>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Statystyka zwycięzców

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Ile procent graczy regularnie notuje dodatni bilans (krótko mówiąc żyje z tego)? Gdzieś czytałem (może na tym forum), że takich graczy jest max. 2%, to prawda?
Jakie metody gry w zakładach bukmacherskich (głównie piłka nożna) są względnie najskuteczniejsze?
Czy do powyższych pytań są jakieś strony internetowe informujące o takich statystykach lub czy niektórzy bukmacherzy &quot;chwalą&quot; się współczynnikiem graczy wygrywających/przegrywających?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ile procent graczy regularnie notuje dodatni bilans (krótko mówiąc żyje z tego)? Gdzieś czytałem (może na tym forum), że takich graczy jest max. 2%, to prawda?
Nikt, nigdzie nie poda Ci takich danych. Każdy kto wypowiada się na ten temat to po prostu bajki. Bo nikt nie jest w stanie przeprowadzić takich badań.
Jakie metody gry w zakładach bukmacherskich (głównie piłka nożna) są względnie najskuteczniejsze?
Takie metody, które przynoszą zysk trwały,stały ;)
Czy do powyższych pytań są jakieś strony internetowe informujące o takich statystykach lub czy niektórzy bukmacherzy &quot;chwalą&quot; się współczynnikiem graczy wygrywających/przegrywających?
Wszystko napisałem w pierwszych zdaniach.
Poza tym nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc &quot;współczynnik graczy wygrywających/przegrywających&quot;.
Takie dane i tak nikogo nie obchodzą. Co Ci powiedzą dane np. na 100 graczach. 99 graczy przegrywa, 1 wygrywa. Tyle, że tych 100 graczy przegrywa w sumie 5000 zł a ten co wygrywa to ogrywa firmę na 50000 zł.
To co interesuje firmę to obrót i zysk firmy a nie statystyki kto wygrywa. Chociaż takie dane statystyczne są robione, jakie narodowości jakie kwoty przeznaczają na grę, ile przegrywa/wygrywa średnio Szwed, Polak, Francuz itd.
Ale takich danych nigdzie nie znajdziesz. Jedynie wiedzą o tym ludzie w firm bukmacherskich.
Twoje pytania to czysta ciekawość początkujących. Każdy chce dowiedzieć się jakie ma szanse być &quot;tym&quot; co będzie wygrywał.
Ale zamiast zajmować się taki bzdurami to lepiej zająć się myśleniem nad sensowną/dochodową grą.
 
Do góry Bottom