>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposob na obrot bonusem

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witam! Mam do obrotu dwa bonusy o podobnych warunkach , kurs min 2.0 , ale moge tez grac mniejsze kursy . Widzialem kiedys sposob zeby grac dwudrogowe zdarzenia przeciwstawbie np. Under/ over. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak rozsadnie to rozegrac, zeby na obu bukach nie stracic ?
Przenioslem sie na komputer, gdzie dziala mi wyszukiwarka i znalazlem tematy ktore mnie interesuja. Czy ktos orientuje sie czy w bet at home nadal mozna grac przeciwstawne zdarzenia w ako? czyli jeden kupon under + pewniak i drugi kupon over + pewniak ? Czy macie lepszy pomysl?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Lepiej nie grać tego w jednym buku. Sposób nienajgorszy, o ile wejdzie twój &quot;pewniak&quot;. I upewnij się jaki może być pojedynczy minimalny kurs w ako. Bonus masz w betathome i gdzie jeszcze?
 
A 185

adikos

Użytkownik
granie przeciwstawnych zdarzeń u tego samego buka w trakcie jakiegokolwiek bonusa jest zakazane, często za to buk może ci anulować bonusa , takie coś nie gra się u jednego buka nigdy.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Bah I Milenium. Postawilem juz pierwsze kupony. Kosz under over oba kursy 1,85 +&quot;pewniak&quot; a drugi Cibulkova/ pavluczenkova + pewniak. Najgorzej gdy pewniak zawiedzie I oba kupony przegrane.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
A że tak zapytam działa Ci jeszcze BAH? bo mi działał do godziny 20 i od teraz znowu informacja o zmianach w prawie Polskim ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Wlasnie sie teraz logowalem, dziala. Ja jeszcze z zadna strona nie mialem problemu, ale to moze dlatego ze neta mam lokalnego a nie z zadnej znanej firmy typu play itp.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
kiedyś mogłeś obrócić bonusy w dwóch różnych bukach bez straty jakichkolwiek funduszy, obecnie jest to praktycznie niewykonalne ze względu na podatek w millenium. straty zawsze bedą przy takiej grze a podpieranie sie pewniakiem to nic dobrego
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Dziękuje za informację, mógłby ktos mi powiedziec cos wiecej na ten temat lub jakis link wysłać ? Wiem ze zdarzenia z kursem 2 lub wiecej tworza surebety. Ale jak sobie szukalem np na tenisie to nie moglem znalezc takich zdarzen a w pilce jest trzydrogowo/
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Czesc. Mam bonus w totolotku 100% do 500zl . Po wplacie otrzymam 500 czyli razem 1000 zl , na uni zostanie mi 1400 zl. Jak madrze to rozegrac zeby kasa z totolotka gdzie jest podatek wyladawala na uni? Szukac surebetow z dopuszczalna mala strata I na uni grac &quot;pewniak a&quot; ?
np over/under 3.5 juz po odjeciu podatku w totolotku strata 8 zl z groszami przy inwestycji łącznej 100zł, jak dla mnie to strata dopuszczalna. Tylko jeszcze trzeba dobierac spotkania tak zeby wchodzily w uni a nie w toto. Dobrze kombinuje?
 
Do góry Bottom