>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stryyke (nie grać)

al_capone 29K

al_capone

Gangster



www.stryyke.de jest europejskim internetowym dostawcą zakładów sportowych jak również pokera, który właśnie wchodzi ze swoją ofertą na rynek polski.

Oferta:

Oprócz oferowanych wszystkich popularne form zakładów takich jak Zakład pojedyńczy na konkretny mecz lub wydarzenie sportowe, Zakład kombi na kilka dowolnie połączonych wydarzeń i Zakłady live na wybrane top wydarzenia Stryyke oferuje

jedyny w swim rodzaju w skali europejskiej Zakład stryykerów. Zakład Kumpel przeciw Kumplowi – w dwóch wariantach:
W przypadku klasycznych zakładów stryykerów kurs wynosi zawsze 2,0 co oznacza, że stawka obojga graczy jest równa a wygrana wynika z wysokości stawek.
Zakłady stryykerów po kursie wynikają natomiast z kursu wyznaczonego przez stryyke.de na dane wydarzenie, i w/g nich jest wyliczana pózniej stawka graczy.
Stawki zmniejszają się, im wyższy jest kurs, tzn. im mniejsza szansa trafienia zdarzenia. Gracz oferujący ustala podstawę obliczenia poprzez podanie swojej stawki.
Jeśli, któryś z graczy nie ma w swoim kręgu znajomych żadnego domniemanego eksperta w dziedzinie sportu, może zaglądać regularnie do Puli zakładów, w której zgromadzone są wszystkie ulokowane zakłady stryykerów. Zakłady te mogą być przyjęte przez każdego innego użytkownika.
Narzędzia dodatkowe takie jak Gra w typowanie lub Typowanie czynią ofertę jeszcze bardziej kompletną.
W darmowej Grze w typowanie możesz w pojedynkę lub jako gracz w drużynie typować mecze wybranej z oferty ligi – zwycięzcy klasyfikacji pojedyńczej zostanie na koniec sezonu wypłacony jackpot.
W Typowaniu natomiast stryykerzy mogą jako gracze danej drużyny grać przeciwko innym stryykerom. Stawka na mecz jest ustalana przez kapitana drużyny. Typowana jest zawsze cała kolejka. Na koniec kolejki zwycięzcy zostaje wypłacony drużynowy jackpot kolejki. Im więcej graczy ma dana drużyna tym wyższy jest jackpot.

To co jednak czyni naszą ofertę jeszcze lepszą są naturalnie akcje bonusowe
1. BONUS DLA NOWO ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
Wpłać 20 euro i zakładaj się za 45 euro To proste:
  1. Zarejestruj się na stryyke
  2. Zaakceptuj warunki uczestnictwa
  3. Wpłać co najmniej 20 euro na Twoje konto zakładów
...i bonus startowy w wysokości 25 euro, dla podwójnej radości z zakładów, należy do Ciebie!* * Bonus startowy otrzymają wyłącznie te osoby, które nie mają konta na stryyke i rejestrują się pierwszy raz. Bonus obowiązuje tylko podczas pierwszej wpłaty. Zwróć uwagę na Ogólne postanowienia handlowe.
W celu skorzystania z akcji bonusowej kliknij koniecznie na ten link
https://www.stryyke.de/startup_coupon lub banner SZALEŃSTWO BONUSOWE po prawej stronie monitora, zarejestruj się, wpłać 20 euro a 25 dostaniesz od nas w prezencie. W innym wypadku bonus nie bedzie aktywny a my nie bedziemy mogli dopisac mimo wplaty naleznej kwoty na wasze konta zakladow


2. SUPER BONUS DLA UŻYTKOWNIKÓW JUŻ ZALOGOWANYCH
Super bonus to wersja dla JUŻ ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW!!!
Każdy już zarejestrowany użytkownik, który nie dokonywał jeszcze żadnej wpłaty na stryyke i który po zalogowaniu KLIKNIE NA BANNER SUPER BONUS lub na ten link
https://www.stryyke.de/startup_coupon


a później wpłaci 20 euro, 25 euro otrzyma od nas w prezencie.

PANOWIE I PANIE PODSUMOWUJĄC ŻEBY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ. NAJPIERW KLIKAMY NA BANNERY PROMOCYJNE LUB LINKI NA TEJ STRONIE, POZNIEJ SPRAWDZAMY W ZAKŁADCE KONTO I DALEJ LOSY CZY NASZ LOS JEST AKTYWNY A POZNIEJ WPLACAMY!!!
NIE MA POTRZEBY WPISYWANIA NUMERU LOSU W POLE. JESLI JEST AKTYWNY MOZNA TO ZOBACZYC NA DOLE STRONY
Przypominam również o promocjach pokerowych ale o tym już w zupełnie innym temacie.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Dziękuje za wprowadzenie. Witam szanownych użytkowników tego forum. Z pewnością jest wam znany buk dla którego będę się tutaj udzielał i z pewnościa macie na jego temat wyrobione zdanie. Jestem tu jednak po to by to zdanie wrzucić na właściwy tor. Nie jestem akwizytorem i nie mam zamiaru wciskać kitu. Wiemy dokładnie gdzie są nasze słabości a nie da się ukryć, że słabości są i dlatego nie chciałbym się na nich skupiać. To wszystko co się wydarzyło w stryyke od czasu słynnej promocji 5 euro to w dużej mierze moja ciężka praca. Kupa jest naturalnie do zrobienia ale mam nadzieję, że jeśli nie chcecie być klientami naszej firmy to przynajmniej nie będziecie przeszkadzać i cierpliwie będziecie przyglądać się rozwojowi sytuacji.
W miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszystkie nurtujące was pytania.
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziękuje za wprowadzenie. Witam szanownych użytkowników tego forum. Z pewnością jest wam znany buk dla którego będę się tutaj udzielał i z pewnościa macie na jego temat wyrobione zdanie. Jestem tu jednak po to by to zdanie wrzucić na właściwy tor. Nie jestem akwizytorem i nie mam zamiaru wciskać kitu. Wiemy dokładnie gdzie są nasze słabości a nie da się ukryć, że słabości są i dlatego nie chciałbym się na nich skupiać. To wszystko co się wydarzyło w stryyke od czasu słynnej promocji 5 euro to w dużej mierze moja ciężka praca. Kupa jest naturalnie do zrobienia ale mam nadzieję, że jeśli nie chcecie być klientami naszej firmy to przynajmniej nie będziecie przeszkadzać i cierpliwie będziecie przyglądać się rozwojowi sytuacji.
W miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszystkie nurtujące was pytania.
Pozdrawiam
Jakie nowości proponujecie dla nowych użytkowników ?
 
hevelius 0

hevelius

Użytkownik
Macie konto w polskim banku? Przy wypłacie nie ma żadnych dodatkowych opłat? 120zł zlecę wypłaty i tyle otrzymam na konto, tak?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Nie mamy konta w polskim banku. Nic mi nie wiadomo o jakiś dodatkowych opłatach. Jak masz problem z bankiem skorzystaj z MB.
Chyba będę się powtarzał ale co tam. Właśnie leci w ofercie LIVE Leverkusen - Sparta Praga a jutro zapraszamy na meczyk Bundesligi.
 
hevelius 0

hevelius

Użytkownik
To może trzeba się zastanowić na polskim kontem bankowym, jeżeli chcecie można ingerować w polski rynek.
Ile trwa wypłata na moneybookers?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
To może trzeba się zastanowić na polskim kontem bankowym, jeżeli chcecie można ingerować w polski rynek.
Ile trwa wypłata na moneybookers?
Wszystko jest do zrobienia ale nie da się natychmiast. Chwilowo najlepszą dla grających ofertą jest MB. Będziemy z pewnością dodawać inne portfele, żeby było jeszcze łatwiej.

Co do wypłaty na MB to boję się podać konkretną liczbę bo później mnie będziecie ciągnąć za słówka. Jest jednak prawdą, że ten sposób wypłaty znacznie usprawinił nasze działania. Sama wypłata trwa moment ale nie wszyscy potrafią lub chcą dosłać wymagane dokumenty itd. Jeśli wszystko gra, mam na myśli zakłady i regulamin to jest to u nas kwestia od 1 do kilku dni. Kilka to oczywiście nie tydzień.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Wczorajsze mecze nierozliczone, oferta słaba, wypłaty zobaczymy, ale słyszałem, że bardzo kiepsko.
Zdecydowanie nie polecam, półamatorska firma.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Wczorajsze mecze nierozliczone, oferta słaba, wypłaty zobaczymy, ale słyszałem, że bardzo kiepsko.

