>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STANJAMES £25 Free Bet

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja mam tam konto(a). Free bet bez problemu. Wpłaty i wypłaty bez problemu.
Buk poważny i nie robi problemów.
Nie ma polskiego języka. Nie ma polskiej waluty. Przynajmniej ja mam Euro.
Można pograć w tym buku ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Punkt trzeci regulaminu:
The Free Bet offer is only for new customers registering an account with Stan James. The Free Bet is not available to any existing or former account holders with Stan James or with Stan James.
kłóc się albo ja zaraz do nich napiszę
 
T 0

tomao2

Użytkownik
i jak tam coś postawić ? nie widzę nic takiego, żeby kliknąć free bet, no chyba że źle coś przeczytałem bo z angola nie jestem za dobry :-D
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
i jak tam coś postawić ? nie widzę nic takiego, żeby kliknąć free bet, no chyba że źle coś przeczytałem bo z angola nie jestem za dobry :-D
Jak klikniesz na zakład który spełnia warunki to masz przy kuponie do zaznaczenia okienko &quot;free bet&quot;. Zaznaczasz wpisujesz stawkę i zatwierdzasz.
Pamiętaj, że jest to jeden zakład. Także tylko raz możesz zagrać i dostaniesz czystą wygraną.
Odpal translator.
Wszystko jest napisane wyraźnie a free beta dostaniesz po zarejestrowaniu się z baneta w pierwszym poście.
1000 POST na FORUM ;)
Mało wartościowa porada...
Ale gratuluję 1000 postu. Jak założysz jeszcze kilka tematów o promocji to na pewno userzy docenią to w głosowaniu na moda roku :spokodfhgfh:
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Wychodzi na to że aby otrzymać free beta to trzeba najpierw postawić pierwszy zakład za swoją kasę czyli trzeba zrobić depozyt
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szanowny kolega Jareks89 założył temat to mógłby służyć pomocą...
Najpierw trzeba zagrać za własne pieniądze.
Poza tym free bet można zagrać po kursie co najmniej @2.00 lub większym.
 
T 0

t-bag.pl

Użytkownik
Promocja bardzo ciekawa. Ja tam co prawda wolę % od depozytu niż freebet, ale bonus £25 to naprawdę oferta godna uwagi.
Czy ktoś z już tam zarejestrowanych mógłby mi sprawdzić ile wynosi minimalny depozyt?
I jakie są warunki wypłaty (robie depozyt --&gt; korzystam z freebeta --&gt; chcę wypłacić)?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
We aim to credit the Free Bet to your account within 24 hours of your first bet being settled.
Dodamy free beta na Twoje konto, w ciągu 24 godzin od wykrycia Twojego pierwszego zakładu.

Czyli wszystko jasne
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja bardzo ciekawa. Ja tam co prawda wolę % od depozytu niż freebet, ale bonus £25 to naprawdę oferta godna uwagi.
Czy ktoś z już tam zarejestrowanych mógłby mi sprawdzić ile wynosi minimalny depozyt?
I jakie są warunki wypłaty (robie depozyt --&gt; korzystam z freebeta --&gt; chcę wypłacić)?
Deposits made on debit and credit cards are instant and there are no transaction costs. The minimum deposit is £5 or currency equivalent.
Minimum deposit amount is 10 units per currency. Moneybookers email address must match your Stan James account email address.
Jak wynika z tego, kartą równowartość 5 funtów.
MB 10 jednostek waluty jaką wybrałeś.

Jak już będzie dostępny free bet to przy kuponie będzie takie okienko ( jak reatains selections...) żeby zaznaczyć. Już nie pamiętam w którym miejscu.
Aha...
Wpłacasz, zagrasz, masz free bet, zagrasz free bet i możesz wypłacić wszystko.
 
john11 0

john11

Użytkownik
Jeśli postawię pierwszy zakład po kursie 1.01 to dostanę free bet czy trzeba po jakimś wyższym kursie postawić ten pierwszy zakład?
 
Do góry Bottom