>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbet darmowy zakład

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Właśnie dostałem smsa,że czeka na mnie darmowy zakład o wartości UWAGA 125zł!:eek: A ostatni raz wpłacałem do nich parę lat temu,więc warto zobaczyć;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiedzieć czemu, otrzymałem dzisiaj od nich zaproszenie ale ... traktujące mnie jako gracza niemieckiego ????
Nie mieszkam w Niemczech, nie jestem Niemcem i nie posiadam niemieckiego obywatelstwa a nigdy z takowego IP się do nich nie logowałem. Może parę lat temu u nich grałem.
Zaproszenie dotyczy €100.
Zresztą... Pier ... to.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hm. No jestem w lekkim szoku, bo też mam takiego darmowego free beta, ale żadnej informacji nie dostałem. Tylko tu na forum wyczytałem. Co to za promo, że dają Ci ot tak 125 zeta na zagranie to zrozumieć tego nie potrafię ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Gram u nich regularnie jednak nie mam żadnego bonusa. Jak widać pewnie dostali je w głównej mierze ci, którzy o tym buku lekko zapomnieli.
Szkoda, że zapomniał Sportingbet o ludziach którzy grają u nich regularnie ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
też dostałem smsa z powiadomieniem o dodatkowych funduszach na LM. Z początku myślałem, że to jakiś bonus od depo, ale bardzo miłe zaskoczenie z ich strony. Nie grałem tam jakiś czas, swego czasu regularnie i z dobrymi wynikami także zysku na mnie nie mieli... ;) duży plus za powiadomienie i przede wszystkim stawkę freebeta!
 
blads 187

blads

Użytkownik
ja dostałem taki zakład 26 września...dziś z ciekawości się zalogowałem po tym co tutaj przeczytałem no i jest 100zł.
 
Do góry Bottom