczał.

 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jest to tor na którym liczą się starty i rozegranie 1 łuku. Jedziesz z wewnętrznych pól masz spory handicap bo masz najkrótszą droge do łuku i rozdajesz karty.
Przecież my piszemy o tym, a to są kompletne brednie, w Gorican nie liczą się aż tak znacząco pola od wewnątrz. Ta teoria może dotyczyć Szwedzkich torów ale nie toru w Chorwacji.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zapraszamy w Tobet do cyklicznej oferty &quot;jeden na jednego&quot;
Za wytypowanie poprawnie 8 par na jednym kuponie extra 500PLN:
Chris Holder - Jason Crump H(0 - 1.5) 1.90 1.80

Tomasz Gollob - Chris Harris H(0 - 1.5) 2.10 1.65

Martin Vaculik - Jurica Pavlic H(0 - 0.5) 1.75 1.95

Nicki Pedersen - Kenneth Bjerre H(0 - 4.5) 1.72 2.00

Emil Sajfutdinov - Fredrik Lindgren H(0 - 1.5) 1.70 2.03

Bjarne Pedersen - Antonio Lindbäck H(0 - 0.5) 1.95 1.75

Peter Ljung - Hans Andersen H(0.5 - 0) 1.72 2.00

Greg Hancock - Andreas Jonsson H(0 - 1.5) 1.75 1.95
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Obejrzyj zawody, a potem przyznaj mi rację, że po kredzie tylko da się jechać. Ty masz swoją rację ja swoją, z tobą nie da się dyskutować bo masz dupe wyżej od nosa.
Piszę, że z wewnętrznych pól masz handicap i krótszą drogę do 1 łuku, a wy mi wmawiacie, że sugeruje, że zawodnicy z A i B wygrają 23 biegi, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Koniec dyskusji bo to jak gra w szachy z gołębiem, Levy źle zrozumiał i tyle. To nie zmienia faktu, że Tomek ma fatalne losowanie i tyle.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Podpisuje się pod tym co pisze MSTOKPICZAS
Panowie co za brednie wypisujecie ze pola startowe nie maja znaczenia.Nie da sie tego czytać.Otóz mają i jest to ogromny handicap.Haris przedzierał sie w poprzednim roku ,ale kogo on mijał???? Jeśli taki zawodnik jak Grek Hancok wylosował 1 pole to jest to dla niego super wiadomość. Jeśli dobrze wystartuje i rozegra pierwszy łuk a tak zazwyczaj sie dzieje to na trasie nikt go nie minie!!! Obejrzałem wszystkie GP od kilku dobrych lat i zawsze ale to zawsze pola startowe odgrywają wielkie znaczenie.Dorobiłem sie mnóstwo kasy grając na &quot; pola startowe&quot; a nie na zawodników obstawiając mnóstwo biegów.
Także typ jak zaproponował nam np Soltysiao juz na poczatku zawodów ma swój HANDICAP bo nie wierze że sajfudinow z pola nr 3 zamknie wybitnie startującego Herbiego.
z racji tego że Gollob ma beznadziejne pola startowe i po przegranym starcie nie wiele zdziała proponuję zagrać zamiast under 9 za 1,5 ze nie wejdzie do półfinału za 2,2 betgun
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wynotowałem sobie dwie perełki odnośnie Waszych wypowiedzi, wobec których nie mogę przejść obojętnie:

Emil to jeszcze nie ta klasa.
Fakt nie ta klasa. Ma medal MŚ na swoim koncie ale co tam. 8 miejsce w naszej E-lidze? Cieniutko przecież, tak samo jak 8 miejsce w Szwecji. No rzeczywiście nie ta klasa...

Bjerre ostatnio notuje dobre występy dziś powinien dać sobie radę z jak to mówicie &quot;ogórkami&quot;
Gdzie on takie dobre występy notuje? Może w Eliteserien, gdzie ma średnią 1,222 i zaszczytne 54 miejsce? A może w polskiej Ekstralidze, gdzie ma średnią 1,706 i 33 miejsce? Ale pewnie Tobie chodzi o super występy w GP, gdzie w 6 turniejach uzbierał 29pkt, co nawet nie daję 5pkt na jedno GP... Ludzie jak coś piszecie to weźcie to sprawdźcie, a nie znajdziecie sobie typ i pod niego wszystko piszecie. Ja mam w dupie czy zagrasz na tego, czy tamtego ale jak ktoś piszę głupoty to się czytać nie da...

