>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Gramy jeszcze +11.5 Lakers @ 1.72 unibet, czasu na analizę nie ma ale kursy to jakaś pomyłka, należy skorzystać z takiego handicapu, jak dla mnie mecz 50/50 który może pójść w obie strony
 
M 0

manoftheyear

Użytkownik
Na pewno chodzi Ci o mecz Lakers? Bo z tego co widzę to +11,5 @1,72 jest wystawione na Portland przeciwko LA Clippers. Kurs na Lakers +11,5 już jakiś czas jest na poziomie @1,56.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#100. NBA 01:00
Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Typ: 2 @ 1,92
Betsson
Stawka: 9/10

Łatwe pieniążki dziś Czarlot nam przyniosą, moim zdaniem goście dzisiaj wygrają ten mecz kilkoma punktami, można wysoko wchodzić!


#101. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
Typ: 1DNB @ 1,44
Betsson

#102. ARGENTYNA: Primera División 01:15
Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi
Typ: 1DNB @ 1,26
Betsson

To gramy w ako : 1,81
Stawka; 9/10


#100. NBA 01:00
Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Typ: 2 @ 1,92
Betsson
Stawka: 9/10
110-94 Przegrana
⛔⛔⛔





#101. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
Typ: 1DNB @ 1,44
Betsson
7-0 WYGRANA
✅✅✅

#102. ARGENTYNA: Primera División 01:15
Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi
Typ: 1DNB @ 1,26
Betsson
1-0 WYGRANA
✅✅✅

To gramy w ako : 1,81
Stawka; 9/10
Wygrane
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Ostatnie typy przed podliczeniem 31 dni typowania:


#109. DANIA: Basketligaen 19:00
Randers - Næstved
Typ: 2 @ 1.90
Pinnacle
Stawka: 9.5 /10

Analiza: Randers znakomicie wystartowali na początku rozgrywek, zupełnie przeciwnie do gospodarzy, którzy to w poprzednim sezonie zajmowali dużo wyższą lokate w tabeli. O przewadze kadrowej i potencjału drużyny gości może świadczyć fakt, że ostatnio rozbili ich 77-100 w pucharze Danii, oraz to że spotykali się w play offach w poprzednim sezonie i goście wygrali serie 3-0 a kursy plasowały siew okolicach 1.15 =&gt;1,25.

Dziś jest to wszystko troche zatuszowane moim zdaniem i buki szybko połapały się, że kursy wystawione na to spotkanie są błędne.


Næstved jest drużyną zdecydowanie lepszą, której wyniki na początku sezonu zaskakują, ale moim zdaniem dzisiaj zwycięstwo i pełna pula padnie ich łupem, tym bardziej, że prezentują się zdecydowanie lepiej na wyjazdach niż u siebie w domu. ]

Czas zacząć odrabiać straty do czołówki !


Drugi mój typ jest z Europy mianowicie:

#110. Europa 18:00
Pinar Karsiyaka - Venezia
Typ: +4,5 Pinar Karsiyaka @ 1,93
Unibet
Stawka: 9.5/10

Gospodarze osłabieni brakiem playmakera, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na drużynę gości m.in fakt, że mają 11 meczy wygranych, ale jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy i z mojej wiedzy i analizy tych drużyn wynika, że będzie to dzisiaj w Turcji.

Można poczekać do 17 kurs na pewno jeszcze wzrośnie ;)
Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#111 Puchar Rumunii 16:30
Braila - CS U. Craiova
Typ: CS U. Craiova -1, HA @ 1,66
Unibet
Stawka: 10/10
Tutaj widzę również pewny zysk, drugoligowiec gra dzisiaj w pucharze CS U. Craiova. Na konferencji prasowej trener gości zapowiedział, że dla niego bardzo ważny jest ten puchar i będą robili wszystko aby go wygrać.
Dodatkowo mecz rozgrywany jest na neutralnym boisku. Handicap powinien zostać spokojnie pokryty, zespół o dwie klasy lepszy bo w końcu 1 ligowiec mierzy się ze średniakiem ligi 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 0

ziomek7

Użytkownik
Typy rewelacja ! Dzieki ????
W kupunie #97 chyba jest maly blad, mecz skonczyl sie 0:2, wiec zielony troche za wczesnie.
Ale i tak skutecznosc swietna. Oby tak dalej.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Typy rewelacja ! Dzieki ????
W kupunie #97 chyba jest maly blad, mecz skonczyl sie 0:2, wiec zielony troche za wczesnie.
Ale i tak skutecznosc swietna. Oby tak dalej.
Zgadza się 0-2 ale zamykałem w 78 minucie ako co napisałem w poście nizej ostatecznie dał mi zysk także na zielono. Jak się okazało słusznie bo już któryś raz ostatnie minuty mogły zaważyć.


Tak, na noc przewiduje póki co 2 spotkania, które wrzucę z analizą.

P.s zagrałeś? Typ sie podobał? Zostaw reputkę ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Podliczenie po 116 typach, jak się okazało przy kilku typach zdublowałem numer typu.

Łącznie 116 zdarzeń (w tym zakłady akumulacyjne)

Zdarzenia, które dały zysk ( WYGRANE ) - 87
Zdarzenia, w których stawka została zwrócona (ZWROTY) - 7
Zdarzenia, które były przyniosły straty (PRZEGRANE) - 22

Skuteczność: 79% ✅
Bilans: 160,25j ✅
Dla mnie ponad 16.000zł na przestrzeni 43 dni, nie licząc mojej przerwy, podczas której grałem większymi stawkami (kupony na stronie 6 bodajże).
Część tego kapitału zamierzam wprowadzić do systemów, które zaraz wytłumaczę.

Największa skuteczność:

-Zakłady (10/10)
Postawione: 9
Wygrane: 8

Przegrane: 1

- Tenis over/under
Postawione 19
Wygrane: 16

Zwroty: 1
Przegrane: 2


Zmieniamy teraz nieco formę tematu, mianowicie chcę wprowadzić trzy konta na których będę startował z bilansem 1000.00 PLN i grać będę cały czas za 100% kapitału mecze moim zdaniem najlepsze, często też z niszowych lig.

Podzielę to na 3 poziomy:

- poziom 1 - kapitał =&gt; 1000.00 PLN gram mecze o prawdopodobieństwie wygranej na poziome 70-80 % według moich szacowań
- poziom 2 - kapitał =&gt; 1000.00 PLN gram mecze o prawdopodobieństwie wygranej na poziome 81-90 % według moich szacowań
- poziom 3 - kapitał =&gt; 1000.00 PLN o prawdopodobieństwie wygranej na poziome 91-99 % według moich szacowań

Przed każdym spotkaniem podam, którym budżetem gram, z którego poziomu. Będą to również kupony ako ale z mniejszym kursem. Mecze systemowe nie będą bardzo często występować, może być sytuacja, że raz w tygodniu, zależne to będzie od oferty.

Cel tym razem prosty: dojść którymś z poziomów do 20.000zł, a może nawet dwoma lub trzema, zobaczymy jak wyjdzie. W przeszłości każda z moich prób doszła do skutku raz udało się dość 2 poziomami do 20.000zł ale to w odstępie 3 miesięcy.

Także życzcie mi powodzenia! Liczę na wasze wsparcie i reputki, które mobilizują.

P.s stawki są od dzisiaj nowe mianowicie skala zmienia się od 1 do 5, gdzie 1j =200,00zł.

Na noc pojawi się coś do godziny 24:00.

Pozdrawiam​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
1.#NHL 01:30
Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
Typ: 2 DNB
Unibet
Stawka: 4\5


Na dziś póki co tyle, dziś w mojej opinii Sharks wygrają ten mecz i zaczną serie wyjazdów od wygranej, z Toronto które jest w dołku na 5 spotkań tylko jedno zwycięstwo.
 
Do góry Bottom