>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sporty wirtualne

C 0

cheateu

Użytkownik
Witam , czy gra ktos w sporty wirtualne na bet365? Bo nie zauwazylem zadnego tematu ani nic z tym zwiazanego a na tym mozna niezla kase zbic ???? uwazam ze system jest do rozwalenia , sam jutro troche pieniedzy wygralem wystarczy troche szczescia i wyczucia .
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
no to podałes złotą zasade ???? w sportach rzeczywistych tez wystarczy troche szczescie i wyczucia zeby cos wygrac ????
 
C 0

cheateu

Użytkownik
Tak tylko tutaj masz mozliwosc wytypowania ile bramek padnie i jest ich tylko 5 , z czego 4 i 0 padaja dosyc rzadko najczesciej 1,2,3 jak juz sie dluzej gra to patrzysz na mecz i widzisz juz ile bramek bedzie xd
 
F 0

fiasco

Użytkownik
Ja gram i też uyważam, że można niezłą kasę z tego wyciągnać najbardziej opłacalne mecze to te z kursami powyżej 5 na underdoga.
 
american-boy 2

american-boy

Użytkownik
Przyznam szczerze, że ciekawy pomysł na zarobek, kurs na Amsterdam był 1.70 a wynik 0:3 - Rams vs Amsterdam. Będę obserwował jeszcze kilka spotkań, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dodam później spostrzeżenia.
 
american-boy 2

american-boy

Użytkownik
Więc oglądałem 5 spotkań:
W pierwszym padł wynik 1:0 (kurs były podobne 2.30 na gospodarzy do 2.40 na gości)
W drugim spotkaniu wynik padł: 1:1 (Walia: 1.90, Remis: 4.30, Armenia: 4.33)
W trzecim spotkaniu: 0:0 (Litwa: 2.10, Remis: 3.40, Azerbejdżan: 3.60)
W czwartym spotkaniu: 0:0 (Szkocja: 2.75, Remis: 3.50, Holandia: 2.40)
W piątym spotkaniu: 2:1 (Newcaste Rovers: 2.80, Remis: 3.50, East End Utd: 2.40) - nie wiem dlaczego, ale spróbowałem i zagrałem na gospodarzy za 10 PLN i się udało.
Zazwyczaj jest z golami: 1 gol 3.40, 2 gole 3.40, 3 gole 4.50, 4 gole powyżej 6 i sięgając do 7 PLN.
Ciężka sprawa więc z graniem wirtualnych meczy. Czekam na opinie innych forumowiczów.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Kiedyś się w to bawiłem... Grałem sobie przez godzinę coś w stylu progresji na kursy powyżej 4. Stawki małe. Wynik? Na minusie :razz: Z golami jeszcze nie próbowałem ale kto wie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja tam gram w tenis ;] kursy po 1.20,wybieram 3-4 mecze i wchodzi jak złoto. Serio raz na ruski rok wygra gość z kursem 4

Ludzie, pomyślcie. Bukmacher nie będzie wam dawał wygrywać na takich rzeczach. Tutaj nie ma szans znaleźć value. Szanse są szacowane idealnie tak jak wskazuje na to kurs (a być może nawet tak jak pasuje to bukowi), czyli w dłuższym okresie czasu zawsze będziecie w plecy.
 
jareddz 15

jareddz

Użytkownik
nie bede ;] wpłacam 100 zł, wygrałem już 600 i 500 wypłaciłem ;]
Teraz gram tą 100 co została i jestem do przodu 300 ;] mam mały system, ale to trzeba siedzieć... ;]
 
J 5

jastov

Użytkownik
Jeśli ktoś długo gra na tym wirtualu ,napewno wie już kilka rzeczy a mianowicie. Po wyniku 0:0 często w drugim meczu równierz pada bezbramkowy remis bądź zwyczajnie remis. Oczywiście byłoby to zbyt banalne ,więc nie jest to reguła ale często gram za mniejszą kwotę 0:0 bądź remis. Często przy mocnych faworytach (1,30-1,40) padaja właśnie remisy więc granie na faworytów jest głupotą i pewną stratą pieniędzy. Te całe sporty wirtualne to gra w której kluczową rolę odgrywa psychika. Gościu ,który wygrał trzy zakłady z rzędu i jest na plus, w porównaniu do kogoś kto jest na minus, ma o wiele, wiele większe szanse na wygranie czwartego zakładu. Reasumując - jak idzie to idzie ,jak nie idzie to nie idzie
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Panowie nie polecam grałem dzisiaj cały dzień na dokładny wynik brałem 10 opcji z wynikami 10- 101 na jeden mecz i powiem jedno w żaden sposób długofalowo nie da się zarobić jesteś skazany na porażkę jak na atomatach
 
Do góry Bottom