>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strikeforce: Fedor vs Silva

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Snoopy czym się sugerujesz grając na Arlovskiego?
Dużo na temat tej walki napisał Pudzianxx i Salonowiec. To oni zmusili mnie do poszukania informacji na temat tych dwóch zawodników ;)
Więc tak, Kharitonov przez ostatnie dwa lata nic wielkiego nie osiągnął, jedynie dużo gada. Na Dream.8 przegrał przez submission z Jeff&#39;em Monson&#39;em, z kolei na Dynamite kończącym 2010 rok szybko rozprawił się z Tatsuya Mizuno. Dla Siergieja walka z Andriejem będzie prawdziwym testem. Arlovski od momentu porażki z Fedorem w 2009 r nie wygrał ani jednej walki w MMA! Po porażce z Emalienko przyszły dwie przegrane z pozostałymi uczestnikami turnieju wagi ciężkiej - Brett&#39;em Rogers&#39;em oraz Antonio Silva. Jeśli Arlovski chce pokazać, że jeszcze może się liczyć w tym turnieju, musi podejść do tej walki bardzo spokojnie i trzymać się planu. Najlepszym rozwiązaniem będzie walka w parterze, a nie wdawanie się w bójkę. Mimo wszystko wydaje mi się, że umiejętności ma większe od swojego przeciwnika i 4 przegrane pod rząd to za dużo jak na tej klasy zawodnika. Prawda jest również taka, że ma słabą szczękę. Szansę są wyrównane, ale mam nadzieję, że w końcu pokaże i udowodni na co go stać.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Po ważeniu nie jestem już tak za Arlovskim. Kharitonov wygląda na wyjątkowo w formie. Jak dla mnie 50/50.
Dlaczego tak sądzisz ? Dla mnie lepiej wygląda od Kharitonova i mam nadzieję, że treningi z Jon Jonesem coś mu dały i wygra walkę. Nadal jestem tego zdania, że musi sprowadzić pojedynek do parteru i tam rozbić przeciwnika. W stójce mimo, że umiejętności mają podobne może dostać i paść.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dlaczego tak sądzisz ? Dla mnie lepiej wygląda od Kharitonova i mam nadzieję, że treningi z Jon Jonesem coś mu dały i wygra walkę. Nadal jestem tego zdania, że musi sprowadzić pojedynek do parteru i tam rozbić przeciwnika. W stójce mimo, że umiejętności mają podobne może dostać i paść.
Po ważeniu dużo ludzi zaczęło typować Pitbulla jako zwycięzce ???? wszyscy gadają o jego szczęce, z Silvą dostał parę ładnych i jakoś stał dzisiaj będzie za szybki dla Sergeia
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dlaczego tak sądzisz ? Dla mnie lepiej wygląda od Kharitonova i mam nadzieję, że treningi z Jon Jonesem coś mu dały i wygra walkę. Nadal jestem tego zdania, że musi sprowadzić pojedynek do parteru i tam rozbić przeciwnika. W stójce mimo, że umiejętności mają podobne może dostać i paść.
Kharitonov ma chyba genetycznie słabo wyrzeżbioną sylwetke.
Jak na zawodowego sportowca widoczną tkanke tłuszczową.
Wczoraj na ważeniu wyglądał lepiej niż zwykle.

http://www.youtube.com/watch?v=d36ENU_mOHU
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Widzę, że wszyscy goście z mmarocks typują wygraną Sefo. Naprawdę będę zaskoczony jeżeli Sefo wygra, tymbardziej, że na ważeniu nie świecił formą. Przekonałem się do kuponu Snoopdogg&#39;a i postawię tak samo.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Straciłeś 10 Euro :/ Arlovski jeśli wygra to moim zdaniem nie w pierwszej rundzie a 2-3,no chyba że ruszy od początku z kopyta bez zbędnego opier...się.Overeem jak najbardziej powinien wejść.No i Fedor tutaj będzie ciężko poddać Silve gdyż jest on silniejszy i przeważa warunkami fizycznymi.Bardziej był bym skłonny powiedzieć żę wygra poprze KO/TKO gdyż głowa Silvy i jego szczęka są wielkich rozmiarów i jest w co trafić ????
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Argumenty wszystkie przyjalem.
Poza wielkoscia glowy Silvy. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy powtarzaja jak nakreceni, ze Silva ma duza glowe, to bedzie latwo go w nia trafic ????
Ktos chyba sobie kiedys zazartowal a teraz ludzie powtarzaja na powaznie.

Btw , kupon postawiony 4fun.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Wydaje mi się podobnie tzn. Fedor przez KO/TKO. Jak tam planujecie oglądać na żywo? Ja chyba wogóle nie pójdę spać tymbardziej, że ostatnio zasypiam koło 4, więc 4 czy 6 co za różnica. A walki zapowiadają się nieżle;)
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
jesli mialbym stawiac te walki co ty postawiles to wygladalo by to nastepujaco:
Overeem win
Arlovski win decyzja
Fedor win decyzja

Fedor moim zdaniem nie bedzie schodzil do ziemi, spokojnie bedzie prowadzil walke i punktowal, nie chce popelnic tego samego bledu co ostanio.
Big foot na 17 walk przegral tylko 2razy raz przez TKO z Eric Pele i drugi przez decyzje.
Ta walke widze tylko w stojce.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Niestety na Pit bulla chyba nadszedl juz koniec szkoda ze to wlasnie jego szczeka jest pieta achillesowa ????
szkoda rowniez Fedora, znow ten sam blad co z werdumem nie potrzebnie sie spieszyl widac bylo, ze od poczatku chce zadac cios nokautujacy. Big foot spokojnie trzymal fedora na dystans. Antonio o wiele lepszy w parterze w szczegolnosci z powodu warunkow fizycznych w 2 rundzie kontrolowal parter perfekcyjnie. Jesli chodzi o punktacje to fedor wygral minialnie 1runde a big foot zdecydowanie przewazal i wygral 2ga. Mialem nadzieje ze ta walka bedzie przebiegala w stojce i dojdzie do punktacij.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Walka wieczoru:
265 lbs.: Antonio Silva pok. Fedora Emelianenko przez TKO (przerwanie przez lekarza), 5:00 runda 2
Główna karta:
265 lbs.: Sergei Kharitonov pok. Andreia Arlovskiego pok.przez KO (uderzenia w parterze), 2:49 runda
265 lbs.: Shane Del Rosario pok. Lavara Johnsona przez poddanie (balacha), 4:31 runda 1
265 lbs.: Chad Griggs pok. Giana Villante przez TKO (uderzenia w parterze), 2:41 runda 1
265 lbs.: Valentijn Overeem pok. Raya Sefo przez poddanie (dźwignia na kręgosłup), 1:37 runda 1
Pozostałe:
155 lbs.: John Cholish pok. Marca Stevensa przez poddanie (balacha na kolano), 3:57 runda 2
170 lbs.: Igor Gracie pok. Johna Salgado przez techniczne poddanie (trojką rękami), 3:04 runda 2
170 lbs.: Sam Oropeza pok. Don Carlo-Claussa przez poddanie (uderzenia w parterze), 4:10 runda 1
145 lbs.: Josh LaBerge pok. Anthony’ego Leone przez TKO (przerwanie lekarza), 5:00 runda 1
145 lbs.: Jason McLean pok. Kevina Roddy’ego przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-29​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jak zapowiadał sam Fedor będzie kończył przygodę z MMA.Nadszedł już chyba najwyższy czas a dzisiejsza porażka tylko przyspieszy jego decyzję.To już nie ta sama maszyna co kiedyś.Teraz to i nasz Mariusz P ma mniej porażek..... ????
Arlovskiemu też już pozostało jedynie granie w kiepskich filmach fabularnych....
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Koniec Wielkiego Fedora !!

Nadal nie wierzę, w to co się stało. Jesteśmy świadkami końca ery Fedora Emelianenki, końca ery PRIDE. Widać, że przyszli nowi, mocniejsi, lepiej wyszkoleni technicznie zawodnicy. Ze smutkiem i przykrością oglądałem walkę w której Antonio Silva zdominował najlepszego niegdyś zawodnika MMA. Każdy po porażce z Werdumem ciągle był zaślepiony i zafascynowany Rosyjskim fighterem, a to był początek końca. Fani mieszanych sztuk walk myśleli, że to był tylko wypadek przy pracy, że Silva zostanie zmiażdzony i Król wróci na tron. Rzeczywistość była jednak okrutna i efekt widać na zdjęciu.Fedor w tej walce był wolniejszy, gorszy timing, brak wyczucia dystansu. To co mu zostało to na pewno wytrzymała głowa i obrona przed poddaniami, bo taki grad ciosów to chyba nigdy w życiu nie dostał. Teraz każdy zastanawia się co dalej ? Sam stwierdził, że czas pomyśleć o zakończeniu kariery Jednak tak łatwo nie będzie miał, ponieważ ma podpisaną umowę i tak łatwo nie pozwolą mu odejść, w końcu za dużo na Fedorze zarabiają. Przyczyn porażki trzeba szukać w przygotowaniu. Już wcześniej pisałem, że Emelianenko przestał się rozwijać. W kółko praktycznie to samo, liczył na sambo, a tak naprawdę teraz dobry zawodnik to BJJ. Mógł kilka lat temu przylecieć do Stanów i trenować z najlepszymi, przy jego talencie i pracowitości dziś byśmy widzieli innego Fedora. Można jednak gdybać co by było gdyby... Prawda jest tak, że Big Foot był dla Fedora stanowczo za wielki i za mocny fizycznie. Gratulację dla Vito, który świetnie wytypował zwycięzce tego pojedynku. Każdy praktycznie śmiał się z tego, że Fedor może przegrać. Szacun za wiedzę Vito! Gala na pewno się udała, dużo emocji i dramaturgii. Andrei Arlovski to naprawdę dziwny facet. Wie, że ma słabą szczękę to pcha się do przodu i walczy w stójce. Udowodnił, że szczęka to jego słaba strona. Tak dostał, że stracił przytomność :;/: Na konie wrzucam 3 pojedynki z tej gali.
Fedor vs Silva
Arlovski vs Kharitonov
Overeem vs Sefo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom