>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sponsporshipy pokerowe.

miczu 0

miczu

Użytkownik
Przeciez nie napisalem ze action czy full tilt nie jest dla Polakow, tylko ze CZĘŚĆ z dostepnych tam sponsorshipow jest nie dla Polakow, np virgin poker
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Bardzo Proszę kogoś o pomoc w rozwiązaniu testu w pokerstrategy, przeczytałem wszystkie artykuły i już trzy razy nie zdałem. Zostały mi tylko 2 próby, proszę o kontakt na gadu - 453315.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Te odpowiedzi są do No Limit a ja mam to co było pierwsze z limitem i nie pasują te odpowiedzi bo już korzystałem z tego linku co podajecie wyżej.
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Wiesz co wtedy robisz ? Myslisz przez minute i do jakiego dochodzisz wniosku ?
Pewnie zadnego ? No ale ja Ci pomoge ! Zmieniasz sobie quiz na NL .... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
jak nie zdales za 3 razem to daj sobie spokoj, kase i tak przegrasz, zeby wygrywac w pokera trzeba sie duuuuzo uczyc i byc cierpliwym. sory za offtop ale chcialem mu wytlumaczyc. a ty popek w dupe rzniety spamerze wypierdalaj na swoje forum
Racja... Jeżeli nie jesteś w stanie sam zdać quizu to proponuję ruletke...
 
M 0

michalex83

Użytkownik
Mam pytanie w sprawie tej stronki boogster.
Czy jeśli wybrał bym HollywoodPoker u nich wpłacił wymaganą kwotę i wyrobił te 1000 punktów to czy dostaje oprócz punktów Boogster też od pokera kasę za wyrobienie punktów od pierwszego depozytu. Bo jeśli tak to się zajebiście opłaca. Wyszło by wtedy:

1,000 Hollywood Poker = Points 14000 boogster czyli 140$

800 Hollywood Poker = 100$ od pokera

Czyli w sumie z samych bonusów 240$!

Czy mam rację?

Pozdrawiam!
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Rozwiązałem quiz i chciałem zeby kapitał dali do mansion poker tymczasem dziś probojąc się zalogować wyskakuje mi takie coś
błąd
Twoje konto zostało zdezaktywowane.
Miał tak ktoś ? Chodzi o PokerStategy
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Nie. Jednak nie pisali o tym do mnie że mam wysłać albo nie doczytałem.
Da rade coś zrobić, Czy już dupa ?
 
L 147

lukkub

Użytkownik
mam pytanie odnośnie ltdpoker.com
kontakt z supportem zupełnie się urwał, od ponad 2 tygodni nie odpowiadają, na kasę czekam już ponad miesiąc ( cały czas status pending, zapewniali mnie ze dostane ja w ciągu tygodniu a tu już minął miesiąc;) )
wydaje mi się że być może mają jakieś problemy finansowe , bo techniczne to chyba by w miarę szybko rozwiązali
no i moje pytanie czy ktoś z nimi ostatnio w ciągu dwóch tygodni miał jakiś kontakt ?
 
R 0

ramman3

Użytkownik
mam pytanie odnośnie ltdpoker.com
kontakt z supportem zupełnie się urwał, od ponad 2 tygodni nie odpowiadają, na kasę czekam już ponad miesiąc ( cały czas status pending, zapewniali mnie ze dostane ja w ciągu tygodniu a tu już minął miesiąc;) )
wydaje mi się że być może mają jakieś problemy finansowe , bo techniczne to chyba by w miarę szybko rozwiązali
no i moje pytanie czy ktoś z nimi ostatnio w ciągu dwóch tygodni miał jakiś kontakt ?
LTD poker traktuje Polakow z &quot;pewna&quot;ostroznoscia heh - teraz trzeba wplacic , a oni po uwiarygodnieniu depozytu - wpłacaja na mb.Zreszta pokerinside zrobil to samo...

http://www.unitedpokerforum.com/forum/
 
L 147

lukkub

Użytkownik
LTD poker traktuje Polakow z &quot;pewna&quot;ostroznoscia heh - teraz trzeba wplacic , a oni po uwiarygodnieniu depozytu - wpłacaja na mb.Zreszta pokerinside zrobil to samo...

http://www.unitedpokerforum.com/forum/
babka powiedziala mi ze jestem wiarygodny i tylko wszystko sprowadzilo sie do oczekiwania na bezposrednia wplate od nich na netellera ale tu przeciagaja na maxa i to na pewno nie tylko mi ale innym uzytkownikom , a zupelnie sie nie spotkalem z tym zeby support takie poteznego portalu nie odzywal sie przez 2 tygodnie ;/
 
Do góry Bottom