>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona z kursami na over/under bramek

culepl 39

culepl

Użytkownik
Szukam strony takiej jak flashscore.pl gdzie wyświetlane są dzisiejsze mecze ORAZ obok meczu są pokazane kursy na przynajmniej jedną linię over/under bramek w każdym meczu np over 2,5 w nożnej. Interesują mnie dwa sporty - piłka nożna i hokej. W hokeju są zazwyczaj linie 5,5 więc byłoby najlepiej żeby właśnie takie były wyświetlane
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Koledze pewnie chodziło że musisz wejść w poszczególny mecz i tam masz o/u. A żeby taki podgląd mieć ogólny, nie jestem pewny ale załóż konto i w settings może da się ustawić.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Koledze pewnie chodziło że musisz wejść w poszczególny mecz i tam masz o/u. A żeby taki podgląd mieć ogólny, nie jestem pewny ale załóż konto i w settings może da się ustawić.
Potwierdzam, da się coś takiego ustawić. Jestem tam potem taka opcja jak &quot;Primary type of odds&quot; i można ustawić na główny zakład którykolwiek z dostępnych betów.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Potwierdzam, da się coś takiego ustawić. Jestem tam potem taka opcja jak &quot;Primary type of odds&quot; i można ustawić na główny zakład którykolwiek z dostępnych betów.
Niestety po zmienieniu w ustawieniach &quot;Primary type of odds&quot; na over/under w dalszym ciągu wyświetlane są kursy 1X2, zmieniło się jedynie to, że gdy kliknę na dany mecz kursy na over/under pojawiają się jako pierwsze: a/YaEs0
Może Betbrain:
https://www.betbrain.com/next-matches/
Można ustawić i zapisać filtr.
Właśnie o takie coś mi chodzi, No i gdyby jeszcze można było sprawdzać kursy na inne linie..
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Na Betbrain nie ma także jednakowych lini w piłce nożnej, przez co ciężej sie to przegląda
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Macie coś jeszcze ?
swysocki, znasz może podobną stronę do betbrain z ogólnym podglądem na wszystkie kursy i zdarzenia ale również z tymi meczami, które już się zakończyły ? Chodzi mi o całą ofertę bukmacherów nawet np zdarzenie typu &quot;Czerwona kartka w meczu ?&quot;
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Niestety nie, za dużo wymagasz.
Edi8 pewnie by coś znalazł, ale już się chyba nie udziela na forum.
 
Do góry Bottom