>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

St.Pauli- Schalke

_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Witam, chcialbym zapytac, jak wam rozliczyli kupon z St. Pauli - Schalke, ktory w kuriozalny sposob sie zakonczyl? (sedzia oberwal jakims pojemnikiem ciezkim).
Bo ja do tej pory nie mam rozliczonego....
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Mi również jeszcze nie rozliczyli.(bwin) Sędzia dostał czymś od kibiców St Pauli rozumiem? Ktoś kto oglądał mógłby przybliżyć tą sytuacje ?
edit: już znalazłem więcej informacji
&quot;Sędzia zakończył spotkanie w 88. minucie po incydencie z udziałem arbitra liniowego. Któryś z kibiców rzucił plastikowym kuflem z piwem trafiając w głowę rozjemcę. Po krótkich konsultacjach sędzia uznał mecz za zakończony. Nie wiadomo jaki będzie werdykt władz Bundesligi. Z pewnością St. Pauli zostanie ukarane finansowo. Kwestią do rozstrzygnięcia jest, czy wynik zostanie utrzymany, czy też Schalke otrzyma walkower.&quot; onet.pl
 
S 0

sh14

Użytkownik
Ja ogladałem ten mecz ponieważ postawiłem sporo na Schalke. Raz że wygrają dwa że nie stracą gola. Jakby był zwrot to dla mnie byłby poważny cios w plecy...
Sędzia boczny (ten przy bramce) dostał plastikowym pojemnikiem prosto w tył głowy a zaczął się na ziemi zwijać conajmniej jakby kamieniem oberwał. U mnie (Unibet) ciągle czekam jak się potoczy rozstrzygnięcie, oby wynik się utrzymał...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja ogladałem ten mecz ponieważ postawiłem sporo na Schalke. Raz że wygrają dwa że nie stracą gola. Jakby był zwrot to dla mnie byłby poważny cios w plecy... Sędzia boczny (ten przy bramce) dostał plastikowym pojemnikiem prosto w tył głowy a zaczął się na ziemi zwijać conajmniej jakby kamieniem oberwał. U mnie (Unibet) ciągle czekam jak się potoczy rozstrzygnięcie, oby wynik się utrzymał...
Też na to liczę ale na livesport już było napisane,że anulowane! Przecież głównie to krzywdzące dla Schalke,które jednak siły włożyli a mogli olać ten mecz przed pojedynkiem z Interem! Kibice :/
 
M 1

maticmg

Użytkownik
mi nie wypłacili narazie w bet365 a kasę mrożę od piątku 200 zł ;/
i tak się teraz zastanawiam co dalej ...
co stanie się jeśli będzie walkower ...
kto ma informacje niech pisze ;) bo do czatu na bet tez ciężko sie dostać ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mecz zostal przerwany w 88 minucie przy stanie 0-2 dla Schalke. Postawilem Schalke z remisem dosyc grubo, ten typ konczy mi kupon. Zastanawiam sie tylko czy bedzie za to spotkanie walkower dla schalke czy zarzad bundesligi podejmie decyzje o karze dla gospodarzy i pozostanie wynik z boiska? prosze o Wasze opinie
pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zależy od bukmachera. W większości bukmacherów wg regulaminów powinny być zwroty, bo mecz zakończył się przed upłynięciem pełnego czasu.

Możliwe są dwa rozwiązania: zwrot lub zaliczenie wyniku z boiska. Ustaleń przy zielonym stoliku bukmacherzy nie biorą pod uwagę. Ten pierwszy bardziej prawdopodobny, ale możliwe, że bukmacherzy zdobędą się na jakieś miłe gesty, bo mecz praktycznie rozstrzygnięty... Trzeba tylko pamiętać, że stawiający na St.Pauli mogą domagać się zwrotów...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
zapewne wszystkie zaklady za ten mecz zostana potraktowane jako zwrot zeby nie bylo nieporozumien
Wszystko zależy od bukmachera. Większość bukmacherów zalicza zakłady, które zostały w międzyczasie rozstrzygnięte, a tych w sumie było sporo.

Zakłady: &#39;kto strzeli pierwszego gola&#39;, &#39;kto strzeli drugiego gola&#39;, &#39;wynik do przerwy&#39;, &#39;U/O 1.5 gola&#39;, &#39;czy będzie czerwona kartka&#39; itd. powinny być w tym wypadku normalnie rozstrzygnięte, bo znamy ich wynik i przedwczesne zakończenie meczu nic nie zmieniło.

Wszystkie nierozstrzygnięte zakłady (nawet jeśli można przewidzieć wynik z dużym prawdopodobieństwem - np. U/O 4.5, wysoka linia rzutów rożnych itd.) powinny być zwrócone, bo różne rzeczy mogły się jeszcze zdarzyć.

Teraz piłka po stronie bukmacherów i mają pole do popisu. Ci, którzy dbają o dobrą opinię mogą sobie pozwolić na rozliczenia najkorzystniejsze dla graczy - zakłady, które najprawdopodobniej by weszły rozliczyć normalnie. Zakłady, które najprawdopodobniej by nie weszły zwrócić. Takie rzeczy nie zdarzają się często, nie zbiednieją od tego.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
mi nie wypłacili narazie w bet365 a kasę mrożę od piątku 200 zł ;/
i tak się teraz zastanawiam co dalej ...
co stanie się jeśli będzie walkower ...
kto ma informacje niech pisze ;) bo do czatu na bet tez ciężko sie dostać ;)
bet365 normalnie zaliczyliło Schalke jako zakład wygrany ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wynik zostanie podtrzymany w każdym buku, nigdzie nie będzie zwrotu. Tak zadecydowali bukmacherzy związek Niemiecki wynik utrzyma ale St. Pauli czeka spora kara....
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wynik zostanie podtrzymany w każdym buku, nigdzie nie będzie zwrotu. Tak zadecydowali bukmacherzy związek Niemiecki wynik utrzyma ale St. Pauli czeka spora kara...
i bardzo dobrze bo na walkowerze St.Pauli tylko by zyskało, wynik był jasny i głupotą byłoby anulowanie meczu, tym bardziej,że Schalke nie olali kwestii i grani normalnie ;) St.Pauli wypadnie z ligi, grają jak grają do tego kara, do tego czerwone kartki ;)
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Ja z kolei mialem under 4,5 pobrane, hmm... nie wiadomo jak z rynkami na gole, bo w sumie dziwne by bylo, jakby rozliczyli normalnie, jesli mecz nie dobiegl do konca. Mam tylko nadzieje, ze mi kasy nie wsiorbią.
 
Do góry Bottom