>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Starbet - daje Ci teraz 100% bonus

Status
Zamknięty.
imported_koper_2 0

imported_koper_2

Użytkownik
Starbet - daje Ci teraz 100% bonus od depozytu prawdopodobnie, ale niemczalskiego nie znam (i dobrze!) po terms &amp; kondyszki poczytajcie na ich stronie
 
A 0

azazaz

Użytkownik
troche lipa bo nie ma mozliwosci wplaty przez moneybookers... :/
moze ktos napiesze cos o tym click2pay no i czy wymagaja potwierdzeania danych
pozdro
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
azazaz, jak to nie ma możliwości wpłaty poprzez MB. Niedawno wprowadzili możliwość wpłaty i wypłaty poprzez MB :mrgreen:
 
D 0

dandi1

Użytkownik
od 2 miesiecy jStarbet oferuje wplaty i wyplaty poprzez Moneybookers ???? ????

Wyplacalem od nich 90euro . Zadnych oplat , czekalem 10h na wyplate


pozdrawiam...
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Wyplacalem od nich 90euro . Zadnych oplat , czekalem 10h na wyplate
dandi1, to dobrze wiedzieć bo ja mam 20 Euro i nie wiem czy będą problemy z wypłatą. Przed wypłatą wpłacałeś coś przez MB dla pewności?? Zażądali skanu dowodu osobistego przy wypłacie?? Z góry dzięki za info.
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Wyplacalem od nich 90euro . Zadnych oplat , czekalem 10h na wyplate
dandi1, to dobrze wiedzieć bo ja mam 20 Euro i nie wiem czy będą problemy z wypłatą. Przed wypłatą wpłacałeś coś przez MB dla pewności?? Zażądali skanu dowodu osobistego przy wypłacie?? Z góry dzięki za info.
skan dowodu chca tylko gdy wyplacasz pierwszy raz , obojetnie czy konto czy mb czy inne . minimalny depozyt nie jest okreslony . Ja np dzisiaj wyplacilem 7euro na konto MB :mrgreen:

pozdrawiam...
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
Po to sa skany by nie naciągać
Już chyba setny raz czytam, pytania czy potrzebuja skany. Przecież to logiczne,ze nikt w ciemno kasy nie wypłaca. Tak to każdy mogłby sobie setki kont zakładac dla bonusów. Komu się udało to chwała,ale pewnie musiał mieć te konta na dane swoich kumpli.zrobienie skanu to zaden problem,wazne by book był wiarygodny.a grał ktos w tym strarbecie.co sadzicie o tej firmie.pozdro i powodzonka nałogowcy ????
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
no chętnie bym je poznał :mrgreen: jesli masz takowe to chętnie bym je poznał.dobre w tych bookach jest to,iz niektóre dla ochrony zadaja jednego IP na klienta,tylko co w przypadku neostrady :jupi: która ma zmienne.ostatnio zmieniłem cudowna neo na netie i teraz nie wiem czy wpłacac kase na konta,które zakładałem majac inne IP.
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
Hmm, no nie jestem pewien bodi czy masz racje...

Pkt.1 regulaminu promocji:
&quot;Participation in the campaign is only possible in this period of time and for clients who have not been registered yet.&quot;
 
A 0

azazaz

Użytkownik
czy wam o razu pojawila sie bonusowa kasa na koncie ??
wplacilem pare dni temu 30E i zadnego bonusa nie widze a na moje maile nie odpisauja...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
czy wam o razu pojawila sie bonusowa kasa na koncie ??
wplacilem pare dni temu 30E i zadnego bonusa nie widze a na moje maile nie odpisauja...

Kasa od razu wskakuje z bonusa na konto, chyba,ze cos ostatnio zmienili , chociaz nie sądze :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom