>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stawka w bah-u

agrest 0

agrest

Użytkownik
Siemano. Mam takie pytanie odnośnie stawki w bahu Moje pytanie wiąze sie z tym czy nie mozna zrobic tak ze podaje stawke ogolna? A jak jest ze daje 2zl to wszystkie mecze mi sie zaznaczaja po 2 zl i porywa mi z konta 8 zl ;/. Mozecie mi powiedziec jak to zmienic jezeli sie wogole da?
 
agrest 0

agrest

Użytkownik
No nie bardzo Vader probowalem wlasnie wpisywac tam gdzie stawka/zaklad i mi to znika i pojawia sie przy wszystkich meczach ....
 
agrest 0

agrest

Użytkownik
Ok działa dziękówa. Sluchaj mam jeszcze takie troche inne pytanie otóż jak sobie zaloze konto w moneybookers (bo nie mam jeszcze 18 ) to moge im w bahu podac nr tego konta i jakby co to wtedy bede przelewal na konto moich rodzicow bo inaczej mi nie pozwalaja. Mogłoby tak być?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem.
Chcesz założyć MB, tam mieć konto bankowe rodziców. Możesz wpłacać przez MB i wypłacać. A dalej z MB wypłaty próbować wypłacić na konto rodziców. Ale chyba najlepiej założyć własne konto bankowe.
 
agrest 0

agrest

Użytkownik
A nie mozna zalozyc na siebie konta w MB i gdy np bede chciial wyplacic kase z bah to przeleja mi je na MB a potem ja sobie np wtedy przeleje na konto ojca? Mozna tak czy nie bardzo?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czasami tak. W razie blokady chcą jakiś dowód, rachunek na Ciebie itd.
Z reguły weryfikacja odbywa się przez wysłanie kodu pocztą i weryfikację konta bankowego.
 
Do góry Bottom