>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[sprzedam] bony do bwin o wartosci 11.28PLN

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
witam, jak w temacie , sprzedam bon do bwin o wartosci 11.28 . cena to 8pln, wpłata Moneybookers albo inteligo . bonów mam 4 (moge miec wiecej), sprzedaje oddzielnie lub razem , w razie pytan pisz : gg: 979120
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
tak jak zwykle na bwin, 3 razy obrót niezależnie od kursu, wypłaty to minimum 120 pln , dziś wieczorem bede miał kolejne, tak wiec jak by co to na moje gg.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
wstydź sie? nie podoba mi sie Twój ton koleś do mnie! jak jesteś taki kozak to dlaczego nie wysyłasz na te numery smsa? ???? pozdrawiam tych co spróbowali..
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Niech ktos kto uzyl tych kodow da znac czy po obrocie proba wyplaty powiodla sie czy czasem mu konta nie zamkneli (w koncu promo dla hiszpanow?) bo nie wiem czy sie tym w ogole zajmowac ????
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
m,ajorr dziwnym trafel oferujesz kody o wartosci 11 zl z groszami czyli skad masz te kody coo ???? z tej rpomocji bo ich wartosc to 3E czyli w przeliczeniu na nasze wychodzi rowno 11 z groszami. Tysie wstydz ze ludzi naciagasz na cos co moga miec za 50 groszy( wartosc eska) a po drugie kody te sa nie dla polakow i to ze dzialaja to nic juz nie raz tak bylo( promocja dla finow) a przy wyplacie blokada konta
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
każdego kto kupuje informuje skąd je mam , i udzielam szczegółowej informacji, i Ci co kupili są zadowoleni, nikomu nic nie zablokowali, sam te bony kupuje, z tym ze taniej i sprzedaje drożej , bo takie są prawa rynku, a zanim zrobiłem temat przeczytałem uważnie regulamin tego działu forum, i nie widze w tym nic złego. a jesli Tobie sie to nie podoba, to nie korzystaj , nikt Cie nie zmusza. tylko chyba żal Ci du** ściska że wysłałeś pare smsów za te 50gr i nic Ci nie przyszło. no cóż takie życie, pozdrawiam ????
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
hah majorrr ładnie nabierasz dzieciakow. problemow nie ma pryz obrocie tylko po tym jak chce sdie wyplacac w histori jest bon z kamoani hiszpanskiej i maja blokowane konto. Dla twojej informacji jak cos jest nie dlka mnie to nie wysylam eska ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
to nie jest &quot;bon kampani hiszpańskiej&quot; tylko &quot;bon freebet&quot; I nikt z bezpośrednio zainteresowanych nawet po wypłacie nie miał zablokowanego konta, więc przestań mnie oczerniać.pozdrawiam rozbitków ????
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
a kto po twoim bonie wyplacal?? nikt !! hehe wlasnie ta kampania hiszapnska to freebet o wartosci 3E. A skad masz te bony hmm?? bo bwin nie daje bonow o wartosci 11 zł. I tyle chcecie kupujcie ale potem nie placzcie po forach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom