>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

stryyke 7 usd

amigo 0

amigo

Użytkownik
mam problem, pomimo aktywacji mojego konta porzez email, nie jestem w stanie zalogować się do niego. Wy też macie takie problemy?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ok to tyle na dziś. Powiem krótko wyprzedając fakty. Ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu licznych OSZUSTW w różnej postaci system blokuje wiele kont. Mogą się wśród nich znajdować konta działające poprawnie i legalnie. Jeśli mówicie o czymś takim to niestety musicie za ten problem podziękować kolegom, również z tego forum. Sposobem na to będzie mail do supportu, w którym potwierdzicie swoją tożsamość i poprosicie o ponowne otwarcie konta. Jeśli mówimy o czym innym zajmę się tą sprawą jutro.
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
ugralem na pokerze 20$ czy musze dalej grac na pokerze za cale 20 czy moge 12$ przelac na zaklady sportowe a 8 zostawic na pokera?
odpowie mi ktos?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Bonus pokerowy nie może być przetransferowany na konto zakładów zaraz po jego otrzymaniu, to chyba normalne. Zarbobioną na bonusie gotówkę oczywiście można. Minimalna wypłata 30 euro. To chyba tyle do zasad. Do wypłaty nie potrzeba depozytu.

Przy pierwszej wypłacie wymagamy kopii dowodu osobistego i polecenia wypłaty. Formularz jest na naszej stronie i wyskakuje w momencie dokonywania transakcji.
 
Do góry Bottom