>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbet - 200zł freebet luty

win1988 164

win1988

Użytkownik
Pani Iza z Liveczatu napisała, że &quot;wg informacji dotyczących promocji&quot; freebet powinien zostać przyznany do końca tego dnia. Nie sprawiała wrażenia za bardzo zorientowanej w tej sprawie, miejmy jednak nadzieję, że dotrzymają terminu. Pozdrawiam.
 
G 0

grzesius

Użytkownik
Ja również właśnie otrzymałem freebeta. Ale niestety bieda, że można tylko single. W regulaminie promocji nie było o tym ani słowa. Chyba, że Sportingbet zawsze daje takie freebety.
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
nie ma przecież innej opcji .... ale spytaj na chacie może CI zamienią te 200zł na 50zł jak chcesz mniej &lt;lol2&gt;
 
D 2

dar852

Użytkownik
Słabiutka organizacja tej promocji pomimo spełnionych warunków brak freebeta a na &quot;czacie&quot; odpowiedź nie wiem nie znam się dział marketingu nie pracuje w weekendy proszę napisać maila to sprawa działu marketingu ...trochę nie profesjonalnie.
 
D 2

dar852

Użytkownik
Potwierdzamy, ze na koncie gracza o numerze xxxx zostaly nalozone limity na zaklady sportowe. Za takowe limity odpowiedzialny jest bezposrednio zespol traderow Sportingbet. Decyzje o nich za kazdym razem podejmowane sa indywidualnie po wnikliwej analizie historii i sposobu gry konkretnego gracza. Jest nam przykro, ale niestety nie mamy na nie wplywu. W takich sprawach polegamy na opinii naszych traderow i ich decyzje w tej materii traktujemy jako niezawisle. Konto jako takie zostalo wykluczone z tej promocji.
W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami.

Nie będę się o to szarpał ale śmieszą mnie odpowiedzi supportu i naprawdę grałem tam za śmieszne stawki, coś mają dziwne podejście do wyjaśnienia ....nie będę pisał że zamykam konto nie będę grał i zgłoszę na wszystkie fora bo jak zaśpią znów to się coś zagra ale profesjonalizmu troszkę brakuje...
 
Do góry Bottom