>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportowe inwestycje

bet-master 74

bet-master

Użytkownik
Witam,
Zakładami bukmacherskimi zajmuję się od około sześciu lat. Specjalizuję się głównie w piłce nożnej, ale zdarza mi się typować także inne dyscypliny. Kursy będę podawał z oferty bukmachera u którego sam obstawiam dany typ - będzie to zazwyczaj najwyższy oferowany kurs na rynku, ponieważ jest to jedna z najważniejszych zasad jakie trzeba przestrzegać, aby mieć z zakładów zyski. Oczywiście gram tylko u renomowanych firm bukmacherskich. Mam nadzieję, że mój temat będzie pomocny dla początkujących jak i bardziej doświadczonych graczy. Pierwsze typy już wkrótce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#1
Wydarzenie: Kuba - Meksyk (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 10-06-2011 03:00 CET
Typ
: Meksyk/Meksyk (HT/FT)
Kurs: 1.45
Stawka: 8/10
Bukmacher:

W pierwszej kolejce Meksyk rozbił Salwador 5-0, natomiast Kuba uległa 0-5 Kostaryce. Meksyk to w tej chwili najlepszy zespół strefy CONCACAF. Kuba jest zespołem słabszym niż ich poprzedni rywal i tym razem również Meksykanie powinni odnieść efektowne zwycięstwo i mam nadzieję, że strzelanie rozpoczną już w pierwszej połowie, w przeciwieństwie do poprzedniego meczu, gdzie wszystkie 5 bramek zdobyli w drugiej części gry. Meksyk jest o kilka klas lepszym zespołem od Kuby. Ma w swoich szeregach kilku zawodników występujących w bardzo dobrych klubach, natomiast Kubańczycy są anonimowymi zawodnikami dla przeciętnego kibica. Zakład na HT/FT wydaje mi się najlepszy spośród oferowanych na ten mecz. Kursy u większości bukmacherów oscylują w granicach 1.30 i bardziej odzwierciedlają prawdopodobieństwo tego zdarzenia. Myślę, że Unibet nieco przesadził z tym kursem i należy to wykorzystać.
✅ Wynik: 0-5 (0-1)
Profit: +3.60
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#2
Wydarzenie: Polska - Francja (Piłka nożna: Mecz towarzyski)
Data: 09-06-2011 21:00 CET
Typ
: Francja (DNB)
Kurs: 1.57
Stawka: 7/10
Bukmacher:
Po meczu z rezerwami Argentyn y, przyszedł czas na spotkanie z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem jakim niewątpliwie jest reprezentacja Francji. Mimo, że na tle Argentyńczyków biało-czerwoni wypadli całkiem nieźle to trzeba podkreślić, ze przeciwnicy nie byli w ogóle ze sobą zgrani i to było główną przyczyną zwycięstwa naszej drużyny. Dziś będzie dużo trudniej. Francja ma praktycznie na każdej pozycji lepszego zawodnika niż Polska. My mamy bardzo słabą obronę, która popełnia dużo głupich błędów, a poza tym na uraz narzeka motor napędowy naszej kadry - Kuba Błaszczykowski. Myślę, że remis to maksimum na co stać dziś będzie biało-czerwonych.
✅ Wynik: 0-1
Profit: +3.99
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#3
Wydarzenie: Grenada - Honduras (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 11-06-2011 03:00 CET
Typ
: Honduras/Honduras (HT/FT)
Kurs: 1.42
Stawka: 7/10
Bukmacher:


Honduras to faworyt grupy B, natomiast Grenada to najsłabszy zespół na tym turnieju. W poprzednim spotkaniu Grenada uległa Jamajce 0-4 oddając tylko 1 strzał na bramkę przeciwnika (w dodatku niecelny), przy aż 17 strzałach Jamajczyków. Grenada grała bardzo słabo i gdyby Jamajczycy byli bardziej skuteczni to mogli ten mecz wygrać nawet 8-0. Różnica pomiędzy Hondurasem a Grenadą jest bardzo duża. Honduras to drużyna dobrze poukładana taktycznie, nie aż tak ofensywna jak Jamajka, ale myślę, że przeciwko słabej Grenadzie powinni odnieść zdecydowane zwycięstwo. Dwa lata temu zespoły te również spotkały się w fazie grupowej tych rozgrywek i wówczas Honduras wygrał 4-0. Teraz wynik powinien być podobny.
✅ Wynik: 1-7 (1-3)
Profit: +2.94
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#4
Wydarzenie: CONCACAF Gold Cup - Grupa A (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 13-06-2011 00:00 CET
Typ
: Kostaryka (Top 2)
Kurs: 1.05
Stawka: 10/10
Bukmacher:
Kurs 1.05 może nie wydawać się zbyt atrakcyjny, ale według mnie jest to prezent od bukmachera. Osobiście spodziewałbym się kursu 1.01 na ten zakład. Sytuacja w grupie A wygląda następująco:
1. Meksyk 2 6 10-0 (+10)
2. Kostaryka 2 4 6-1 (+5)
3. Salwador 2 1 1-6 (-5)
4. Kuba 2 0 0-10 (-10)
Jak widzimy tylko Salwador ma teoretyczne szanse, aby wyprzedzić Kostarykę. Jednak, aby tak się stało musi zostać zniwelowana strata 10 bramek jaką Salwador ma do Kostaryki, czyli np. Kostaryka przegrywa z Meksykiem 0-4, a Salwador pokonuje Kubę 7-1. Wydaje mi się to praktycznie niemożliwe, ponieważ Meksyk jest już pewny awansu i nie musi wygrać meczu z Kostaryką, a poza tym nie jest wcale aż tak dużo silniejszą drużyną i prawdopodobnie zagra w rezerwowym składzie. Natomiast Salwador według mnie nie będzie w stanie odnieść aż tak wysokiego zwycięstwa. Spodziewam się raczej maksymalnie 4-0 dla Salwadoru. Myślę, że w w najgorszym przypadku Meksyk wygra 2-0 lub 3-0, a wtedy Salwador i tak nie da rady pokonać Kuby aż 7 lub 8 bramkami. Jak dla mnie jest to pewna inwestycja. ✅ Wyniki: Salwador - Kuba 6-1, Meksyk - Kostaryka 4-1
Profit: +0.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#5
Wydarzenie: Gwatemala - Grenada (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 14-06-2011 01:00 CET
Typ
: Gwatemala/Gwatemala (HT/FT)
Kurs: 1.50
Stawka: 6/10
Bukmacher:
W ostatnim meczu fazy grupowej Gwatemala zmierzy się z najsłabszą drużyną na turnieju - reprezentacją Grenady. Gwatemala jest zdecydowanie silniejszą drużyną od Grenady, która w większości składa się z amatorów. W dodatku podczas turnieju skład Grenady się trochę wykrusza. Kontuzji doznali zawodnicy, którzy są ważnymi ogniwami tej ekipy - obrońcy L. Johnson i D. Cyrus, pomocnicy R. Charles, P. Modeste i C. Rocastle oraz przed rozpoczęciem turnieju ze składu wypadł napastnik K. Bain. Wszyscy wyżej wymienieni piłkarze są podstawowymi zawodnikami Grenady. Grenada jest bardzo słabą drużyną, a w meczu z Gwatemalą będzie musiała grać w pół-rezerwowym składzie. Gwatemala w dalszym ciągu ma realne szanse na awans do ćwierćfinału - jeśli wygrają różnicą co najmniej 3 bramek to bez względu na wyniki w grupie C, będą pewni awansu. ✅ Wynik: 4-0 (2-0)
Profit: +3.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#6
Wydarzenie: Szwajcaria U21 - Islandia U21 (Piłka nożna: Euro Under 21)
Data: 14-06-2011 18:00 CET
Typ
: Szwajcaria U21 (1X2)
Kurs: 2.14
Stawka: 6/10
Bukmacher:
W drugiej kolejce spotkań młodzieżowych mistrzostw Europy Szwajcarzy zmierzą się z Islandią. W pierwszej kolejce Szwajcaria pokonała Danię 1-0 po bardzo dobrym meczu. Drużyna Szwajcarii jest świetnie poukładana taktycznie, grająca mądry futbol. W ich składzie jest kilku utalentowanych graczy, z których najbardziej znany jest napastnik FC Basel - Shaqiri. Islandia natomiast zawiodła w przegranym 0-2 meczu z Białorusią. Tamten mecz był jak dotąd najbrzydszym spotkaniem na tym turnieju. Obie drużyny grały chaotycznie, bez pomysłu i było sporo niedokładnych podań. W dodatku czerwoną kartkę otrzymał Gunnarsson, który jest rozgrywającym i to właśnie przez niego przechodzi większość piłek. Według mnie kurs na Szwajcarów jest zdecydowanie zawyżony - spodziewałem się raczej kursu około 1.50 - 1.60. Po tym co widziałem w pierwszej kolejce, uważam Szwajcarów za głównego faworyta tych mistrzostw zaraz po Hiszpanii. Islandczycy nie mają czego bronić - po porażce z Białorusią muszą zagrać o 3pkt jeśli chcą wyjść z grupy, więc należy spodziewać się otwartej gry z ich strony, co lepiej wyszkoleni Szwajcarzy powinni wykorzystać i wypunktować rywala. ✅ Wynik: 2-0
Profit: +6.84
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#7
Wydarzenie: Gwadelupa - USA (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 15-06-2011 03:00 CET
Typ
: USA/USA (HT/FT)
Kurs: 1.42
Stawka: 6/10
Bukmacher:
USA jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Mają oni znacznie silniejszy zespół oraz są gospodarzami turnieju. Amerykanie muszą co najmniej zremisować mecz z Gwadelupą, aby awansować do ćwierćfinału, ale po porażce z Panamą mają coś do udowodnienia swoim kibicom, a poza tym w przypadku remisu istnieje duże prawdopodobieństwo, że w kolejnej rundzie spotkają się z Meksykiem, a tego woleliby uniknąć. Gwadelupa ma jeszcze matematyczne szanse na awans i zapowiada walkę o 3 punkty, zagra jednak osłabiona brakiem dwóch podstawowych obrońców, którzy otrzymali czerwone kartki w poprzednich meczach. Myślę, że Amerykanie podrażnieni porażką z Panamą od pierwszych minut rzucą się na rywala i będą prowadzić już przed przerwą. ✅ Wynik: 0-1 (0-1)
Profit: +2.52
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#8
Wydarzenie: Islandia U21 - Dania U21 (Piłka nożna: Euro Under 21)
Data: 18-06-2011 20:45 CET
Typ
: Dania U21 (1X2)
Kurs: 1.55
Stawka: 6/10
Bukmacher:
W ostatnim meczu grupowym Dania spotka się z Islandią. Sytuacja w grupie A wygląda ciekawie, bo wszystkie zespoły mają teoretycznie szanse na awans oraz żadna drużyna nie jest jeszcze pewna gry w półfinale. W najgorszej sytuacji jest Islandia, której szanse są prawie zerowe - muszą wysoko pokonać Danię (co najmniej 3 bramkami, z wyjątkiem wyniku 3-0) oraz liczyć na to, że Białoruś przegra ze Szwajcarią. Tak więc Islandczycy są już chyba pogodzeni z faktem, że po meczu z Danią wracają do domu. W dużo lepszej sytuacji jest Dania, której zwycięstwo nad Islandią najprawdopodobniej zapewni awans (jeśli Białoruś wygra ze Szwajcarią 2-1, 3-2, 4-3 itd. to Dania odpadnie, a awansuje Białoruś i Szwajcaria). Islandczycy prezentują się dość słabo na tym turnieju i według mnie są najsłabszą ekipą na tych mistrzostwach. Duńczycy natomiast są o klasę lepszą drużyną, w poprzednich meczach grali dobry futbol i na pewno dołożą wszelkich starań, aby pokonać Islandię i zagrać w półfinale. Islandczycy raczej nie będą zbyt zmotywowani, a poza tym Islandia i Dania to państwa skandynawskie, więc nie zdziwię się jeśli Islandia się podłoży w tym meczu i nie będzie stawiała zbyt dużego oporu zaprzyjaźnionemu krajowi, któremu bardzo zależy na awansie, gdyż jest gospodarzem turnieju.
⛔ Wynik: 3-1
Profit: -6.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#9
Wydarzenie: Meksyk - Gwatemala (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 19-06-2011 02:00 CET
Typ
: Meksyk -1 (EH)
Kurs: 1.40
Stawka: 7/10
Bukmacher:
Najlepszy zespół strefy CONCACAF - Meksyk zmierzy się w ćwierćfinale z raczej najsłabszą drużyną spośród wszystkich ćwierćfinalistów - ekipą Gwatemali. Meksyk w fazie grupowej grał świetny futbol i zdemolował wszystkich przeciwników (5-0 z Salwadorem i Kubą oraz 4-1 z Kostaryką). Kostaryka i Salwador są silniejszymi drużynami od Gwatemali (zwłaszcza Kostaryka). Meksyk ma w składzie wielu znakomitych graczy z mocnych europejskich klubów, natomiast Gwatemala oparta jest głównie na zawodnikach ze słabej rodzimej ligi (tylko trzech zawodników gra w ligach zagranicznych, dwóch w USA i jeden w Hondurasie). Meksykanie grają na tym turnieju bardzo ofensywnie i skutecznie - zdobycie 14 bramek w trzech meczach robi wrażenie, zwłaszcza że grali z całkiem solidnymi zespołami, nie wliczając reprezentacji Kuby. Gwatemala prawdopodobnie zamuruje bramkę i będzie próbowała dowieźć wynik 0-0 do końca spotkania, a kwestię awansu rozstrzygnąć w rzutach karnych. Wątpię, aby im się to udało. W fazie grupowej nie zdołali zatrzymać Jamajki, która jest znacznie słabsza od Meksyku. Udało im się co prawda zremisować 0-0 z Hondurasem, ale tamta ekipa nie ma aż takiego potencjału w ataku jak Meksyk. Po strzeleniu pierwszej bramki przez Meksyk, Gwatemala nie będzie miał już czego bronić, więc o kolejne gole powinno być już dużo łatwiej i tak jak w poprzednich meczach można się spodziewać kolejnego zdecydowanego zwycięstwa Meksyku.
⛔ Wynik: 2-1
Profit: -7.00
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#10
Wydarzenie: Panama - Salwador (Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF)
Data: 20-06-2011 00:00 CET
Typ
: Salwador +1.0 (AH)
Kurs: 1.75
Stawka: 4/10
Bukmacher:
Kurs na Panamę wydaje mi się mocno zaniżony. Panama i Salwador to drużyny mniej więcej na tym samym poziomie. Wydaje mi się, że bukmacherzy faworyzują Panamczyków głównie dlatego, że pokonali oni Amerykanów w fazie grupowej (chociaż to Amerykanie byli lepsi w tamtym meczu), oraz ze względu na ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami. W ciągu ostatniego roku aż trzy razy Panama grała z Salwadorem - dwa mecze zakończyły się zwycięstwem Panamy 1-0 i 2-0 a jeden remisem 0-0. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że wszystkie te spotkania odbyły się w Panamie z czego dwa ostatnie w ramach rozgrywek Copa Centroamericana, których Panama była gospodarzem i była szczególnie zmotywowana na tamten turniej. Spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym obie drużyny będą grały ostrożnie, przede wszystkim aby nie stracić bramki, bo to może skutkować odpadnięciem z turnieju. Myślę, ze mecz zakończy się remisem lub jednobramkowym zwycięstwem którejś z drużyn. ✅ Wynik: 1-1
Profit: +3.00
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#11
Wydarzenie: Argentyna - Albania (Piłka nożna: Mecz towarzyski)
Data: 20-06-2011 23:10 CET
Typ
: Argentyna -3 (EH)
Kurs: 2.25
Stawka: 6/10
Bukmacher:
Argentyna zagra dziś w Buenos Aires z reprezentacją Albanii. Będzie to ostatni sprawdzian Argentyńczyków przed Copa America. Argentyna zagra w najmocniejszym składzie, natomiast Albania wystawi skład bardzo eksperymentalny. Tylko 3-4 zawodników z kadry powołanej na Argentynę grało w podstawowym składzie w ostatnich dwóch meczach eliminacyjnych. Albania zaliczana jest do słabszych europejskich reprezentacji, a przeciwko silnej Argentynie zagra graczami głównie ze słabej albańskiej ligi, kórzy w dodatku nie są zgrani. Wszystko zależeć będzie dziś od tego czy Argentyńczykom będzie się chciało grać. Ja myślę, że tak. Po ostatnich porażkach z Nigerią i Polską trzeba zrehabilitować się kibicom i zaliczyć przekonujące zwycięstwo. Argentyna jest w stanie wygrać ten mecz bardzo wysoko, nawet różnicą 5-6 bramek. ✅ Wynik: 4-0
Profit: +7.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#12
Wydarzenie: Hiszpania U21 - Białoruś U21 (Piłka nożna: Euro Under 21)
Data: 22-06-2011 18:00 CET
Typ
: Hiszpania U21 -1.5 (AH)
Kurs: 1.70
Stawka: 6/10
Bukmacher:
W pierwszym półfinale młodzieżowych Mistrzostw Europy Hiszpania zmierzy się z Białorusią. Hiszpania jest głównym pretendentem do wygrania tego turnieju. Ich przeciwnik - Białoruś to najsłabsza drużyna z jaką przychodzi im grać na tych mistrzostwach. Z meczu na mecz Hiszpanie grają coraz lepiej - po dość pechowym remisie z Anglią 1-1, zwyciężyli pewnie z Czechami 2-0 oraz z Ukrainą 3-0. Wszystkie te ekipy przewyższały umiejętnościami drużynę Białorusi, która awans do półfinału zawdzięcza głównie słabej postawie Duńczyków w drugiej połowie przegranego meczu z Islandią 1-3. Białoruś miała dużo szczęścia, że znalazła się w gronie półfinalistów. Najpierw trochę szczęśliwie pokonali 2-0 Islandię, by później przegrać z Danią 1-2 oraz ze Szwajcarią aż 0-3 i z dorobkiem zaledwie 3 pkt zająć drugie miejsce. Limit szczęścia Białorusinów został już wyczerpany i tym razem powinni dostać solidną lekcję futbolu od znacznie lepiej wyszkolonych Hiszpanów. Zwycięstwo różnicą dwóch bramek to minimum czego oczekuję od drużyny Hiszpanii w tym spotkaniu. ⛔ Wynik: 1-1, dogrywka: 3-1
Profit: -6.00
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#13
Wydarzenie: Urugwaj - Estonia (Piłka nożna: Mecz towarzyski)
Data: 24-06-2011 00:30 CET
Typ
: Urugwaj -2 (EH)
Kurs: 1.83
Stawka: 6/10
Bukmacher:
Urugwaj zmierzy się dziś w Montevideo z Estonią. Urugwajczycy przygotowują się do Copa America więc w składzie są wszyscy kluczowi zawodnicy tej drużyny. Estonia natomiast przywiozła do Ameryki Południowej kadrę B. W składzie Estonii znalazło się tylko dwóch zawodników, którzy grali w czerwcowych meczach eliminacyjnych z Włochami (0-3) i z Wyspami Owczymi (0-2). Kilka dni temu Estonia uległa reprezentacji Chile 0-4. W tamtym meczu Estończycy grali bardzo słabo i tylko niezbyt dobrej skuteczności Chilijczyków zawdzięczają, że mecz nie skończył się jeszcze wyższym zwycięstwem ekipy z Ameryki Płd. Urugwaj z takimi gwiazdami w ataku jak Forlan, Suarez czy Cavani powinien odnieść dziś pewne zwycięstwo nad rezerwową drużyną Estonii. ✅ Wynik: 3-0
Profit: +4.98
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#14
Wydarzenie: Meksyk U17 - Holandia U17 (Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U17)
Data: 25-06-2011 01:00 CET
Typ
: Holandia U17 +0.0 (AH)
Kurs: 2.11
Stawka: 4/10
Bukmacher:
Meksykanie po dwóch zwycięstwach (3-1 z Koreą Płn. i 2-1 z Kongo) mają już zapewniony awans. Holendrzy natomiast zawodzą i dziś muszą koniecznie wygrać, aby zakwalifikować się do kolejnej rundy. W dotychczasowych meczach Holandia zdobyła tylko 1 punkt - jest to ogromne rozczarowanie, ponieważ ten zespół niewiele ponad miesiąc temu zdobył mistrzostwo Europy. Wątpię, że wciągu miesiąca holenderscy piłkarze zapomnieli jak się gra w piłkę. Po nieudanych dwóch meczach w których Holandia miała jednak przewagę, przyszła kolej na mecz o być albo nie być w turnieju. Spodziewam się, ze Meksykanie, dla których ten mecz nie ma praktycznie żadnego znaczenia, będą oszczędzać siły na kolejne spotkania, a ich trener pozwoli odpocząć kluczowym zawodnikom. ⛔ Wynik: 3-2
Profit: -4.00
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#15
Wydarzenie: Wietnam - Makau (Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata 2014 - Azja)
Data: 29-06-2011 14:15 CET
Typ
: Wietnam -3.5 (AH)
Kurs: 1.82
Stawka: 6/10
Bukmacher:
Wietnam to azjatycki średniak, natomiast Makau to jedna z najsłabszych drużyn w Azji. Makau regularnie dostaje baty od zespołów słabszych niż ich dzisiejsi przeciwnicy. Jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki ekipy Makau, to zobaczymy, że wyglądają one dość mizernie. Porażki z takimi drużynami jak Filipiny 0-5, Hong Kong 0-4, Tajwan 1-7, Bangladesz 0-3 czy 0-4 z Birmą, z którą Wietnam wygrał bez problemów 7-1, pokazują jaka przepaść dzieli te ekipy. Dzisiejszy mecz Wietnam rozegra na własnym stadionie, co będzie dla nich dodatkowym atutem. Ekipa gospodarzy na pewno będzie chciała sprawę awansu rozstrzygąć już w pierwszym spotkaniu i niewątpliwie jest w stanie odnieść dziś bardzo wysokie zwycięstwo nad słabiutkim Makau. ✅ Wynik: 6-0
Profit: +4.92
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
#16 (Zakład Live w przerwie meczu; 0-0)
Wydarzenie: Norwegia - Gwinea Równikowa (Piłka nożna: Mistrzostwa Świata Kobiet)
Data: 29-06-2011 15:00 CET
Typ
: Gwinea Równikowa +1.0 (AH)
Kurs: 1.95
Stawka: 6/10
Bukmacher:
Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany, nawet z lekkim wskazaniem na Gwineę. Atak Norwegi praktycznie nie funkcjonuje - stworzyły sobie zaledwie dwie dobre akcje. Ciężko będzie Norweżkom wygrać to spotkanie, nie mówiąc już o pokryciu handicapu. Wynik: 1-0
Profit: 0.00
 
Do góry Bottom