>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
oczywiscie 5 Euro za rejestracje nie wpisalem w tytule i nazwa firmy STARBET sorki za pomylke w nazwie, ta promocja trwala ostatnio kilka godzin ale zabrali ja , a teraz jest pod tym nickiem co podalem powodzenia
 
L 237

lookash

Użytkownik
mam problem.dostalem e-maila z bonem i wpisalem go podczas rejstracji.chcem sie zalogowac pod haslem ktore podalem przy rejstracji a tam cos pisze ze chyba trzeba jakis pin wpisac ktory mial przyjsc na meila a nic nie dostalem.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Musiał przyjść do Ciebie mail z aktywacją konta,albo przyjdzie więc jak przyjdzie to wejdz w niego i tam będzie link do aktywacji konta (jak już naciśniesz na tego linka to będzie po lewej stronie aktywacja konta).
 
L 237

lookash

Użytkownik
a wy dlugo czekaliscie na takiego linka.dla mnie to dziwne bo zawsze podczas rejstracji linki aktywacyjne przychodza od razu.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
a jak tam jest z obrotem? trzeba 3X, ale jak całością sumy czy tak jak np. w BAH że musze z 5 ojro zrobić 15? z góry Dzięki ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a jak tam jest z obrotem? trzeba 3X, ale jak całością sumy czy tak jak np. w &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; że musze z 5 ojro zrobić 15? z góry Dzięki ????

nie musisz zrobic 15 euro masz tylko postawic łącznie za sumę 15 Euro ,a co ci zostanie na plusie to twoje, mozesz zarobic wiecej , a mozesz starcic nawet te 5 euro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom