>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty ktore uprawiacie

pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
ja to kiedys skakałem w dal, wygralem jakąś tam gimnazjade, mialem jechac dalej ale nie chcialo mi się. A dla przyjemności grywam w tenisa stołowego, byłem na kilku zawodach ale to raczej tez dla przyjemności
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Grałem w piłkę nożną, obecnie tylko pogrywam z kolegami. W klubie zacząłem grać w wieku bodajże 11 lat i grałem nie przerwanie do tej wiosny. Teraz niestety z powodu szkoły nie będe mógł grać... W tramkarzach nie było, ze mną źle. Załapałem się do reprezentacji wojewódzkiej i miałem przejść do dobrego klubu. Nagle wyrostek i przerwa w graniu ... i jak można się domyśleć gdy powróciłem do pełnej dyspozycji nie było już otwartej furtki:-? Może coś by ze mnie było:-D

Teraz to tylko rekreacyjnie noga, tenis stołowy, pool bilard, siatkówka, siłka. Myślałem aby zacząc trenować muay thay, ale idę do szkoły gdzie nie ma czasu na inne rzeczy niż związane ze szkołą...

Co najlepsze mój ojciec miał klasę sportową i jest medalistą mistrzostw polski seniorów w kolarstwie szosowych, a ja nawet nie zainteresowałem się kolarstwem! Sam mi powiedział, że to jest wybór każdego, nic na przymus...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Heh i ja sie &#39; pochwale&#39; co robie/robilem. W pilke gram odkąd pamietam były etapy rekreacyjne i bardziej poważne. &quot; Zwiedzilem&quot; kilka mniej lub bardziej znanych klubów LBN m.in Górnik Łęczna. Zdobywalem w pilce halowej kilka trofeow ostatnimi czasy kiedys nawet moja szkoła mistrzostwo województwa (klasa sportowa). Ponadtto liznałem takich sportów jak siatkówka i ping pong a bardziej rekreacyjnie koszykówka i biegi krótko dystansowe. Pozdro dla wszystkich sportowych fanatyków ???? )
 
makaveli23 146,7K

makaveli23

Użytkownik
Ja gram od czasu do czasu w bierki, a tak poza tym dobry jestem(bylem raczej) w piłe na podworku tylko warunki mam slabe (fizyczne) dlatego nie zrobilem wiekszej kariery w zadnym klubie :cry: :-D pierdoly ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oczywiście rekreacyjni teraz: PiłkaN, Koszykówka, Siatkówka, Rower, Ping-Pong (do tego nie mam talentu zupełnie, ale lubie pograć ???? ).
W &#39;nogę&#39; grałem w klubie przez jakiś czas, ale złamanie nogi w sparingu z przemieszczeniem w piszczelu :| zakończyło moją bardzo krótką, bo półroczną karierę obrońcy.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jakieś ostatnie 9 miechów to bieganie z samego rana o 6:15 ale to tylko dzięki wojsku :p
Normalnie to piła dosyć często i tenis lecz tutaj jak jest sezon i ktoś chce z podwórka grać.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
▶ Ping Pong - 2 lata - dawne dzieje, lecz umiejętności zostały. Parę trofeów, medali, dyplomów ????
▶ Piłka Nożna - 5 lat - pomniejsze sukcesy drużynowe jak i indywidualne. Sporo trofeów, medali, dyplomów, statuetek.
▶ Pływanie - miesiąc :jezora: Ciężki sport i nieco monotonny
▶ Siłownia - 2 miesiące - wrócę nie długo ????

Rekreacyjnie:
▶ piłka siatkowa plażowa - praktycznie całe wakacje spędzone na piasku :p
▶ rower - często, szybko, lubię (czuć wiatr we włosach ???? )
▶ tenis - sporadycznie i rekreacyjnie
▶ bilard - niegdyś częste wypady do klubu, teraz trochę rzadziej
▶ poker - od paru tygodni bez przerw zarówno online jak i live
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Piłka nożna - kilka mistrzostw mazowsza i Warszawy, kilkanaście wygranych Turniej ogólno-polskich, udział w Mini ME w Niemczech i Czechach ( 7 miejsce).
Powołania do kadry mazowsza.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
multimedaliści?
to pestka kiedyś otrzymałem powołanie do kadry reprezentacji polski w piłce nożnej ale nie przyjęli mnie bo jestem niesłyszący i z uwagi na to że bo bym nie słyszał gwizdka sędziego w przypadku spalonego... ????
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Kiedyś piłka nożna ;) od 10 do 13 roku życia grałem w piłkę nożną w klubie KS Wisłoka Dębica. Zagrałem dość sporo meczy na pozycji środkowego obrońcy, prawego obrońcy oraz defensywnego pomocnika :jezora:
Od września 2008 roku systematycznie siatkówka, odkąd zacząłem ją trenować opuściłem maks. 5 treningów z powodów rodzinnych :p
4 czerwca 2009 roku złamanie ręki z przemieszczeniem na turnieju piłki nożnej na &quot;Orliku&quot;. To zdarzenie sprawiło że znienawidziłem piłkę nożną :p
Narazie dochodzię do siebie po złamaniu ręki, lekarz zalecił przynajmniej półroczną przerwę ????
Jak już będę w pełni sprawny to wznowie treningi siatki i myślenie nad zrobieniem jakiejś kariery w dobrym klubie ????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
ja gram w tenisa, warunki w mieście też słabo przez co nie gram w żadnym klubie ani nic, a bardzo bym chciał. Teraz to już trochę za późno i pozostaje granie w amatorskich turniejach w mojej miejscowości ;) (maksymalnie 1-2 w roku) ;) Jedno zwycięstwo i dwa finały, a w obecnym jestem w półfinale - gram w przyszłym tygodniu ;)
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
- piłka nożna - 5 lat w juniorach w ligach okręgowych (na początku) i wojewódzkich. Do tego oczywiście turnieje na wszelakich szczeblach (powiatowe [reprezentacja szkoły], wojewódzkie, ogólnopolskie). Raz zdarzyło mi się uczestniczyć w tygodniowym turnieju zagranicą. Niestety zrezygnowałem z futbolu.
- siatkówka - gra w siatkę ograniczała się do zajęć na w-f i zajęć po lekcyjnych. Nie lubiłem siatkówki, zostawałem tylko dlatego, że prowadziła je boska pani od w-f ;)
- siłownia - od 3 lat do chwili obecnej.
- sport walki - myślę, że niedługo się zapiszę na jakieś treningi. Wybiorę albo MMA albo kick-boxing.
 
skugis 0

skugis

Użytkownik
Ja trenowałem 3 lata piłkę nożną w Pogoni Siedlce. Obecnie gram tylko rekreacyjnie z kolegami, czasami zdarzy się pograć w siatkówkę, a jeszcze rzadziej w inne sporty ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
skoki narciarskie, a w wolnej chwili jazda bolidem F1.... oczywiscie na symulatorze ????
A tak to standard pilka nozna ( A klasa), siatkówka. Od tego roku zamierzam biegac i wystartowac w pewnych zawodach ;) No i jako student to cwiczenia mięśnia piwnego
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja trenowałem kajakarstwo 5 lat z bardzo dobrymi skutkami 2 i 3 miejsce na MP i sporo medali czy to wojewódzkich czy po prostu z niżej rangi zawodów, można powiedzieć, że przez ten okres Malta to był mój drugi dom ???? ... kiedy już miałem przechodzić do juniorów starszych złapał mnie po prostu kryzys czyli zero progresu i się trochę załamałem psychicznie, że tu zapier*alam, a efektów niewiele i zrezygnowałem. Był to mój wielki błąd bo to rzecz zupełnie normalna, ale wtedy byłem młody i głupi i tak wyszło .. szkoda ???? ... ale ze sporu nie zrezygnowałem bo go uwielbiam. Cały czas czy to nawalam w kosza czy w piłkę, różnie ;)
 
Do góry Bottom