Ode mnie natomiast dwa typy na biegowe zwycięstwa z początku zawodów:

Greg Hancock wygra bieg 1 @ 2,00 Tobet✅

Greg zaczyna od pierwszego pola, a więc najlepszego na tym torze. Może potem będzie można również i z innych pól wyjeżdżać spod taśmy dobrze ale na początku to jednak wewnętrzne pole powinno być handicapem. Greg wiadomo, że jak ma dobre pole, to start wygra, a jak wygra to nie wierzę, że popełni jakiś błąd, tylko po prostu dojedzie pierwszy do mety. Obok niego na starcie Fred i na niego musi zwrócić uwagę, dalej Toninho, a to nie powinno być zagrożenie oraz Emil, który może mieć ciężko by wyjechać tam spod płotu. Jeśli nikt nie wygra zdecydowanie startu i się nie założy na Grega, to ten pewnie wypchnie wszystkich i pogna do mety po 3pkt.

Nicki Pedersen wygra bieg 4 @ 2,20 Tobet✅

Nicki co prawda zaczyna od pola drugiego więc trochę gorsze niż pierwsze, zwłaszcza początkowej fazie zawodów, jednak po lewej ręce ma Kennetha Bjerre czyli zawodnika, który w tym sezonie cieniuje strasznie i Nicki nie powinien z nim przegrać startu. Wiadomo, że z Nickim trzeba wyraźnie wygrać na starcie, gdyż w przeciwnym razie on to wykorzysta i się założy/wypchnie rywali, gdyż on nie uznaję kompromisów. Fakt, że po swojej prawej ręce będzie miał Vaculika i Golloba ale ja uważam, że jednak Nickiemu będzie łatwiej wygrać ten bieg ze względu na drugie niezłe pole startowe. Ogółem mówiąc, to jeśli Kenio go nie wypchnie to powinno być dobrze, a po takim kursie warto grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ty masz swoją rację ja swoją, z tobą nie da się dyskutować bo masz dupe wyżej od nosa.
Syndrom oblężonej twierdzy.
Gdzie on takie dobre występy notuje? Może w Eliteserien, gdzie ma średnią 1,222 i zaszczytne 54 miejsce? A może w polskiej Ekstralidze, gdzie ma średnią 1,706 i 33 miejsce? Ale pewnie Tobie chodzi o super występy w GP, gdzie w 6 turniejach uzbierał 29pkt, co nawet nie daję 5pkt na jedno GP... Ludzie jak coś piszecie to weźcie to sprawdźcie, a nie znajdziecie sobie typ i pod niego wszystko piszecie. Ja mam w dupie czy zagrasz na tego, czy tamtego ale jak ktoś piszę głupoty to się czytać nie da
za chwile Nati Ci powie że obejrzyj sobie zawody w których jeździ Bjerre i później przyznaj jej rację...

(...tak tak, ja wiem że Bjerre ostatnio nigdzie nie jeździ (oprócz EL) bo się nie łapie do składów swoich drużyn, więc nie bardzo jest gdzie go oglądać...)
no ale ktoś sobie wkręci że jeździ i koniec, to nie ma co dyskutować.

Emil Sajfutdinov - Tomasz Gollob 1 @ 1,47 Tobet
⛔ 7-13
Dołożyłem jeszcze jeden typ. Gram na Emila w parze z Tomaszem G. O Polaku pisałem już gdzieś wyżej i powtarzać nie będę wiadomo jakie mam zdanie o nim i czego oczekuję po nim podczas tego GP. Emil jest ostatnio w formie. Śmiem twierdzić że na tą chwilę to najlepiej dysponowany zawodnik z GP. Forma zwyżkuje od SWC gdzie doprowadził Ruskich do medalu. Później nie zawodził czy w Polsce czy w Szwecji. Jest w formie, widać że dogadał się ze swoimi silnikami. Jeśli się nie zagotuje to widzę go dzisiaj w finale.

Także Dawidzie dając kurs 1,47 niewiele wnosisz i grając przeciwko Gollobowi tym bardziej w jakimkolwiek nie byłby dołku.
????
Jak pokazuje mój temat ja na tym mam zysk więc możesz zejść ze mnie znaffco i zajmij się swoimi spec typami.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Panie i Panowie ,od jakiegos czasu przyglądam się temu forum i czasem cos swojego dopisze.Jako ze jestem fanatykiem żuzla od kilkunsatu lat pozwolę sobie wtrącic kilka zdań.Macie wiele swoich typów lecz bukamechrka polega na tym zeby zarobić ,a nie żeby zagrać.Uważam że granie na kursy w GP poniżej 1,8 mija się z celem.Także Dawidzie dając kurs 1,47 niewiele wnosisz i grając przeciwko Gollobowi tym bardziej w jakimkolwiek nie byłby dołku.Zgadzam sie że to dobry typ ,ale po kursie 1,47 w zyciu bym nie zagrał.Ile mam postawić żeby cokolwiek z tego ugrac ,a ryzyko jakies jest.Jak wiemy ,że Gollob powinien koszmarnie tu pojechac bo wszystko na to wskazuje.To lepiej zagraj sobie ze nie wejdzie do półfinału za 2,2 .Natomist granie zwycięzce biegu w pierwszej fazie po kursach zbiżonych do 2 to wydaje mi się głupota aczkowiek Herbi dobrze wyglada w 1 biegu.Natomiast w pozostałych proponuje zagrac win bjerrego kurs 5 i win bjerne pedersena kurs 5,5 bo jak znam życie w pierwszych 4 biegach zwyciężcami beda zawodnicy z pola 1na tym twardym suchym i gorącym torze.Na koniec dorzuce jeszcze moim zdaniem świetny typ który oczywiscie został pominiety ze względu ze wszyscy sie zachwycają głownie kursami od 1,4 do 1,8.Ja chce wam pokazać inny tok myslenia i to moja propozycja
ANTONIO LINDBECK poniżej 5 pkt w bet365 kurs 3,5
Fatalny układ startowy w pierwszych 4 biegach .Co do poziomu na GP to sporo mu brakuje.Kurs 3,5 to ogromne dla mnie value .
Kolejny typ który uważam do zagrania to BJERRE lepszy od Vaculika za 2,7 w betssonie.Bjerre typowy startowiec i świetny numer startowy wylosował.Jesli chodzi o Vaculika to uwazam ze zalicza bardzo marny występ .Mimo ze jeździ w ligach bardzo dobrze to dzis w Gorican nieczego się po nim nie spodziewam.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja w przeciwieństwie do większości, po długim rozmyślaniu jednak posłuchałem intuicji i postawiłem na Gollob TOP 3 @ 3.75 Jak dla mnie kurs przesadzony, bo tor będzie pewnie twardy (upały) a w takich warunkach Polak akurat może sobie poradzić. Choć oczywiście żadnych argumentów popierających tę tezę nie mam. Zwykły &quot;czuj&quot;. Po prostu gdzie nie zajrzę tam Golloba już &quot;wieszają&quot; i każą kończyć karierę. Jak dla mnie to kwestią czasu jest jego odrodzenie. Na SWC pokazał że jeździć jeszcze potrafi. Ponadto z tej czołówki to ostatnio mam przekonanie tylko do Grega i Emila. Crump, Holder poobijany. Lindgren już nie taki szybki. Niby jest jeszcze Nicki i Jonsson ale nawet zakładając że pojadą na dobrym poziomie, to taki kurs uważam za fajną okazję.
Tobet na TOP 3 wystawił znacznie wyższy kurs niż np. naziemni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Emil Sajfutdinov - Jason Crump 1 1,60 Fortuna ⛔ :?
Kurs piękny, wszędzie na Emil w tej parze kursy są na poziomie 1,40. Tak jak większość tutaj pisze Emil jest w formie co pokazał w niedziele we Wrocławiu oraz we wtorek w Szwecji. Do tego w SWC w dużej mierze przyczynił się do brązowego medalu dla Rosjan. Jason równo tydzień temu przeszedł operację obojczyka. Więc dzisiaj nie możliwa jest przez niego jazda na 100%. Jeśli będzie walczył na całego i &quot;przy dzwoni&quot; to może to się okazać koniec sezonu dla Jasona. Emil w Gorican radzi sobie nie żle, Jason niby też przynajmniej tak było w 2010 roku. Rok temu Crump nie dostał się nawet do półfinału. Przyznam się, że kiedyś Emila nie lubiłem bo wydawało mi się, że próbuje na siłę przebić Tomka w sercach szczególnie fanów z Bydgoszczy. Jednak teraz widać spokój ale i ten pazur który lubię u żużlowców. Dlatego dzisiaj postawię na niego w tej parze bo uważam, że pojedzie dzisiaj w finale a Jason chyba odjedzie dzisiaj tylko 5 wyścigów..

