>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strikeforce: Rockhold vs Kennedy 14.07.2012

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

Data: 14 lipca 2012
Miejsce: Rose Garden, Portland, Oregon, USA
Transmisja: Strikeforce
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze średniej
185 lbs.: Luke Rockhold (9-1) vs. Tim Kennedy (14-3)​
Główna karta:
Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze półśredniej
170 lbs.: Nate Marquardt (31-10-2) vs. Tyron Woodley (10-0)
185 lbs.: Roger Gracie (4-1) vs. Keith Jardine (17-10-2)
185 lbs.: Lorenz Larkin (12-0) vs. Robbie Lawler (19-8-1)
155 lbs.: Pat Healy (27-16) vs. Mizuto Hirota (14-4-1)​
Pozostałe:
170 lbs.: Jason High (15-3) vs. Nate Moore (8-2)
170 lbs.: Jordan Mein (24-8) vs. Tyler Stinson (23-8)
155 lbs.: Jorge Masvidal (22-7) vs. Justin Wilcox (11-4)
155 lbs.: Ryan Couture (4-1) vs. Joe Duarte (10-2)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Roger Gracie vs. Keith Jardine

Roger Gracie - 1.58 - 10/10 ✅✅✅ - Unibet .

BOMBA

Waga średnia jest wręcz wymarzona dla Rogera . Przy swoim wzroście 194 cm i zasięgu 201 cm będzie wręcz dominował swoją fizycznością nad rywalami a pierwszy o tym boleśnie i doszczętnie przekona się Jardine .

Jardine to dla mnie już chodzący trup zawodnik już dawno po swoim najlepszym prime , prędzej czy później ktoś mu zrobi krzywdę albo mocno naruszy a pierwszy może to być Roger .

Roger maestro brazylijskiego BJJ , były mistrz świata ADCC Submission Wrestling . Obecnie jeden z najlepszych grapplerów na świecie .
Jego stójka już coraz lepsza dzięki treningom i sparingom w Black House a w szczególności sporo czasu poświęconego z Loyto Machidą .

Gracie wykorzysta w stójce swój zasięg punktując Jardina prostymi i zmuszając go do przejścia do klinczu a tam znajdzie sposób na dotarcie do dominującej pozycji i odklepanie go . Roger zgarnie łatwe pieniądze poddając czym chce i jak szybko go chce .

Roger przez poddanie .

Machida i Roger na ostatnich sparingach​

Easy , łatwa wygrana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jordan Mein vs Tyler Stinson
Jordan Mein - 1.49 - 8/10 ✅✅✅ - Pinnacle .
Na jego rozkładzie już dobre i mocne nazwiska . Jego ostatnia walka przegrana przez split decyzje ze znakomitym zapaśnikiem Woodleyem gdzie wynik mógł iść w obie strony .
Jordan to utalentowany , mocno bijący i kopający kickbokser i na tyle dobry zapaśnik był kłaść rywala przez trzy rundy na plecy .
Scenariusz jaki widzę to jednak walka w stójce gdzie Mein będzie posiadał przewagę z o wiele bogatszym wachlarzem technik uderzanych .
Mein będzie szybszy i dokładniejszy , będzie rozbijał rywala ciosami prostymi i mocnymi kopnięciami oraz będzie miał przewagę w parterze jeśli zechce z niej skorzystać . Stawiam że skończy rywala przed czasem . Mein to za dobry kickbokser by dać się ustrzelić Stinsowi .

Easy win
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Popieram typ na Rogera Gracie ✅ (na 5Dimes można złapać jeszcze kurs 1.5 w dziale Reduced Fighting), można spróbować go zagrać w dublu z Patem Healy ✅ (1.228 Pinnacle), który prawdopodobnie będzie górował nad Japończykiem. Ja zaryzykuję jeszcze single na Luke&#39;a Rockholda ✅ (wydaje mi się lepszy od swojego przeciwnika z obozu Jacksona) i Nate&#39;a Marquardta ✅, który bardzo dobrze radzi sobie z dołu (świetne użycie łokci, myślę, że gdyby walka z Sonnenem była dłuższa to by wygrał).

Edit/ Tobet też daje 1.50 na Gracie ;) / Konrad
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Popieram typ na Rogera Gracie (na 5Dimes można złapać jeszcze kurs 1.5 w dziale Reduced Fighting), można spróbować go zagrać w dublu z Patem Healy (1.228 Pinnacle), który prawdopodobnie będzie górował nad Japończykiem. Ja zaryzykuję jeszcze single na Luke&#39;a Rockholda (wydaje mi się lepszy od swojego przeciwnika z obozu Jacksona) i Nate&#39;a Marquardta, który bardzo dobrze radzi sobie z dołu (świetne użycie łokci, myślę, że gdyby walka z Sonnenem była dłuższa to by wygrał).

Edit/ Tobet też daje 1.50 na Gracie ;) / Konrad
W BetSafe chyba najlepszy jeszcze kurs na Gracie 1,55.
Mieszane sztuki walki -&gt; Strikeforce
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Gracie. Jardine wydaje się coraz słabszy. Wyniszczony, coraz starszy. Pewnie Gracie trochę pomęczy się nad sprowadzeniem, ale kiedy w końcu się to uda, powinien odklepać Jardine. Stawiam na Gracie poddanie w 2 rundzie.
Drugi typ na tą galę to Rockhold. Co prawda kurs nie za wysoki, ale wydaje się pewny. Może nie ma co się spodziewać jakiejś mega dominacji, ale Rockhold powinien dosyć pewnie wygrać na punkty oddając max. jedną rundę przeciwnikowi. Stawiam na Rockhold przez jednogłośną decyzję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom