>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Stargames duża wygrana

B 0

beata181

Użytkownik
Witam państwa. Jestem użytkownikiem platformy StarGames . Gram już tam od jakiegoś czasu z kapitałem około 200zł miesięcznie. Niewygrywałem praktycznie nic do wczoraj. W ciągu 4 godzin przy wpłacie 200zł zgromadziłem na swoim koncie 31 000 zł. (7600 euro) Nigdy nie miałem do czynienia z takimi pięniędzmi i poprostu w chwili podniecenia i radości zlecilłem przelew bankowy na swoje polskie konto. Ale dopiero teraz doczytałem że hazard w internecie jest nielegalny i strach się bać. Czytałem ustawę ale jak to się ma do rzeczywistości. Jak myślicie czy może się coś wydarzyć gdy pieniądze trafią na moje konto? pozdrawiam

Nic sie nie stanie.Chociaz pewnie kilka osob moze twierdzic inaczej
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Były już takie tematy, musisz poszukać. W skrócie to tak, kwota którą wygrałeś jest z kategorii tych większych. Banki mają obowiązek zgłaszać takie wygrane. Możliwe że dostaniesz wezwanie z urzędu skarbowego, i będziesz musiał wytłumaczyć się z tego wpływu na konto. Nie pamiętam tylko dokładnie jakie mogą być konsekwencję, czy oni coś zabierają czy nie. Może ktoś jeszcze się tu wypowie. Ja niestety jeszcze nigdy takiej kasy nie wygrałem, nie miałem takiego problemu :) Ps. o widzisz Mark odpowiedział. Może będziesz miał spokój, ale pewności niema.
 
B 0

beata181

Użytkownik
Ojjj to była 4 godzinna rozgrywka. Zacząłem na Golden Sevens gdzie dobiłem do 2 tyś. Potem przeszłem na Rexa i na drugie uderzenie przy stawce 40zł weszły mi darmowe gry a potem jeszcze 5 razy tak że miałem w sumie 96 kręceń. Dużo też gamblowałem najlepsze uderzenie dało mi 9,5 tyś. W sumie zakończyłem z kwotą 31.312 zł bo poprostu bałem się że zjadę a to praktycznie moje roczne zarobki. Mam jeszcze jedno pytanie. Wypłacałem tylko raz kiedyś 1000zł ze StarGames. Jak myślicie jak długo mogę czekać za przelewem?
Na konto bankowe do tygodnia jesli oczywiscie mialas/es juz konto zweryfikowane
 
B 0

beata181

Użytkownik
Wybrałem opcje przelewu bankowego prosto na moje konto. Narazie dostałem maila z informacją że otrzymali moje zgłoszenie wypłaty. I właśnie niewiem czy wysłać już zdjęcie dowodu osobistego, czy będą chcili weryfikacji bo narazie nic niedostałem takiego
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Oczywiscie ze beda chcieli.Nie wysylajac dokumentow od razu tylko sobie przedluzasz czas wyplaty
Piszesz jako facet i zakladac sobie nick Beata. Rozdwojenie jazni czy sposob na wykret jesli Ci kasy nie beda chieli wyplacic ????
Jedno konto w StarGames czy na cala rodzine ?
 
lysys 26

lysys

Użytkownik
Wielkie gratulacje ???? )
Btw. Nie lepiej anulować wypłatę i zlecić jeszcze raz ale na Moneybookers a później wypłacić z bankomatu ??
 
B 0

beata181

Użytkownik
No niestety nie przemyślałem tego a teraz anulować wypłaty już się nieda. Chwilowo niebęde martwił się na zapas. Jak jakiś problem z tego wyniknie napisze o tym na forum
 
Do góry Bottom