>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Strata do 3% od włożonej sumy ( SYSTEM NA PEWNY ZYSK )

mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam
Mam w głowie pewien system na PEWNY zysk, ale do pełni szczęścia potrzebna jest mi oferta kursowa, tak aby w jednym meczu stawiając łączną sumę np. 100 zł być stratnym max 3%. Czyli stawiając 100 zł wygrywam 97, warunek jest jednak taki, aby wszystkie typy miały kurs nie mniejszy jak 2,50
Przeglądam, analizuje bogate oferty bukmacherów, ale niestety jak wklepuje różne kombinacje w kalkulator sure-bet to wychodzą mi za duże straty sięgające 7-10%, a tak jak pisałem wyżej maksymalna strata to około 3% nie więcej.

A więc promocja jest na jednym z bukmacherów. I tak jak wspomniałem mamy łączny wkład 100 zł grając po kursach 2.50 . Przegrywamy nasze 3% i zostaje nam 97 zł i zgarniamy free beta o wysokości 10 zł. I jakby nie patrzeć jesteśmy do przodu
Macie jakieś pomysły ?
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
poszukaj stron/radarow na surebety, te darmowe to w wiekszosci zysk 0.5% ale nie musisz recznie szukac/zawsze lepsze od -3%
do tego zysk masz tylko wtedy jak przegra freebet
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Hej , tylko sęk w tym że dane typy musza być u tego samego bukmachera i kurs na zdarzenie nie może być niższy niż 2,50 . Cały czas analizuje rożne kombinacje , ale poki ci nic nie udało mi sie wymyslec . Moze macie jakies pomysły ?
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
No tak masz racje
A ma ktoś może jakiś program do obliczenia można powiedzieć sure beta na 4 kursy ?
Bo np, chciałbym jakoś rozłożyć kursy typu :
- 2,70
- 2,60
- 4,25
- 8,50
Tak żeby stawkując każdą pozycję mieć taki sam zysk.
 
Do góry Bottom