>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorowy o Betgun

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam czy ktoś może mi powiedzieć czemu w BetGun nie moge zagrac singla ??

WAŻNE !?!?
Najlepiej zapytaj Supportu , może to być spowodowane zablokowaniem takowej opcji lub poprostu błędu twojej przeglądarki spróbuj na innej.
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Nie chcę nic mówic :p: ale serwery BetGun są chyba najgorsze ???? w przeciwienstwie do: Bwin, Expekt, Betsson, Sportingbet, GB itd......
Rozmawiałem na ten temat na betgunowskim czacie i w weekend mają poprawić działanie stronki. Ja do tej pory nie narzekałem na nią ale w Święta rzeczywiście nie dało się grać..
 
michu26 0

michu26

Użytkownik
Witam wszystkich,zarejestrowałem się na stronce BetGun,ale mam problem bo nie moge przelać kasy przez AllPay,próbowałem też przelewem bankowym ale pisało że transakcja jest negatywna,powiedzcie mi co mam zrobić a może przelać kase na poczcie??z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie grałem tam ale jedna rzecz mi się nie podoba ???? 2% od wypłaty (na MB) jest pobierane jako prowizja. Nie można by było tego zmienić jak w innych bukach że np opłata za wypłatę to 2-6 zł?
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Siema, wydaje mi się że żużel nie pojawił się tam ostatnio ale był tam od zawsze ;-)
Ale to dla mnie bez znaczenia, ponieważ głównie gram siatkę, a na siatkę ofertę mają extra. Wczoraj i dziś próbowałem po różnych bukach znaleźć DW na Ligę Światową ale nie udało mi się, w poprzednich kolejkach LŚ miał to bwin ale chyba sobie odpuścili.
 
W 7

wezy1

Użytkownik
Hej mam pytanie bo moj kumpel poslal pieniadze na nr i dane te co sa w szablonie na stronie Betgun czyli tam San Jose itp i co sie stanie czy przelew dojdzie jakie beda konsekwencje ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom