>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (9) Nordyckie - Vojens, 13 września 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Nordic FIM Speedway Grand Prix



Zawody o tytuł najlepszego jeźdźca świata wkraczają w decydującą fazę. Obecnie dwóch zawodników walczy o tytuł - Greg Hancock i Tai Woffinden. Obaj odnieśli niedawno kontuzje. Bardzo ciekawie wyglądać będzie rywalizacja tych dwóch zawodników. Biorąc powyższe kontuzje pod uwagę obecnie największe szanse na zwycięstwo bez wątpienia ma KK. Nie ma Warda, nie ma PUKa. Nicki słabo, też poobijany. Kildemand w drugiej części sezonu już bez błysku. Tak słabej obsady dawno nie było i spora szansa dla Kasprzaka na win.

Kursy z Bet365:

Zapraszam do podawania typów!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Nicki Pedersen 1 1,91 Betsson

Stawiam tutaj na Grega. Obaj wracają po kontuzji ale uważam, że Greg jest w o niebo lepszej formie sprzętowej. Myślę, że jutro nie będzie ryzykował dużo ale jak start wygra to już odjedzie i nie da się objechac. Liczę mimo wszystko, że Tai jutro będzie lepszy i jeszcze z Gregiem powalczy o tytuł bo to jemu w tej walce kibicuje. Co do tej pary to obaj dobrze czują się w Vojens, trzy lata temu wygrał tu Greg a dwa lata temu Nicki gdyby nie Jensen to on by wygrał. Nicki w środę jechał w Dani i zdobył 9 punktów w 4 biegach a Greg od dwóch tygodni się nie ścigał. Jeśli chodzi o losowanie to obaj dość nieciekawie bo dwa razy z pola C ale stawiam mimo wszystko na dwukrotnego mistrza świata. Greg jeśli jest w super formie to po prostu to udowodni na starcie, a pożniej to już będzie nie &quot;łapany&quot;.

Mikkel Bech
- Martin Smoliński 1 1,74 Betsson ✅

Mimo, że Martin bardzo dobrze wylosował dzisiaj to Bech w mojej ocenie ma dużo większą szanse jutro zaistnieć. Duńczyk jutro na pewno będzie chciał się pokazać. Ostatnio nawet w barwach Falabazu dobrze spisywał się Bech. W Vojens na pewno będzie się czuł dobrze czego nie można powiedzieć o Smolińskim który pewnie pojedzie 1 może 2 dobre wyścigi. Stawiam na Mikkela.

Jarosław Hampel - Andreas Jonsson 1 1,69 Betsson ⛔

Jarek myślę, że w końcu chyba wraca do formy. Dobre występy w ligach do tego w końcu dobre losowanie dla Jarka. Jedyny problem to taki, ze nigdy mu tu nie szło. Jednak Jonssonowi również w Vojens zawsze słabo się wiodło. Do tego ostatnio trochę chyba obniżył loty Szwed. Losowanie dzisiaj trochę słabsze i Andreasa który tak jak Jarek walczy o &quot;8&quot;. Myślę, że jutro jednak nasz Jarek będzie wyżej i w końcu zaliczy udany występ w GP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z sezonu na sezon coraz więcej kontuzji, o ile wcześniej jak kontuzję odnosił jeden bądź maksymalnie dwóch zawodników z topu walczącego mocno o dobre pozycje tak teraz rozsypała się cała elita. Chyba jeszcze nie było takiej sytuacji, że na finiszu cyklu o wszystkim zdecyduje forma czy to trzeciego Kasprzaka czy to czwartego Zagara bo jako jedyni z tego grona są póki co bez kontuzji. Hancock i Iversen odpali, Woffinden z Pedersem z urazami na środkach przeciwbólowych spróbują jakieś punkty wyrwać. Tym samym Kasprzak zrobił się głównym faworytem nie tylko dzisiejszego a nawet całego GP. Po tych informacjach nie tylko my o tym wiemy bo i buki ogarniają sprawę przynajmniej w internecie. Bo o ile Bet czy Triobet Kasprzaka mają odpowiednio po 4,20 i 4,50 tak naziemne dalej figurują z kursem powyżej 5. Według mnie w małe punkty H2H czy samego zawodnika nie ma co się bawić w takiej sytuacji jaka teraz ma miejsce i od razu atakować na zwycięzce zawodów, tym bardziej że kursy u ziemniaków pozwalają na taki obrót sprawy. Tak więc Kasprzak jako główny zakład i kontra w postaci Jepsena Jensena coś na zasadzie Zamrzlika z ostatniego turnieju. Młoda, głodna i ambitna dzika karta w dodatku występująca na własnym torze i co jak co ale to dla mnie najgroźniejszy Duńczyk z całej plejady jaka dzisiaj ich wystąpi po tak zacnym kursie wystawionym przez toto różniącym się nawet o 3,00 z niektórymi bukami.
Krzystof Kasprzak 5,50 ⛔ 3
Micheael Jepsen Jensen 11,00 ⛔
Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wiem, że Taj jest po kontuzji, ale dzisiaj jedzie. Ma szanse odrobić stratę do Grega, który jak wiemy się wycofał z zawodów. Anglika nie było w Gorzowie, Amerykanina nie ma w Vojens. Taj jeśli zdobędzie dwucyfrówkę zbliży się do Grega, a ma szanse przy znakomitym występie nawet go wyprzedzić. Rok temu miał &quot;szczęście&quot; i wyprzedził Emila Sajfudinova, w tym roku los znowu daje mu szanse.
Taja minimum na te zawody to awans do półfinałów, czyli musi zdobyć ok 8/9 oczek. Uważam, że ok 3/4 ma z urzędu. Takich zawodników jak młody Jakobsen (który w polskiej II lidze wozi ogony), Harris, Smoliński to Woffi powinien ojechać 1ną ręką. Czy już mamy 3 oczka na jego koncie. Kto wie czy następny punkcik z urzędu nie przypadnie mu na naszym Jarku, który na silnikach od nowego tunera jeździ fatalnie. Co z tego, że w Tarnowie zdobywał oczka jak Kołodziejowi i Artemowi nie łapał się na szprycę. To samo z Bachem, który oczka zdobywał na Gomólskim i juniorach Unii. Taj dzisiaj spokojnie wg mnie ojedzie, elitę GP + zdobędzie pare oczek. Linia 6 oczek jest zdecydowanie za niska. Dla mnie błąd tradera pobieram.
Woffinden powyżej 6 @1,72 b365 ✅
Warto wg mnie zagrać też przeciwko Jarkowi. Analizy nie ma co pisać - sprawa jest prosta albo Jarek pojedzie rewelacyjnie i dojedzie do finału albo zdobędzie coś koło 3 oczek i zamknie nam klasyfikacje GP. Jarka dyspozycja sprzętowa, jest jaka jest wg mnie trzeba korzystać.
Hampel poniżej 8 @2,10 b365 ✅
Obsada GP podobna jak w Gorzowie, bardzo kadłubowa. Woffi Nicki nie są gotowi na 100%, Hancocka nie ma. Bech czy Jakobsen wg mnie są za słabi na dzień dzisiejszy na GP. Harris Smoła wiadomo, słaby Jarek. Dzisiaj wg mnie będzie finał bardzo Duński bo widzę w nim MJJ, Bjerrego, Nickiego i KK. Kildemand też zapewne w półfinale pojedzie. Z Duńczyków największe szanse na zwycięstwo ma MJJ. Jest w rewelacyjnej formie, początek miał słaby ze względu na uraz uda, ale teraz śmiga, aż miło. Linia na poziomie 9 oczek, przy takiej stawce GP podobnie jak 6 na Taja jest wg mnie bardzo niska. Dziś spokojnie MJJ wykręci dwu cyfrówkę.
MJJ powyżej 9 oczek @1,90 bet365 szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Michael Jepsen Jensen - Kenneth Bjerre - 1 @ 1.72 ⛔
Bet365
Młodszy z Duńczyków jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji. Ma papiery na dobrą jazdę, ale jego problemem jest psychika. Dla Michaela tor nie będzie stanowić żadnego problemu. Zna go dobrze i w przeszłości na nim wygrał GP. Obsada dość łatwa dzisiaj, a silni teoretycznie zawodnicy wracają po kontuzjach, albo są bez formy. Kenio nie jedzie źle, ale jemu zawsze przytrafiają się słabsze ze dwa biegi. Myślę, że w zasadniczej będą szli blisko siebie, ale w półfinale odpali Michael. Jeszcze zastanawiałem się nad opcją MJJ z Zagarem, który kompletnie mnie nie przekonuje. Można się nad tym zastanowić.
W ogóle niesamowite, że to pierwsze GP bez Grega. Szacun dla niego ????
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Tai Woffinden - Mikkel B.Jensen 1.57 Bet 365
Tai Woffinden powyżej 6 1.72
Hmm co tu dużo pisać. Różnica klasy pomiędzy zawodnikami jest kolosalna. Ja rozumiem , że Tai miał kontuzję , że Mikkel jedzie u siebie i będzie chciał się pokazać ale nie oszukujmy się Tai bije się o mistrza. Hancock nie jedzie , także podwójna mobilizacja. 14 pkt straty do Herbiego, także wypadałoby zdobyć dzisiaj dwucyfrową zdobycz. Według mnie Tajski chcąc realnie myśleć o tytule takich rywali jak Mikkel musi pokonywać bez problemów , a żeby to uczynić musi przywieźć powyżej wymaganych 6 pkt. Oba zdarzenia mają dużą szansę powodzenia.
Michael Jepsen Jensen powyżej 9 pkt 1.90 Bet 365
Michael Jepsen Jensen miejsce 1-4 2.25 Fortuna
Duńczyk w bardzo wysokiej formie co potwierdza ostatnio bardzo dobrymi zdobyczami w Częstochowie czy poprzednim GP. Jedzie na torze na którym ostatnie GP jakie się odbyło, on wtedy sensacyjnie wygrał. Forma wysoka , tor który lubi , poziom stawki w GP w dzisiejszych zawodach baaardzo niski. Wiele absencji także o punkty będzie zdecydowanie łatwiej niż 2 lata temu. Uważam , że przywiezie dzisiaj 9 pkt i ma bardzo duże szanse na finał , a nawet będzie bił się o wygraną.
Peter Kildemand top danish rider 4.50 Sportingbet
Po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować zagrać w stronę Pająka. Wspaniały sezon w jego wykonaniu gdzie jak gdzie ale przed własną publicznością na pewno będzie należał do faworytów turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 42

mietekosw

Użytkownik
Z sezonu na sezon coraz więcej kontuzji, o ile wcześniej jak kontuzję odnosił jeden bądź maksymalnie dwóch zawodników z topu walczącego mocno o dobre pozycje tak teraz rozsypała się cała elita. Chyba jeszcze nie było takiej sytuacji, że na finiszu cyklu o wszystkim zdecyduje forma czy to trzeciego Kasprzaka czy to czwartego Zagara bo jako jedyni z tego grona są póki co bez kontuzji. Hancock i Iversen odpali, Woffinden z Pedersem z urazami na środkach przeciwbólowych spróbują jakieś punkty wyrwać. Tym samym Kasprzak zrobił się głównym faworytem nie tylko dzisiejszego a nawet całego GP. Po tych informacjach nie tylko my o tym wiemy bo i buki ogarniają sprawę przynajmniej w internecie. Bo o ile Bet czy Triobet Kasprzaka mają odpowiednio po 4,20 i 4,50 tak naziemne dalej figurują z kursem powyżej 5. Według mnie w małe punkty H2H czy samego zawodnika nie ma co się bawić w takiej sytuacji jaka teraz ma miejsce i od razu atakować na zwycięzce zawodów, tym bardziej że kursy u ziemniaków pozwalają na taki obrót sprawy. Tak więc Kasprzak jako główny zakład i kontra w postaci Jepsena Jensena coś na zasadzie Zamrzlika z ostatniego turnieju. Młoda, głodna i ambitna dzika karta w dodatku występująca na własnym torze i co jak co ale to dla mnie najgroźniejszy Duńczyk z całej plejady jaka dzisiaj ich wystąpi po tak zacnym kursie wystawionym przez toto różniącym się nawet o 3,00 z niektórymi bukami.

Krzystof Kasprzak 5,50
Micheael Jepsen Jensen 11,00
Totolotek
Po pierwsze to Kaprzak jest czwarty, a Zagar piaty w generalce. Po drugie KK opuscil jedno GP, a jakie to juz sobie sprawdz.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Tai Woffinden zwycięzca biegu 1 4.50 !! Sportingbet
yyy no toż to promocja! Od krawężnika Smoliński , Tai , Busk Jacobsen i Holder. Nie wiem czemu aż takie niskie kursy na Holdera ( 1.60). Przecież to tylko jeden bieg , jedno wyjście z pod taśmy. Dwóch rywali nie ma co się oszukiwać raczej będzie tutaj tylko tłem. 2 lata temu w większości decydował tylko start na tym torze , a potem była jazda gęsiego. Tajski dysponuje uważam bardzo dobrymi startami , także zamyka Smołe i mknie pewnie po 3 punkty. Wiadomo to tylko żużel ale po takim kursie wydaje mi się , że to może być perełka dnia!
Ogólnie wydaje mi się , że w początkowych biegach warto zainwestować w Taia, póki będzie miał jeszcze siły. Wiadomo im dalej w las to może ręka go boleć coraz bardziej. Aczkolwiek i tak po takich kursach uważam , że warto grać na jego wygrane w biegach. Kursy są bardzo przyjemne , a żużel wiadomo już nie takich twardzieli widział co wracali po kontuzjach i wygrywali GP.
W biegu 6 np kurs na zwycięstwo Taia jest 5.00. Warto zwrócić live uwagę jak wystartuje w 1 biegu jak tylko dobrze , od razu sadzić na jego wygraną w 6 biegu gdzie za rywali będzie miał Batchelora , Harrisa i Bjerre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tai Woffinden zwycięzca biegu 1 4.50 !! Sportingbet
yyy no toż to promocja! Od krawężnika Smoliński , Tai , Busk Jacobsen i Holder. Nie wiem czemu aż takie niskie kursy na Holdera ( 1.60). Przecież to tylko jeden bieg , jedno wyjście z pod taśmy. Dwóch rywali nie ma co się oszukiwać raczej będzie tutaj tylko tłem. 2 lata temu w większości decydował tylko start na tym torze , a potem była jazda gęsiego. Tajski dysponuje uważam bardzo dobrymi startami , także zamyka Smołe i mknie pewnie po 3 punkty. Wiadomo to tylko żużel ale po takim kursie wydaje mi się , że to może być perełka dnia!
Dokładnie masz racje kurs powinien być ok 2,0 na Holdera 2,4 na Taja 4,0 na Smołe 8 na Jakobsena. 4,50 mega value ja pobieram dzięki!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Holder over 9 punktów 2,10 Bet365 ⛔

Holder jest w formie i to widać. Ostatnio pewny punkt swoich drużyn w ligach, dwa tygodnie temu jechał dobrze w Gorzowie ale czegoś zawsze brakowało. W Vojens zawsze dobrze jak nie bardzo dobrze. Jedyne czego można się dzisiaj obawiać to losowania bo ma dwukrotnie tor D. Jednak drugi raz pojedzie z tego pola w biegu 20 więc będzie gdzie &quot;zaczepić&quot; koło. Myślę, że to jeden z głównych faworytów dzisiaj i 10 punktów w zasadniczej nie powinno być problemem dla Chrisa.

Kenneth Bjerre - Tai Woffinden 2 2,10 Triobet ⛔

Nie wiem czy to nie jest debiut Tai&#39;a na tym torze. Jednak sprzętowo wygląda od długiego już czasu bardzo dobrze. Bjerre u siebie ale nie jest tak regularny jak Tai. Losowanie lepsze na pewno dla Tai&#39;a. Walczy o tytuł dzisiaj musi mocno zapunktować a najlepiej wyprzedzić Grega. Szanse na pewno na to są. Uważam, że po kontuzji nie będzie już śladu bo jednak miał 3 tygodnie przerwy. Dzisiaj na pewno będzie grożny i widzę go w finale a Bjerre mimo wszystko nie. Kurs piękny więc gramy.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Ja dzisiaj gram na przelamanie Hampela. To musi w koncu nastapic, ja nie wierze, ze Hampel bedzie cieniowal do konca sezonu, zbyt duze doswiadczenie to w koncu dwukrotny wicemistrz swiata. Ostatnie wystepy widac progres, ja sprobuje dzisiaj pograc Jarka. Losowanie pol startowych niezle takze do boju JAREK HAMPEL JAREK! Pamietajmy tez, ze Hampel musi solidnie wziac sie w garsc chociazby dlatego, ze wypadl poza &quot;8&quot; cyklu takze motywacji na pewno nie zabraknie a przelamanie u takiego zawodnika musi w koncu wystapic. Chodze na zuzel 21 lat i wiem co mowie - ryzyko warte swieczki.
Jarek Hampel - Troy Batchelor kto lepszy? Hampel 1.61 Bet365 7/10 ⛔
Oprocz tego uwazam, ze warto skorzystac z formy Kasprzaka w polaczeniu z bolesna kontuzja Pedersena, ktory mimo, ze u siebie to jednak startowal bedzie z duzym bolem. Kurs na Kasprzaka ladny, jest on w takim gazie, ze pojedzie po prostu wszedzie. Oprocz tego wobec kontuzjowanego Hancocka i wracajacego po lkontuzji i stanowiacego zagadke Woffindena dzisiejsze Grand Prix moze sie okazac kluczowe dla Kasprzaka jezeli chodzi o jego walke o medale. Jakby pojechal swietnie to moze nawet postraszyc 1 miejsce. Takze ja probuje wobec swietnej formy Polaka i kontuzji DUnczyka.
Krzysztof Kasprzak - Nicki Pedersen kto lepszy? Kasprzak 1.50 Bet365 6/10 ✅✅
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ja dzisiaj gram na przelamanie Hampela. To musi w koncu nastapic, ja nie wierze, ze Hampel bedzie cieniowal do konca sezonu, zbyt duze doswiadczenie to w koncu dwukrotny wicemistrz swiata. Ostatnie wystepy widac progres, ja sprobuje dzisiaj pograc Jarka. Losowanie pol startowych niezle takze do boju JAREK HAMPEL JAREK! Pamietajmy tez, ze Hampel musi solidnie wziac sie w garsc chociazby dlatego, ze wypadl poza &quot;8&quot; cyklu takze motywacji na pewno nie zabraknie a przelamanie u takiego zawodnika musi w koncu wystapic. Chodze na zuzel 21 lat i wiem co mowie - ryzyko warte swieczki.

Jarek Hampel - Troy Batchelor kto lepszy? Hampel 1.61 Bet365 7/10

Oprocz tego uwazam, ze warto skorzystac z formy Kasprzaka w polaczeniu z bolesna kontuzja Pedersena, ktory mimo, ze u siebie to jednak startowal bedzie z duzym bolem. Kurs na Kasprzaka ladny, jest on w takim gazie, ze pojedzie po prostu wszedzie. Oprocz tego wobec kontuzjowanego Hancocka i wracajacego po lkontuzji i stanowiacego zagadke Woffindena dzisiejsze Grand Prix moze sie okazac kluczowe dla Kasprzaka jezeli chodzi o jego walke o medale. Jakby pojechal swietnie to moze nawet postraszyc 1 miejsce. Takze ja probuje wobec swietnej formy Polaka i kontuzji DUnczyka.

Krzysztof Kasprzak - Nicki Pedersen kto lepszy? Kasprzak 1.50 Bet365 6/10

Majin podobno KejKej wsród zakwestionowanych tłumików - ja sie nie znam na tyle na żuzlu - ale to może mieć wpływ na jego wynik .Dodatkowo losowanie pomimo tego co pisza sf nie najlepsze u niego bo z 1-ki dopiero na koniec startuje - początek z zewnetrznych pól a one chyba nie hulaja tam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom