>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stłuczka

D 152

damian0012

Użytkownik
dzis mialem stłuczkę bylem niestety sprawca , goscio nie chcial sie niestety dogadac i wezwal policje....
mam tkaie pytanie samochod ktorym jechalem jest zarejestrowany na mojego tate i brata( jako wspolwlasciciela) ubezpieczony w PTU posiadam rowniez 2 samochod( ubezpieczony w HDI) ktory jest zarejestrowany na tate i mnie jako wspolwlasciciela
czy znizki ktore byly za bezszkodowa jazde poleca (znaczy utrace je) na obydwa samochody?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak jechałeś samochodem, który był ubezpieczony na tatę i brata to wydaje mi się że tutaj stracisz zniżki w PTU, ale nie jestem pewien.
Będziesz opłacał składkę to zobaczysz ;)
 
S 11

support75

Użytkownik
Podobno ma się to zmienić, ale na obecną chwilę jedna ubezpieczalnia nie wiem, że w drugiej miałeś stłuczkę i straciłeś zniżki. Więc w HDI (jeśli autem którym miałeś stłuczkę jest tam ubezpieczone) stracisz zniżki, a w PTU będzie po staremu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy od firm. Mi się wydaję, że twój tata i brat stracą 10% zniżki na roku w PTU, a w HDI masz po staremu. Coś mi świta, że w HDI podobnie jest jak w allianz, nie przechodzi utrata zniżki z innych firm/aut.
 
Do góry Bottom