>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

- stały zysk 25 pln.. jak ?

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Mam konto na williamie i chwale tego buka za szeroką oferte i inne pierdoły jak najbardziej,
lecz ostatnio czekałem na wypłatę prawie dwa tygodnie. Pisałem do supportu ale
zero odpowiedzi. Dziś otrzymałem kasę i mam zamiar przerzucić się na eXpekt, gdzie
z resztą mam już konto od dawna ale nie grałem jeszcze na nim.
Nie jestem doświadczonym graczem na zakładach bukmacherskich, ciągle się uczę ale do
tej pory jak grałem, to z każdej wypłaty z pracy przeznaczałem na gre budżet tam
w &quot;x&quot; kwocie. Grałem różnie, w 80 % single za płaską stawkę i czasem na live szukałem
okazji by się troszkę wzbogacić. Teraz chciałbym podejść troszkę inaczej do mojego grania.
Chciałbym wpłacić a w zasadzie zaraz wpłacę na eXpekt 500 pln i chciałbym was się poradzić,
jak grać by na dzień wychodzić 25 pln do przodu. W skali miesiąca i weźmy na ten przykład
nie luty a marzec, gdzie przypada nam 31 dni, to byłbym wtedy 775 zł na plusie grając
każdego dnia tylko na zysk 25 pln.
Nie jestem wybredny, choć chciałbym wygrywać duże stawki, ale chciałbym się skupić
na stałym zysku. Myślałem o takich możliwościach &amp; przypominam że bankroll wynosi
500 pln :
A) 5-pięcio poziomowa progresja dla kursu powyżej 2 (nie AKO, lecz single) :
10 pln -&gt; 20 pln -&gt; 40 pln -&gt; 80 pln -&gt; 160 pln # Pozostanie mi jeszcze 190 zł na grę
B) 5-pięcio poziomowa progresja dla kursu powyżej 2 (AKO) :
10 pln -&gt; 20 pln -&gt; 40 pln -&gt; 80 pln -&gt; 160 pln # Pozostanie mi jeszcze 190 zł na grę
- może to by dla was dziwne z singlami i ako na kurs powyżej 2, lecz jestem zdania że jak progresja
na kurs powyżej 2 to single niż taśmy i nie gram ogólnie AKO. C) Kleić AKO z 4 spotkań powyżej kursu 1.20
D) grać progresje na duży kurs w granicach 4, czy też 5 i zwiększyć ilość progów
[Surebet nie wchodzi w gre bo nie mam milion kont u różnych bukmacherów.]
Chciałbym jakieś propozycje odnośnie gry na stały zysk 25 pln na dzień przy
bankrollu wynoszącym 500 pln.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Ja przez pewien moment grałem tak:
1-3 spotkania na dzień z typem &quot;powyżej 7.5 gemów&quot; - średnio kurs 1.06-1.10 przy stawce 100 PLN i wychodziłem dość dobrze, ale trzeba uważać oraz dobierać staranie spotkania. Jak się chcę to można spokojnie na dzień wyjść 25 PLN do przodu. Albo po prostu single za 100 PLN przy kursie 1.10 na wygraną faworyta (zazwyczaj gdy już pierwszego seta wygrał ww faworyt).
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
..nigdy w życiu nie poświęciłbym 100 zł na kurs 1.10 :/
jakby nie siadło, a każdy typ z góry traktuje 50/50 nawet gdyby grała FC Barcelona z
Górnikiem Zabrze, to chyba bym sie rozpłakał ????
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
No tak, ale jeśli chcesz grać piłkę nożną to masz 33% możliwości (jeśli grasz 1 X 2), a w tenisie masz 50% z możliwością dobrej kontry nawet jeśli. Takie moje zdanie. Czasem sobie tak dogrywam do pełnej kwoty taką sumą i po takim kursie, ale to mój system ;)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
no tak ale nie koniecznie w piłce nożnej masz zdarzenia 3-drogowe ;)
po drugie dla mnie totalna abstrakcja jest grać za 100 zł typ dający mi 10-20 zł plus :/
Ryzyko przewyższa wygraną :/
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Grałem trochę progresją z singlami po kursie minimum 2.0 (głównie piłke nożną). I powiem ci, że 5 progów progresji na dłuższą metę to za mało. Radzę minimum 7 poziomów progresji a lepiej 8 (lub więcej). Wiem że wtedy bardzo wydłuża się czas pomnażania kapitału, ale lepiej powolutku pomnażać kapitał. Niż szybko zyskać i szybko całość stracić. Z tego co pamiętam, to kilka razy bym wtopił mając tylko 5 poziomów progresji. Czarna seria jest kwestią czasu. Zresztą rób jak uważasz ale ja dobrze radzę :)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
przy budżecie 500 pln na stały zysk 25 pln
Wg mnie to nie jest dobry sposób ustalenie sobie, że każdego dnia musi byc ✅ 25 zł. Bo nie siąda 2-3 bety i robi sie gorąco, zeby nadrobic i byc te 25 na plus. Ustalenie sobie jakiegos plusa w ciagu np tygodnia dwoch to wg mnie ma lepszy sens.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- właśnie do tego zmierzam mój przyjacielu. Organizacja i dobre zarządzanie budżetem. Stawiam
sobie za cel 25 pln dziennie przy budżecie 500 pln. Nie wydaje mi się by to było nie realne..
Bardzo mnie zaskakuje wypowiedź osoby bedącej na tym forum od 4 lat że mój tok myślenia
jest niepoprawny. Skoro 25 pln dziennie nie, to może 175 pln tygodniowo ?
Jest wiele możliwości, na prawdę, ja tylko chce porady jakim kosztem, jakim sposobem
najłatwiejszym dojść do tego pułapu 25 pln/dzień. Każdy gra inaczej lecz podkreślam, że tak
jak wypowiedział się @Przemek Sic, z resztą mieszkający jak się domyślam z wioski spod
miasta w którym mieszkam że granie kursu 1.16 za 100 zł to dla mnie totalna abstrakcja i Afryka
i nie ma mowy bym sie przełamał na taką gre. Z resztą takie kursy powinny być usunięte,
ale to już inny temat.
Myślę że ktoś podrzuci tu ciekawy schemat gry,
a może wujek edi coś wniesie tu ciekawego ?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
cel - totalnie bez sensu. to tak nie działa, nie an tym to polega.
po drugie &quot;kurs 1.16&quot;. a jesliby dali 1.16 na przypuszczalnei hiszpanie w nozna grajaca przeciwko druzynei 10 letnich dzieci to tez bys nie zagral?..
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- nie grają kursy tylko drużyna tak więc, nie poświecę 100 zł by wygrać 16 pln..
no dla mnie to jest niepojete jak mozna tak wgl grać.
Ryzyko większe niż wygrana ? NO WAY !
..zresztą tu masz dowód na to jak kursy tego zakresu wchodzą :
http://forum.bukmacherskie.com/f18/over-0-5-gola-103790.html#post4267776
po drugie &quot;kurs 1.16&quot;. a jesliby dali 1.16 na przypuszczalnei hiszpanie w nozna grajaca przeciwko
druzynei 10 letnich dzieci to tez bys nie zagral?..
Zagrałbys to za 1000 zł dla zysku 116 pln ?
- Jakby ci nie siadło to byś zadał sobie pytanie &quot;po co mi to było&quot;
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
- nie grają kursy tylko drużyna tak więc, nie poświecę 100 zł by wygrać 16 pln..
no dla mnie to jest niepojete jak mozna tak wgl grać.
to jak sie dowiesz ze jest to totalna glupota, to bedzies mogl przejsc na anstepny szczebl nauki zakladow
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
nie założyłem tego wątku by się wspierać, szukam rozwiązania dla gry na stały dzienny zysk 25 pln.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
takie zalozenie jest z gory bledne i nie ma jakiegokolwiek sensu.
rownie dobrze mozesz isc zaczac szukac pracy z zalozeniem ze chcfesz zarabiac 100 000 miesiecznie bo tak.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
- nie grają kursy tylko drużyna tak więc, nie poświecę 100 zł by wygrać 16 pln..
no dla mnie to jest niepojete jak mozna tak wgl grać.

Ryzyko większe niż wygrana ? NO WAY !

..zresztą tu masz dowód na to jak kursy tego zakresu wchodzą :

http://forum.bukmacherskie.com/f18/over-0-5-gola-103790.html#post4267776



Zagrałbys to za 1000 zł dla zysku 116 pln ?

- Jakby ci nie siadło to byś zadał sobie pytanie &quot;po co mi to było&quot;
Mam pytanie, bo Tadzik dobrze Ci powiedział. Jak obliczyłeś szanse dla tego kursu @1,16, że wyszły Ci 50%?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Tadzin;4274096][...] a jesliby dali 1.16 na przypuszczalnei hiszpanie w nozna grajaca przeciwko druzynei 10 letnich dzieci to tez bys nie zagral?.. [...]
Np. ja, w Dzień Dziecka bym nie zagrał ;). Tzn. zagrałbym pewnie na dzieciaki.
=emOboy;4274123]- nie grają kursy tylko drużyna tak więc, nie poświecę 100 zł by wygrać 16 pln..
no dla mnie to jest niepojete jak mozna tak wgl grać.
Ryzyko większe niż wygrana ? NO WAY ! [...]
Zgadza się. Kursy nie grają ale w jaki sposób oszacowałeś niewejście tego kursu?
Edit: chyba powieliłem pytanie innych i niedokładnie, bo mowa o 50%.
Tak czy siak w takim razie, w jaki sposób oszacowałeś szansę wejścia tego kursu na 50%?
Np. w moim algorytmie trafialność/skuteczność dwudrogowych &quot;1X&quot; w piłce nożnej,
mam na poziomie 88%. Tutaj. (Pomijam kwestię, że tam gramy &quot;czystymi&quot; typami bez podpórek).
Czy wg Ciebie grając dwudrogowe single &quot;1X&quot; przy skuteczności 88%, stawką jednolitą 100 j. na singla i kursami 1.16 będę na minusie czy na plusie?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Mam pytanie, bo Tadzik dobrze Ci powiedział. Jak obliczyłeś szanse dla tego kursu @1,16, że wyszły Ci 50%?
To chyba proste : mogą wygrać albo przegrać. Więc 50%.
Proponuje więc granie np że Real przegra z jakimiś ogórkami bo szansa 50/50 (wygra albo nie) a kursy gdzieś koło 10 będą ????
A koledze od &quot;nie będę grał za 100 pln z kursem 1,16&quot; polecam zapoznanie się z podstawami matematyki. I odkrycie o co chodzi z wartością oczekiwaną oraz jak określić czy dany typ jest ev+ czy ev-. Typ 1,16 przy 90% szans jest ev+
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To co zrobisz jak trafi sie dzień ze nic nie bedzie siedzialo i bedziesz nie wiem dajmy na to ⛔ 50 zł ? Na siłę będziesz grał, żeby koniecznie być + 25 zł w danym dniu ? No tak się nie da. Jednego dnia mozesz byc minus 30 2giego plus 50. Więc wg mnie realniejsze sa zalozenia np tygodniowe czy 2 tygodniowe.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
..tak, ja wiem że wszyscy jesteście tu na forum fachowcami i widze że musze sobie sam z tym problemem poradzić.. :]
jakby nie siadło, a każdy typ z góry traktuje 50/50 nawet gdyby grała FC Barcelona z
Górnikiem Zabrze, to chyba bym sie rozpłakał :sad:
- mam rozumieć ze jeden z drugim i trzecim do tego zdania pijecie więc już pisze o co chodzi pomimo tego że schodzę z tematu i już tu nie zaglądnę bo nie ma najmniejszego sensu.
Tenis 1: 1.17 / 2: 5.00
Tenis 1: 1.95 / 2: 1.75
Nożna 1: 1.30 / X: 5.00 / 2: 10.00
Nożna 1: 2.40 / X: 3.40 / 2: 2.50
Bez względu na to czy jest wyraźny faworyt danego spotkania w danej dyscyplinie i czy wynika to z naszej wiedzy, czy też zasugerujemy się kursem jaki bukmacher wystawi to wg. mnie każde wejście ma 50 % szans.. Wygra lub przegra. Każde spotkanie należy traktować na jednym i tym samym poziomie bez względu na to czy jest to 1.16 czy też 2.50. Ja jestem osobą którą nie bawi gra, gdzie jest taki schemat :
ryzyko &gt; wygrana
- grajcie sobie 1.16 i pomnażajcie swój budżet kosztem takiej gry ale ja w tym żadnej przyjemności nie widzę i podkreśliłem to kilka razy w tym wątku że tego typu gra mnie nie interesuje.
rownie dobrze mozesz isc zaczac szukac pracy z zalozeniem ze chcfesz zarabiac 100 000 miesiecznie bo tak.
- Brak mi słów :-| Gdybym napisał tu że chce na dzień zarabiać na bukmacherce 1000 zł to twoje zdanie na prawdę by nabrało jakiegokolwiek znaczenia, pomimo tego ze ortograficznie już leży. Człowieku, są ludzie zachłanni co stawiają sobie poprzeczki typu 1000 zł w tydzień, 500 zł na dzień.. W życiu osobistym staram się być zorganizowany i to samo chce przełożyć na grę na zakładach bukmacherskich. Do tej pory a gram dopiero 5 lat, moja gra się opierała na tym że mam coś pieniędzy to sobie zagram a może coś wejdzie i będę na plusie. Potem zacząłem przeznaczać dany budżet w wysokości &quot;x pln&quot; na gre z wypłaty z pracy. A teraz mnie naszło by zacząć bardziej dokładniej zarządzać budżetem na bukmacherce. Skoro ma to być mój dodatkowy dochód to chce aby miał on pułap 25 pln na dzień. Wiem że to realne i chciałbym aby ktoś podesłał mi jakieś propozycje, lecz widzę że rozwodzicie się tu nad 1.16 kursem to na prawdę ręce mi opadają.
Jeśli chcecie się rozwodzić nadal nad sensem gry kursu 1.16 to na prawdę odpuście sobie i może ktoś znajdzie się tu z ciekawym pomysłem..
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
..tak, ja wiem że wszyscy jesteście tu na forum fachowcami i widze że musze sobie sam z tym problemem poradzić..
skoro sam wiesz lepiej to po co zakladasz temat i pytasz ? ????
moja plaska stawka jest taka jak twoj caly bankroll, ale ty najpierw zakladqasz tenat oczekujac odpowiedzi, dostajesz odpowiedzi, po czym stwuerdzasz ze sam wiesz lepiej i nikt sie tu nie zna ????
ok ????
i jeszcze probujesz sam innych nauczac heheheh
grasz 5 lat a zadajesz pytanai totalnego swiezaka, ja bylem pewny ze jestes osob kompletnie neidoswiadczona o zerowej wiedzy.skoro grasz 5 lat i nic sie nie nauczyles - daj sobei spokoj, znajdz jakies inne zajecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom