>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sprzedam bony

Status
Zamknięty.
W 0

wiele-bonikow

Użytkownik
Witam

Mam sporo bonów do bah i baw o to one. ????

Do bah - 5zł[3] - 15zł - 20zł
Do baw - 7zł[2] - 40zł


Zajerestrowałem sie specjalnie ponieważ mam te bony z pracy. i nie jestem żadnym oszustem [a wiem że są tacy], zgodze sie na połowe pięniedzy przed i połowo po.

Więcej pytań kierujcie na priv, Spodobało mi sie moneybookers i bym właśnie chciał żeby trazakcje odbywały sie przez mb.

pozdrawiam
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Słuchaj napisałem Ci na gg, że jestem zainteresowany twoim bonem. Nie odpisałeś. Ja będe na gg wieczorem i mam nadzieje, ze jakoś się dogadamy.
 
W 0

wania

Użytkownik
Niechce sie wtracac ale moim zdaniem ma on racje poniewaz wplacil pieniadze jako 1 a on powiedzial ze da mu bon rano poczekamy zobaczymy co bedzie .
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Jeżeli po prostu prześle mi bon to spx. Wycofam publicznie wszystko co na niego pisałem. Jeżeli natomiast nie dostane bonu to zgłaszam sprawe do admina.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powtarzaliśmy już tysiąc razy aby nie wpłacać byle komu na konto i być pazernym na BONY ! :zoltakartka: Teraz są tego efekty
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
oj...panowie ,coś czuje ze ostrzezenia polecca ,badz bany :!:
Nie kupujcie bonow od ludzi ktorzi maja 0-10 postow , proste ze to moze byc oszust :!: to tylko taka moja rada...
Jak narazie ten topic dostaje :zoltakartka: ,strzezcie sie...bo nie bedziecie wiedziec kiedy i gdzie , was oszukaja ???? pozdrawiam
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ten facet to oszust. Nic od niego nie kupujcie. Prosze o bana dla niego. Wystosowałem już posta do odpowiedniego działu i licze na podjęcie radykalnych i szybkich kroków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom