>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty wodne - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Women&#39;s 200m Individual Medley



▶Leverenz-Rice

Typ:Laverenz ( kurs 1,75) ✅

Rice troszkę przereklamowana zawodniczka na tych Igrzyskach słabe czasy w eliminacjach i półfinałach a jednak bukmacherzy w nią wierzą,za przeciwniczkę w parze będzie mieć młodą zawodniczkę ekipy Usa Laverenz,która notuje od niej lepsze czasy i myślę że może powalczyć o medal.

Wiadomo mam na uwadze że Rice to mistrzyni i zdobywczyni wielu medali ale tak jak wspomniałem wchodzi nowa era zawodników i trzeba się do tego przyzyczaić,pokazał to wczoraj Biedermann a nawet pokazuje to Phelps.


Czasy:
Eliminacje 2:10.63-Laverenz 2:12.23 -Rice
Półfinały 2:10.06-Laverenz 2:10.80 -Rice

Finał o godzinie 21:43
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Agnel ma sztafete dzisiaj ktora powinna powalczyc o zloto. Jednak wczesniej ma polfinal przed jutrzejszymi zawodami i nie poplynie chyba na 100%. Na bwin trzeba czekac na kursy na 1 polfinal. Podobnie w Magnussenem raczej nie odpali jeszcze dzisiaj i na to ze nie wygra bedzie kuszacy kursik.
1 polfinal
Magnussen NIE WYGRA 2,70 bwin
⛔ w eliminacjach szlo zarobic ale chyba Magnussen wraca na dobre tory...

2 polfinal

Adrian 4,00 bet365 ✅
uhhh perełeczka !!!
( bwin daje h2h z Agnelem za 1,55 na Adriana !!! )
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hersey wygra 2 polfinal ✅ genialna i ladna ;)
1,72 bet365

Przepasc miedzy nia a reszta w eliminacjach
PS : CO ZROBIL PHELPS TO WOŁA O POMSTE DO NIEBA... PIEKNY KURSIK 2,44 ZAWALIL NA OSTATNICH CENTYMETRACH !! W zyciu nie gralbym sztafety bo moze byc zdenerwowany a wiadomo jak to sie konczy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jamieson 3,10 bet365 wygra 1 polfinal na 200 metrow klasykiem ✅
Zdecydowanie najlepszy w eliminacjach !!

ale jazda dzis.. mam nadzieje ze ktos korzysta z tego ;). bet365 kompletnie nie ogarnia i zawyza kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 30

boher

Użytkownik
Kurde, Phelps ciągle pierwszy, po trzecim nawrocie ma prawie 0,6 sekundy przewagi nad Le Closem i nagle na ostatnich centymetrach wtopa... A pograłem to grubo jeszcze przed eliminacjami, bo mimo wszystko Phelps to Phelps, to jego koronny dystans, a Matsuda (najgroźniejszy przeciwnik) również bez wielkiej formy.. Reszta rywali to naprawdę pikusie przy Michaelu nawet w takiej formie... Le Clos końcówka życia, pobił rekord Afryki z półfinału aż o 1,4 sekundy.. A końcowe 50 metrów popłynął aż o 0,6 sekundy lepiej od Phelpsa, który słynie z mocnych końcówek... Zawsze muszę trafiać na takie cuda... Gdyby lepiej minimalnie popłynął ostatnie metry... Jestem mega zły, bo naprawdę uwzględniając cały przebieg finału to jest to duża sensacja... No nic, trzeba jechać dalej...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Phelps był i tak przecież przed Le Klocem, ale z niewiadomych przyczyn później dotknął rękami ścianki. Nie rozumiem tego, bo miał ze 30 cm przewagi na ostatnim metrze, a tu zonk, drugi.
Może był już pewny zwycięstwa i odpuścił ostatni ruch?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Phelps był i tak przecież przed Le Klocem, ale z niewiadomych przyczyn później dotknął rękami ścianki. Nie rozumiem tego, bo miał ze 30 cm przewagi na ostatnim metrze, a tu zonk, drugi. Może był już pewny zwycięstwa i odpuścił ostatni ruch
Wyraznie widac ze zle sie odbil po 150metrach i potem zabraklo jednego ruchu.. sadze ze jesli tyle czasu spedza sie w basenie plywajac to samo to poprostu ma sie wyliczone ile ruchow sie robi na jakim dystansie i poprostu wlasnie to odbicie zawalilo wszystko. Mial spora przewage i trzeba bylo zrobic jeszcze ten jeden jedyny ruch a nie ciagnac...w powtorce masakrycznie to wyglada jak traci centymetry przed scianka zloto....
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Phelps był i tak przecież przed Le Klocem, ale z niewiadomych przyczyn później dotknął rękami ścianki. Nie rozumiem tego, bo miał ze 30 cm przewagi na ostatnim metrze, a tu zonk, drugi.
Może był już pewny zwycięstwa i odpuścił ostatni ruch?
Po prostu sprzedał. Wiadome. Ustawka. Gdyby to był tylko tenis.. Nie no, tak poważnie to myślę można lekko zaryzykować @4 na wygraną Francuzów, jak kolega wyżej wspominał Phelps zapewne lekko zdezorientowany będzie i z pewnością może popłynąć dużo słabiej.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Po prostu sprzedał. Wiadome. Ustawka. Gdyby to był tylko tenis.. Nie no, tak poważnie to myślę można lekko zaryzykować @4 na wygraną Francuzów, jak kolega wyżej wspominał Phelps zapewne lekko zdezorientowany będzie i z pewnością może popłynąć dużo słabiej.
Obliczylem jednak czasy uzyskiwane przez poszczegolnych zawodnikow i naprawde Amerykanie musieliby sie postarac zeby tego ... nie wygrac no ale kto wie co zrobi wlasnie Phelps bo na tym dystansie tutaj jeszcze nieplynal ;).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
on w ogóle dobrze widziałem, że nie pogratulował Afrykanerowi? Czy kamery tego nie objęły..
Soltys: widzisz Magnus i Cielo odpalili w SF. Agnel raczej bez szans na złoto, nawet chyba o medal będzie ciężko.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Soltys: widzisz Magnus i Cielo odpalili w SF. Agnel raczej bez szans na złoto, nawet chyba o medal będzie ciężko.
Pisalem ze Angel odpusci bo ma sztafete. Rowniez pisalem ze nie gralem Angela win a Magnussona ze NIE WYGRA w pinnacle. Zapewne teraz kursy podskocza ale zobaczymy. Po polfinalach juz nie polecam tego typu.
Dzisiaj zarobek potezny wiec przezyje a na pewno jutro kolejne perelki sie znajda ;).
Po ogromnych emocjach w koncu zaczynamy kolejna walke o medale. Ciekawe czy Chinka na koksie pobije rekord. . .
 
B 30

boher

Użytkownik
A ja zaufałem z tych wszystkich pływaków tylko Phelpsowi na 200 m motylkiem... Selekcjonowałem ofertę na olimpiadę i niestety nadziałem się.. Gratuluje Soltysiao, teraz czas, by Phelps wygrał jakieś złoto, bo mimo wszystko lubię go ???? Tylko gdzie te złoto jak się nie udało na jego koronnym dystansie?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tylko gdzie te złoto jak się nie udało na jego koronnym dystansie?
No wlasnie chwile po tym jak napisales to zdobyl zlotko... ;).
Jutro z rana 1 dystans mnie interesuje - 100m dowolnym kobiet. Mamy pewne odzwierciedlenie bo panie plywaly sztafete wiec cos tam nam to daje. W bwin zapewne bedzie mozna grac 5,6 i 7 heat i juz mam faworytki do zwyciestwa obu biegow, zobaczymy czy beda atrakcyjne kursy. O 11 poczatek porannej sesji.
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
nie wiem jaki skład zmontują na sztafetę 4x200 dow. amerykanki ale mają
Schmitt i Franklin które dziś indywidualnie miały w sumie 4 sekundy przewagi nad dwoma australijkami z tego finału. Australijki są drugie jeśli chodzi o kursy
kurs betsafe 1,55 na zwycięstwo USA✅
myślę że można też zagrać na japońską parę
Irie Top3 - 200 m grzbiet M 1,30✅
Suzuki Top3 - 200 m grzbiet K 1,70✅
to oferta unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No wlasnie chwile po tym jak napisales to zdobyl zlotko... ;).
Jutro z rana 1 dystans mnie interesuje - 100m dowolnym kobiet. Mamy pewne odzwierciedlenie bo panie plywaly sztafete wiec cos tam nam to daje. W bwin zapewne bedzie mozna grac 5,6 i 7 heat i juz mam faworytki do zwyciestwa obu biegow, zobaczymy czy beda atrakcyjne kursy. O 11 poczatek porannej sesji.
Ale bida na setke dowolnym.... wyrownane pary i nie dali mojej faworytki Campbell a liczylem na kurs w granicach 5,00....
a jednak za okolo 3-4minuty !!
6 polfnal
Sjonstroem-Halsall 2,40 bwin ✅
Brytyjka zdecydowanie lepsza od Szwedki w sztafecie...
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Londyn 2012 – Pływanie: 200m stylem klasycznym – mężczyźni. Kto będzie w TOP 3?
Typ: Kosuke Kitajima
Kurs: 2,35
Buk: Bwin

Dziś o godz. 20:30 na olimpijskiej pływalni Aquatics Centre w Londynie odbędzie się finał 200 metrów stylem klasycznym mężczyzn. W tej rywalizacji popłynie 8 zawodników –2 Amerykanów, 2 Japończyków, 2 Brytyjczyków, Australijczyk oraz Węgier. Każdy z nich to oddzielna historia, każdy z nich to inny poziom umiejętności, każdy z nich osiągnął inne sukcesy i każdy z nich marzy tylko o jednym – medalu olimpijskim zdobytym przy aplauzie 17,5 tysiąca widzów w Londynie. Wśród zawodników, którzy staną do boju o olimpijski triumf jest zawodnik wyjątkowy, prawdziwa legenda światowego pływania – Kosuke Kitajima.

Głównymi postaciami wyścigu, oprócz Kosuke są Daniel Gyurta – faworyt do zwycięstwa, MŚ z Rzymu i Szanghaju, wicemistrz olimpijski z Aten, Mistrz Europy z Debreczyna i Budapesztu oraz Michael Jamieson – mający w swoim dorobku tylko brąz z mistrzostw Europy na basenie 25-metrowym ze Szczecina. W finale popłynie również Brenton Rickard – wicemistrz olimpijski z Pekinu, mistrz świata z Rzymu, jednak wydaje mi się że jest on w gorszej formie niż 4 lata temu. Występ w finale olimpijskim zaliczą również Ryo Tateishi – nieznany wcześniej pływak japoński, Andrew Willis – reprezentant gospodarzy, Scott Weltz – amerykański pływak, również bez sukcesów na arenie międzynarodowej oraz Clark Burckle – amerykański zawodnik na co dzień zmagający się w zawodach uniwersyteckich, również bez sukcesów międzynarodowych.

Czas powiedzieć parę słów o samym Kosuke Kitajimię – zawodniku absolutnie wyjątkowym – tylko on i Michael Phelps są w stanie wywalczyć 3 złote medale igrzysk pod rząd na tym samym dystansie. Japończyk to 4-krotny złoty medalista igrzysk – dwukrotnie na dystansie 100m i dwukrotnie na 200m klasykiem. Trzykrotny mistrz świata może pochwalić się jeszcze 2 brązowymi medalami igrzysk w sztafecie japońskiej, ale stylem zmiennym, co udowadnia, że jest on wszechstronnym pływakiem. Pięciokrotnie bił rekord świata w konkurencjach klasycznych, do niego należy rekord olimpijski na dystansie 200m. 10 medali mistrzostw świata, kilkadziesiąt medali rangi mistrzowskiej – to sprawia że jest on legendą światowego pływania.

W 2004 roku w Atenach zwyciężył Kitajima z wynikiem 2:09:44, ustanawiając ówczesny rekord olimpijski i pokonując Daniela Gyurtę z Węgier o ponad sekundę i Hansena z USA.

W 2008 roku w Pekinie zwyciężył Kitajima ustanawiając rekord olimpijski – 2:07:64, wyprzedzając Rickarda i Duboscq. Daniel Gyurta zajął wtedy 5. miejsce.

Na MŚ w pływaniu w 2011 roku w Szanghaju wygrał Daniel Gyurta z czasem 2:08:41, drugi był Kitajima 2:08:63 a trzeci Christian vom Lehn, który nie przebrnął półfinału (6. miejsce w 1. półfinale). Jamieson był 5., Willis ostatni.

Japończyk awansował z 5. czasem do finału. Mimo wszystko jest on dla mnie faworytem do medalu. Złoto jest poza zasięgiem – fenomenalny Daniel Gyurta powinien wygrać ten wyścig pewnie, srebro i brąz są jednak w zasięgu Kitajimy – musi jednak wejść na szczyt swoich umiejętności. W finale igrzysk da z siebie 200% i wywalczy dla Japonii kolejny krążek olimpijski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Zgodzę się z przedmówcą. Gyurta popłynie pewnie poniżej 2:08 , Kitajima za to wg mnie stać na 2:08:50. Może to dać medal chociaż nie zdziwię się jak będzie tuż za podium. Mogą się wepchnąć Brytyjczycy. Ale reasumując Kitajima bez medalu na 200 m to byłaby dla mnie niespodzianka
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jednak Magnussen nie wygral i nawet to weszlo hehe. Plywanie daje poteznie zarobic ale niestety sa straszne limity i nie moge sie juz dzielic typami poniewaz w przeciagu 3 dni zablokowano mi az 3 konta a jest to zapewne spowodane tym ze ja najpierw gram, potem podaje typ i idzie masowka tak wiec bardzo mi przykro...
Mimo wszystko postaram sie pomoc w innych dyscyplinach takich jak sporty walki czy lekkoatletyka.
Schlanger TOP 3 setka freestyle kobiet
8,50 Betsson
Uzyskala drugi czas w sztafecie, najlepsza byla niesamowita Holenderka z trudnym nazwiskiem, potem wlasnie Australijka i przepasc i dalej reszta. Jesli potrafila w sztafecie to o medale indywidualnie rowniez powalczy a po kwalach i polfinalach kurs na nia spadnie wiec biore teraz mimo ze final w czwartek.
Na jutro moja perelka nadal aktualna ale kurs po ktorym gralem bedzie.. na samo zwyciestwo a nie top 3...
Do tego Soni i Kromo to pewniaczki do zwyciestw ale kursy marne.. licze na niespodzianke ze strony Claryego i kursik 4,50 kusi. Rowniez pojedynek Phelpsa z Lochte grzbietem zapowiada sie emocjonujaco.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
200 metrów grzbietowym
Fenglin Zhang - Radosław Kawęcki 2,45 Betsafe ▶ zwrot
Tu medale powinien zdobyć tercet Lochte, Irie i Clary. Polak ma bardzo duże szanse, by zakręcić sie tuż za podium. W eliminacjach bardzo słaby czas, ledwo awansował do półfinału. Tam jednak pokazał się z bardzo dobrej strony i był trzeci. Przed nim przypłynęli tylko Lochte i Irie. Powalczyłby może nawet o wygranie w tym biegu, gdyby nie ostatnia długość basenu, przepłynięta znacznie słabiej. Babiarz jednak podczas wczorajszej relacji mówił, że lubi on odpuszczać biegu niefinałowe. Jego trener (Kawęckeigo, nie Babiarza) mówi, że Radek jest bardzo mocny kondycyjnie. Chińczyk z kolei miał czas lepszy od Polaka w półfinale. Myślę, że to między nimi rozegra się walka o miejsce czwarte, a może będzie niespodzianka i włączą się do walki o medale. Moim zdaniem jednak to Kawęcki, nie Zhang, postraszy tych największych faworytów.

200 metrów zmiennym
Laszlo Cseh - Thiago Pereira 1,50 Unibet ✅
Węgier tych igrzysk jak do tej pory do udanych nie zaliczy. Ani na 200 motykiem, ani na 400 zmiennym nie potrafił awansować chociażby do finału. Za punkt honoru postawił sobie chyba medal na tym dystansie bo od poczatku idzie jak burza. W eliminacjach najlepszy czas, swój półfinał wygrał i awansował do finału z drugim czasem, lepszy był tylko Lochte. Są duze szanse, by obronić srebro z Pekinu. Lochte wydaje się być poza zasięgiem ale trzeba pamiętać że pół godziny przed tym finałem popłynie na swoim koronnym dystansie 200 grzbietowym. To może mieć wpływ na wynik w zmiennym. Phelps daleki od formy z ostatnich lat, skoro przegrywa złoto na 200 metrów motylkiem to za dobrze nie jest ale jakiś medal powinien zdobyć. A Brazylijczyk? W półfinale był o ponad 0,5 sekundy gorszy od Węgra i myslę, że równiez w finale nie powienien mu zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
200 metrów grzbietowym Fenglin Zhang - Radosław Kawęcki 2,45 Betsafe Tu medale powinien zdobyć tercet Lochte, Irie i Clary. Polak ma bardzo duże szanse, by zakręcić sie tuż za podium. W eliminacjach bardzo słaby czas, ledwo awansował do półfinału. Tam jednak pokazał się z bardzo dobrej strony i był trzeci. Przed nim przypłynęli tylko Lochte i Irie. Powalczyłby może nawet o wygranie w tym biegu, gdyby nie ostatnia długość basenu, przepłynięta znacznie słabiej. Babiarz jednak podczas wczorajszej relacji mówił, że lubi on odpuszczać biegu niefinałowe. Jego trener (Kawęckeigo, nie Babiarza) mówi, że Radek jest bardzo mocny kondycyjnie. Chińczyk z kolei miał czas lepszy od Polaka w półfinale. Myślę, że to między nimi rozegra się walka o miejsce czwarte, a może będzie niespodzianka i włączą się do walki o medale. Moim zdaniem jednak to Kawęcki, nie Zhang, postraszy tych największych faworytów.
Odpuscic sekunde(bo taka byla roznica miedzy nimi w polfinale) ? Niemozliwe. Jak dla mnie Kawecki nie ma zadnych szans na medal w stawce z Lochte, Clarym i Irie. Z Chinczykiem rowniez stawiam na Azjate...
Co do drugiego typu swietny ;)
 
Do góry Bottom