>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stawkowanie

wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Widze, ze Tusk nie bajerowal i ogolnoswiatowy kryzys zawital wszedzie, takze do tego dzialu. Zaczalem tu ponownie zagladac po przerwie i widze, ze powtarzaja sie te same ,,zlote mysli,, co dwa lata temu ale za to widac, ze coraz wiecej osob gra online bo nie doczytalem zeby ktos narzekal na kolejki w stsie.
Ale wracajac do sprawy, chce niebawem zaczac grac za wieksze kwoty. Sposob gry , mianowicie dobor spotkan mam juz opracowany a jedyne co mnie ciagle zastanawia to jaki rodzaj stawkowania wybrac. Ogolnie jestem zwolennikiem grania plaska stawka ale moze jest tu ktos, kto ma ciekawy i sprawdzony pomysl, sposob.
Powiedzmy, ze kapital poczatkowy to 10k jednostek i chialbym zaczynac z poziomu 1% czyli 100 jednostek na spotkanie.Planuje grac dziennie kilka, max 10 spotkan, oczywiscie kazde oddzielnie po najlepszym dostepnym kursie.
Mam nadzieje, ze napisalem jasno i zrozumiale o co mi chodzi.
Pozdrawiam i czekam na propozycje.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ja z takimi pieniędzmi to wolałbym się pobawić na FOREXie i zgarniać 1000zł dziennie, zwłaszcza w czasach kryzysu na, warto grać szwajcara albo złoto lub ropę.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
płaska stawka tak jak mówisz. Taka jest ogólna tendencja. Wg mnie przy płaskiej stawce łatwiej wyjść na plus, a kombinowanie ze stawkami często przynosi odwrotne efekty od zamierzonych. Przy płaskiej stawce Twój zysk zależy tylko i wyłącznie od skuteczności typów. Przy zróżnicowanym stawkowaniu, oprócz skuteczności, musisz mieć jeszcze umiejętność dobierania stawek do typu. Przy płaskiej gra jest bardziej uporządkowana. I nie grałbym na twoim miejscu 10 spotkań dziennie - max 1-2.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Typy biore z kilku zrodel dajacych jeden, dwa typy dziennie, czasem co dwa dni. Jesli spotkania beda pasowac to dlaczego nie zagrac paru w tym samym czasie tak aby srednio grac 5 spotkan dziennie. Mozna grac za 2% na spotkanie. Jezeli yield bedzie sie utrzymywal to nie powinno byc zle, w razie minusa az tak szybko sie taka gra nie bankrutuje.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Dziwne. W pierwszym poście piszesz:
Sposob gry , mianowicie dobor spotkan mam juz opracowany
a z kolei w kolejnym:
Typy biore z kilku zrodel dajacych jeden, dwa typy dziennie, czasem co dwa dni.
To gdzie tutaj jest ten &quot;opracowany dobór spotkań&quot;, bo nie widzę? Polegasz na czyichś typach i to jest &quot;opracowana&quot; przez Ciebie metoda?
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Dokladnie na tym to polega. Prowadzilem dwego czasu dwa tematy o tym sposobie gry, w ktorym chcialem sprawdzic swoje zalozenia i wg mnie oraz wielu innych osob niemajacych czasu na wlasna analize taki sposob gry przynosi oczekiwane rezultaty. Najwazniejsze jest przeciez to po jakich kursach gramy spotkania i to wlasnie o to u mnie chodzi.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
wg mnie oraz wielu innych osob niemajacych czasu na wlasna analize
Okej. Powiem tak, jeżeli w grę wchodzą duże pieniądze to za Chiny, nie postawie pieniędzy na typy kogoś innego. Jeżeli na zakład chcę wyłożyć powiedzmy 1000pln, co dla wielu sumą małą nie jest, to chyba warto się przyłożyć do tego, prawda?
Ja nie rzucam kasą na prawo i lewo bez zastanowienia, a Ty? Rozumiem takie poleganie na innych, gdy chodzi o w miarę nieduże kwoty zakładu, ale wciąż money doesn&#39;t grow on trees. Co będzie jak typy nie wejdą? Kogo wtedy będziesz winił?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wiesz &#39;rrobcioo&#39;, w internecie można znaleźć troszkę ludzi, których wiedzą i umiejętności przynoszą sukces innym, na tym forum jest sporo takich ludzi więc jak &#39;wielkizordon&#39; widzi, że ktoś ma bardzo dobry yield to czemu miałby nie korzystać z typów? Ja osobiście przy depozycie 10.000 PLN grał bym stawką rzędu 4-6% kapitału, maksymalnie dwa typy na kupon, ewentualnie trzy jeżeli są niskie kursy, a prawdopodobieństwo wysokie. Ale to też zależy od charakteru typera. Co umysł to inna koncepcja, ale skoro chcesz tak bardzo polegać na innych, że typy bierzesz ze &#39;źródeł&#39; a o sam system gry pytasz na otwartym forum, gdzie ktoś może doradzić Ci głupotę a ty za tym pójdziesz no to ja bym ci proponował to 4-6%. Skoro twoje źródła są takie dobre to może skonsultuj się z nimi? Skoro im ufasz i powierzasz takie pieniądze to znaczy, że oni sami robią duże obroty a więc ich wiedza na temat stawkowania i systemu gry powinna być równie duża. Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłem w podjęciu decyzji, życzę szczęścia w grze (;
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
jak &#39;wielkizordon&#39; widzi, że ktoś ma bardzo dobry yield to czemu miałby nie korzystać z typów?
Nie twierdzę, że nie ma z nich korzystać w ogóle, ale nawet biorąc taki typ od kogoś kto ma naprawdę dobre osiągi (a widziałem tu takich, i dla nich jak najbardziej respect), nie wyobrażam sobie, aby samemu się nad nim nie pochylić. Każdy typ wolałbym sprawdzić i upewnić się, czy nasze &quot;źródło&quot; nie było wczoraj na imieninach szwagra ;)

Jakiś szacunek do własnych pieniędzy chyba się należy?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Każdy typ wolałbym sprawdzić i upewnić się, czy nasze &quot;źródło&quot; nie było wczoraj na imieninach szwagra ;)
Hehe, dobry tekst.
Nawet jakby pochylał się nad każdym typem to czy zmieniłby zdanie? Głęboko w podświadomości siedzi to przekonanie, że Typer ma większe pojęcie niż on.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Nawet jakby pochylał się nad każdym typem to czy zmieniłby zdanie? Głęboko w podświadomości siedzi to przekonanie, że Typer ma większe pojęcie niż on.
No niestety tak. Obiektywne spojrzenie na podrzucony typ, to baaaaardzo trudna sztuka.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Sprawa jest prosta.Singiel+Duża stawka =Zysk. Nawet głupie kursy po 1,20 sie nadają taki kursik +1tys =200zł na ✅ I tak 5 razy mamy drugi tysiąc na plus. Sukcesem jest dobra analiza i życie wg sciśle określonych zasad których łamać nie można :grin:
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Nie twierdzę, że nie ma z nich korzystać w ogóle, ale nawet biorąc taki typ od kogoś kto ma naprawdę dobre osiągi (a widziałem tu takich, i dla nich jak najbardziej respect), nie wyobrażam sobie, aby samemu się nad nim nie pochylić. Każdy typ wolałbym sprawdzić i upewnić się, czy nasze &quot;źródło&quot; nie było wczoraj na imieninach szwagra ;)
Jakiś szacunek do własnych pieniędzy chyba się należy?
Jezeli bylbym na tyle dobry w typowaniu a raczej mial na tyle duzo czasu aby samemu analizowac spotkania to bym sie nie bawil w szukanie ,,systemu,, tylko bym gral to co by wg mnie sie oplacalo. A to, ze glowna przeszkoda w takim graniu jest u mnie brak czasu to wole ZNALEZC sposob na zoptymalizowanie typow innych osob. Nie opieram sie na jednym typerze co by nie dopuscic do sytuacji z ,,imieninami szwagra,,. Grajac typy z paru zrodel w jakis sposob staram sie zminimalizowac takie zonki.
Pochylajac sie samemu nad typami ,,typerow,, czesto sam odrzucalem dobre spotkania, takze doszedlem do wniosku najpierw dobrze kogos obserwowac i pozniej grac jego typy bez ,, pochylania,, sie nad nimi subjektywnym okiem.
Caly czas chodzi mi o rodzaj stawkowania, wiec moze ktos powie cos w tym temacie...plaska stawka czy cos innego??
pozdrawiam
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Sprawa jest prosta.Singiel+Duża stawka =Zysk. Nawet głupie kursy po 1,20 sie nadają taki kursik +1tys =200zł na ✅ I tak 5 razy mamy drugi tysiąc na plus. Sukcesem jest dobra analiza i życie wg sciśle określonych zasad których łamać nie można :grin:
Wg mnie nie zawsze duża stawka i singiel to zysk.
Odpowiednia selekcja też nie pomaga.
Sam bodajże w kwietniu i maju miałem niesamowitą jak dla siebie skuteczność na BF, gdzie trafiłem z tego co kojarzę 33/35 zdarzeń przy jakimś średnim kursie 1,38.
Ale tak się złożyło, że chciałem szybko znacznie więcej. Przyszło dwie większe, niby przemyślane pozycje do gry, okazały się głupimi niewypałami i znaczna część pieniędzy poszła z hukiem.
W tym wypadku też podziałało prawdopodobieństwo.
Mam nadzieję, że Twój post bardziej na &#39;lajcie&#39; był pisany, niż wzięty do siebie, gdyż sukcesu sposób, który opisałeś nie gwarantuje żadnego.
 
D 27

doggi123

Użytkownik
ogolnie radze grac kursy min. 1,4-1,5 i napewno nie plaska stawka, mysle ze da sie wyczuc ktore typy maja wieksze prawdopodobienstwo wejsicia... (najlepszym przykladem jest mecz grupowy polska-słowacja 12.09.2011 na odbywajaych sie me w siatkowke).
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
ogolnie radze grac kursy min. 1,4-1,5
Myślę, że nawet minimalnie 1,3 jest kursem dobrym, nawet na singiel. Kursy wyższe niż 1,6 początkującym graczom radziłbym omijać, bo wizja zysku zagłusza u nich racjonalne myślenie.
napewno nie plaska stawka, mysle ze da sie wyczuc ktore typy maja wieksze prawdopodobienstwo wejsicia...
Z tym się zgadzam w 100%. Jeżeli czujesz, że typ jest ryzykowny (a ako 1,7 z 3 spotkań to już jest ryzyko) to daj niższą stawkę. W przypadku singla, który ma duże szanse siąść stawka może być wyższa (niższy kurs rekompensujesz wyższą stawką).
Nie rozumiem nad czym my tu dumamy w tym temacie....
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Myślę, że nawet minimalnie 1,3 jest kursem dobrym, nawet na singiel. Kursy wyższe niż 1,6 początkującym graczom radziłbym omijać, bo wizja zysku zagłusza u nich racjonalne myślenie.
Troche zopoznieniem ale postaram sie sprostowac.
Powtorze po raz enty, im nizszy kurs tym bardziej jest on zanizony przez bukmachera a co za tym idzie granie takich spotkan w dluzszej perspektywie MUSI przyniesc strate i niszcie mi prosze , ze to sa pewniaki bo czegos takiego nie ma.


Z tym się zgadzam w 100%. Jeżeli czujesz, że typ jest ryzykowny (a ako 1,7 z 3 spotkań to już jest ryzyko) to daj niższą stawkę. W przypadku singla, który ma duże szanse siąść stawka może być wyższa (niższy kurs rekompensujesz wyższą stawką).
Granie AKO nie wchodzi w gre bo tu chodzi o minimalizowanie marzy buka a nie o jej mnozenie.
Nie chce grac na ,,przeczucie,, , ze jakiestam spotkanie ma wieksze szanse wejscia niz inne bo skoro gram oba to oba sa rownie warte zagrania.

Nie rozumiem nad czym my tu dumamy w tym temacie....
Chce sie dowiedziec czy ktos tu ma do zaprowonowania jakis ciekawy, sensowny i nie polegajacy na zwyklej progresji sposob stawkowania kolejnych spotkan w ten sposob aby zarabiac chociazby jeden procent wiecej niz grajac plaska stawka oraz aby ryzyko bankructwa nie bylo tak duze jak przy zwyklej progresji.
Mam nadzieje , ze teraz powiesz mi cos, co mnie zainteresuje.
pozdrawiam
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Chce sie dowiedziec czy ktos tu ma do zaprowonowania jakis ciekawy, sensowny i nie polegajacy na zwyklej progresji sposob stawkowania kolejnych spotkan w ten sposob aby zarabiac chociazby jeden procent wiecej niz grajac plaska stawka oraz aby ryzyko bankructwa nie bylo tak duze jak przy zwyklej progresji.
Mam nadzieje , ze teraz powiesz mi cos, co mnie zainteresuje.
pozdrawiam
Progresja 1.5 1.2 1.1 do wyboru w zależności od stopnia ryzyka i chęci zysku
 
Do góry Bottom