>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbet

K 0

kapi1

Użytkownik
czy ktos mi moze powiedziec cos o tym buku!bardzo prosze bo chcialbym wkoncu zagrac se przez neta!prosze o wyjasnienie tego buka wmiare jak najszypciej

PZDR!!!!!!!
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
To chyba jest najastarszy internetowy buk w necie ... ja do nich nie mam zastrzeżen ... maja duzooo promocji w kasynie badz w zakladach nie wysylaja jakis glupot do domu ... A teraz ja mam pytanie wplacal ktos do nich kase za pomoca moneybookers jesli tak to ile im zajmuje zaksiegowanie tej kasy na koncie ? ;)
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
To chyba jest najastarszy internetowy buk w necie ... ja do nich nie mam zastrzeżen ... maja duzooo promocji w kasynie badz w zakladach nie wysylaja jakis glupot do domu ... A teraz ja mam pytanie wplacal ktos do nich kase za pomoca moneybookers jesli tak to ile im zajmuje zaksiegowanie tej kasy na koncie ? ;)
Mam stare konto w SB, chcialbym je usunac i zalozyc nowe.
W jaki sposob?
Tylko meljem czy sa opcje nai ch stronie?
 
K 0

kapi1

Użytkownik
To chyba jest najastarszy internetowy buk w necie ... ja do nich nie mam zastrzeżen ... maja duzooo promocji w kasynie badz w zakladach nie wysylaja jakis glupot do domu ... A teraz ja mam pytanie wplacal ktos do nich kase za pomoca moneybookers jesli tak to ile im zajmuje zaksiegowanie tej kasy na koncie ? ;)
Mam stare konto w SB, chcialbym je usunac i zalozyc nowe.
W jaki sposob?
Tylko meljem czy sa opcje nai ch stronie?
ja jeszce nie mam swjego konta ale z tego co czytalem na tym forum chyba innej mozliwosci nie ma
 
Do góry Bottom