Nicki Pedersen - Tomasz Gollob 1 1,57 Fortuna
✅ Dziękuje za odrodzenie i za to show nieudaczniku, płaczku! :cool: :]
Tak, tak, tak gram przeciwko Tomkowi. Z tego względu, że wiem iż on szans na tytuł nie ma a Nicki ma ponieważ w formie jest. Wierze nadal w odrodzenie Tomka ale jednak chyba Nicki jest poza zasięgiem. Jego średnia biegowe w Polsce i Szwecji mówią same za siebie. Tak skuteczny Nicki ostatnio to chyba był 4 lata temu. Tomek na pewno się przebudzi być może druga część sezonu będzie jego, no tego nie jestem w stanie przewidzieć ale życzę mu tego. Dzisiaj jednak jedziemy w Gorican jednemu i drugiemu tam nie szło, z tym, że Nicki ostatnie dwa sezony to była tragedia w GP jak na niego oczywiście. Natomiast Tomek nawet w wielkim sezonie 2010 gdy robił co chciał z każdym i wszędzie nie jechał w Gorican tak jak na innych torach. Dlatego dzisiaj trudno przypuszczać że się obudzi. Chyba, że na prawdę będzie się można dzisiaj ścigać to może na 3-4 serie się obudzi jak w Gorzowie? Ja jednak wątpię w to i stawiam w tej parze na Nickiego życząc mu jednocześnie dzisiaj zwycięstwa i odrobienia punktów do Grega.
Fredrik Lindgren TOP8 1,95 Milenium ✅
I ostatni typ na dzisiejsze GP. &quot;Fredka&quot; muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest objawieniem w tegorocznej edycji Grand Prix. Szczególnie od około 1,5 miesiąca pokazuje świetną formę. Na pewno działacze z Wrocławia są zadowoleni, że zatrudnili Szweda a wypożyczyli &quot;Kenia&quot;. Forma Lindgrena wydaje mi się, że &quot;narodziła&quot; się na &quot;Ullevi&quot; gdzie wygrał swój pierwszy turniej Grand Prix. Chyba wtedy ten facet uwierzył, że i w Grand Prix potrafi walczyć z każdym jak równy z równym. Dzisiaj losowanie myślę, że jak dla niego bardzo dobre. Dwa razy pojedzie z pola B. Martwi mnie tylko, że najczęściej po lewej ręce ma tych najbardziej wymagających rywali. Lindgrenowi zdecydowanie ten tor leży. Wystąpił w Gorican w obu turniejach i w obu był w finale więc skoro teraz jest w formie to dlaczego miałby nie stawić się w półfinale? Na koniec dodam, że w ostatnich 3 turniejach był &quot;Fredka&quot; w półfinale. Ogólnie w tym sezonie tylko dwukrotnie na sześć turniejów nie był w półfinale ;)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Cytat:
Napisał Kapszti -&gt;

Bjerre ostatnio notuje dobre występy dziś powinien dać sobie radę z jak to mówicie &quot;ogórkami&quot;


Gdzie on takie dobre występy notuje? Może w Eliteserien, gdzie ma średnią 1,222 i zaszczytne 54 miejsce? A może w polskiej Ekstralidze, gdzie ma średnią 1,706 i 33 miejsce? Ale pewnie Tobie chodzi o super występy w GP, gdzie w 6 turniejach uzbierał 29pkt, co nawet nie daję 5pkt na jedno GP... Ludzie jak coś piszecie to weźcie to sprawdźcie, a nie znajdziecie sobie typ i pod niego wszystko piszecie. Ja mam w dupie czy zagrasz na tego, czy tamtego ale jak ktoś piszę głupoty to się czytać nie da...
Pewnie patrz na statystyki z CAŁEGO SEZONU, przeczytaj ze zrozumieniem Bjerre ostatnio notuje dobre występy...

Jego ostatnie 5 spotkań:
Peterborough Panthersm322*2 = 9
King&#39;s Lynn Stars 32333 = 14
Wlokniarz Czestochowa 2211*2 = 8
Peterborough Panthers 32333 = 14
Indianerna Kumla31221 = 9
Tu kluczowym słowem jest ostatnio, a ty zapierniczasz jakieś suche statystyki z całego sezonu! Przecież każdy wie jaki miał początek, był poniżej krytyki

Cytat:
Napisał Kapszti -&gt;
Ludzie jak coś piszecie to weźcie to sprawdźcie, a nie znajdziecie sobie typ i pod niego wszystko piszecie. Ja mam w dupie czy zagrasz na tego, czy tamtego ale jak ktoś piszę głupoty to się czytać nie da...
Sam sprawdź, a później się wypowiadaj i krytykuj
Napisał Mstokopiczas
Ja wybrałem dziś Duńczyka Bjerrego, ktory kryzys ma już za sobą. Może dziś nie powtórzy wyczynu z 2011r, ale liczę na jego 6-7 punkcików. Dobre wewnętrzne pola na początek, słabsi przeciwnicy, dają mu po 2 seriach już coś koło 2 oczek więcej, niż Lindbaeck.
3 zdania wcześniej napisałem, że Bjerre notuje ostatnio dobre występy, napisałem że kryzys ma za sobą, że liczę na 6-7pkt (Zdobył ich 7) i że po 2 seriach będzie miał przynajmniej 2pkt więcej od Lindbecka (było 4 - 0)
Mam nadzieje, że wam teraz teraz głupio, że krytykujecie bez sprawdzenia i wycinacie z konktekstu
za chwile Nati Ci powie że obejrzyj sobie zawody w których jeździ Bjerre i później przyznaj jej rację...


(...tak tak, ja wiem że Bjerre ostatnio nigdzie nie jeździ (oprócz EL) bo się nie łapie do składów swoich drużyn, więc nie bardzo jest gdzie go oglądać...)

no ale ktoś sobie wkręci że jeździ i koniec, to nie ma co dyskutować.
A ty dawidek widze jak taka ci*ka ktoś skrytykował mnie, tobie już brakło argumentów to przytakujesz &quot;tak tak on ma racje&quot;, kompromitujesz się po raz kolejny. Wiem że jesteś z Piły czy tam jakieś ościenne wioski i wstyd mi, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Bjerre jeździ zarówno w Czewie, Kumli czy Peterboroug, więc skończ piep**yć jak brak ci argumentów.
&quot;Bjerre nigdzie nie jeździ oprócz EL&quot; heheh nie pojechał w Czewie bo odpuścili mecz w Toruniu, a ty farmazonisz że każdy z niego zrezygnował. Brak ci argumentów to zamilcz, a nie wprowadzasz jakąś chorą atmosfere napinek na forum.
Tak wracając do dyskusji z tobą
Przecież my piszemy o tym, a to są kompletne brednie, w Gorican nie liczą się aż tak znacząco pola od wewnątrz. Ta teoria może dotyczyć Szwedzkich torów ale nie toru w Chorwacji.
Pole A wszyscy widzieli ile miało zwycięstw, w roku 2010, w 2011 i w 2012 wszyscy w półfinałach i finałach wybierali jako pierwsze pola A i B (9 wyścigów) więc teoria o wewnętrzych polach, to nie w Chorwacji - tylko w Szwecji. Ehhh szkoda gadać... Czepiasz się, a gó*no się znasz
Boże ludzie ogarnijcie się - macie po tysiąc &quot;dzięki&quot; na koncie, w podpisach &quot;kliknij dzięki&quot; bo tak mi na tym zależy, a jesteście takimi ignorantami, że aż żal. Dobrze typujecie, ktoś skorzystał, ale bez przesady, żeby pisać głupoty. Ja mam takie zdanie wy macie inne - ja tym razem miałem rację, a i tak przepraszam nie usłyszę bo duma wam na to nie pozwoli. Dzieciaki
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czy tylko moim zdaniem Vaculik i Emil byli największymi pechowcami? Vaculik spokojny awans do 1/2 i przerwany bieg jak jechał pierwszy , wcześniej moim zdaniem nie przepisowo w swoim pierwszym biegu blokowany przez Kenetha, Emil natomiast na poczatku nie mogl sie odnalezc, na pierwszym luku dawał sie jak dziecko by potem gonic jak szaleniec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom