>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sprawa z dowodem osobistym

golazo 0

golazo

Użytkownik
Witam jestem już blisko zarejestrowania się w tym buku tylko jest jedna sprawa. Mam scany dowodu osobistego (z obydwu stron) tyle że jest to stary dowód chodź pisze na nim ważność do 2025 tyle że jutro mam odebrać nowy dowód. Poradźcie dokończyć dopiero rejestracje gdy zrobię scany nowego dowodu czy ten pierwszy im wystarczy? Bardzo proszę o jak najszybszą odp, szczerze dzięki.
 
L 0

lopoes

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś może czy skan dowodu mogę oznaczyć Znakiem wodnym np. Z napisem &quot;dla efortuna.pl&quot;? Jest to jakieś zabezpieczenie gdyby ktoś w przyszłości chciał wykorzystać skan do niecnych celów.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Raczej nikt nie wykorzysta w niecnych celach. Nie czytałem regulaminu, ale bardzo często jest tak że dowód potrzebny jest tylko do weryfikacji a później niszczony jest komisyjnie - mówię o fizycznej kopii skanu (papierowej).
Efortuna do licencjonowany polski bukmacher, więc mają tam odpowiednie procedury i przetwarzanie wrażliwych danych. Nie masz czego bać, ale śmiało możesz dać znak wodny. Nikt się do tego nie przyczepi, bo to częsta praktyka u osób które robią kopie dowodu i dla jakiś umów muszą je wysłać listem poleconym.
Podobnie jest w przypadku kopii elektronicznej - nie wiem jaka weryfikacja obowiązuje u bukmacherów stacjonarnych, bo u nich nie gram.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś może czy skan dowodu mogę oznaczyć Znakiem wodnym np. Z napisem &quot;dla efortuna.pl&quot;? Jest to jakieś zabezpieczenie gdyby ktoś w przyszłości chciał wykorzystać skan do niecnych celów.
Zamaz wszystkie inne dane oprócz imienia i nazwiska i adresu.

Fortuna idzie na ręke taki zeskanowany dokumenty z tak zamazynymi danymi nie jest wogóle dokumentem i można się co najwyżej nim... Jak widać narysunku możesz wszystkie inne dane zamazać, nawet zdjęcie. W innych bukmacherach coś takiego nie przejdzie w Fortunie tak.
 
Do góry Bottom