Zdecydowanie nie polecam, półamatorska firma.
Niestety nie pozostaje nic innego jak przyznać Ci rację. Jesteśmy lata świetlne od czasów sprzed pół roku i po wczorajszym dniu tyle samo oddaleni od większych buków. Zostałem poinformowany, że mamy problem techniczny i wszystkie zakłady bedę rozliczone tak szybko jak się da. Naturalnie nie da się tego zrobić w jeden dzień. To samo tyczy się oferty.
No coż nie da się ukryć, że borykamy się z problemami. Nie da się też ukryć, że nie są to działania celowe, bo kto lubi sobie strzelać w stopę? Postarajcie się podejść do moich słów ze zrozumieniem i nie wieszajcie na mnie psów za zaistniałą sytuację . Nie jestem bowiem człowiekiem odpowiedzialnym za sprawy techniczne...
Co do wypłat to mogę was zapewnić, że nie ma osoby, która (o ile gra zgodnie z przepisami zarówno w pokera jak i zakłady) nie otrzymałaby na swoje konto należnej kasy. Owszem trwało to kupę czasu na samym początku ale czas te wyraźnie się zmniejsza z tygodnia na tydzień i są już pierwsi szczęśliwcy, którzy dostają pieniądze tego samego dnia albo dzień później.
To chyba tyle na teraz.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Pewnie, że do Ciebie nie mam pretensji. Po prostu wpłaciłem żeby u Was pograć, dziś mam mecze które muszę zagrać i będę musiał jechać do ziemniaka.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Pewnie, że do Ciebie nie mam pretensji. Po prostu wpłaciłem żeby u Was pograć, dziś mam mecze które muszę zagrać i będę musiał jechać do ziemniaka.
Nadrobimy, trzymaj mnie za słowo. Przekupię was dobrym prywatnym freerollem lub czymś podobnym. O swoją kasę się nie bój. Czy wierzysz czy nie nawaliła firma zewnętrzna a nie stryyke ale to oczywiście to stryyke musi zadbać, żeby wszystko było cacy. Postarajcię się też nie zasypywać supporu pytaniami (mailami) do jutra.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
W jeden dzień Rzymu nie zbudowano... Bet-at-home czy Bwin w miesiąc też nie powstały... w tym interesie trzeba czasu. Jak już trochę się rozwiniecie i podreperujecie te minusy to coś się tam wpłaci... good luck (:)
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Na szczęście skończył się ten fatalny pod względem technicznym weekend. Jak już pewnie niektórzy z was zauważyli chłopaki pracują bez wytchnienia nad rozliczeniem zakładów. Do końca dnia wszystko będzie ok ( z tego co mówią)
Również wypłaty
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
witam.... mam na koncie 40 E i nie wiem jak mam to wyplacic... nie wiem co ze skanem dowodu... bylo napisane ze trzeba wyslac faxem a po wprowadzeniu danych z MB pokazało mi sie cos takiego :
&quot;Twoje pierwsze życzenie wypłaty nie zostało jeszcze w pełni zrealizowane.
Twoje dane muszą zostać sprawdzone. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest jednorazowe postępowanie tego typu. Po udanym sprawdzeniu Twoich danych możliwa jest dalsza wypłata.
Dziękujemy za Twoją cierpliwość.
W przypadku pytań proszę się zwróćić do naszego działu pomocy klienta pod [email protected]">[email protected] . &quot;
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jestem i już odpowiadam.
Chlopcy pracują ciągle na tym by wyplaty trwaly jak najkrócej. Niezależnie od tego nadal podczas pierwszej wyplaty trzeba do nas doslac polecenie wyplaty i kopie dowodu. Mozna to zrobic na adres [email protected] lub faxem pod numer +494041362020
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
a ja pierdykam i zadnego dowodu nei bede wysylal ???? Cholera mnnie bierze jak firma prosi o dowod. Przeciez to nielegalne :p
Ja nei wiem, jak otwieralem konto w banku to wystarczyl podpis i skan dowodu (czyli wydrukowany na kartce) i konto otwarte.
Wiadomo, moze jakis wariat pracuje w firmie i jakies providenty beda do mnei przychodzic.
Jak dla mnei to lipa. W bwin kiedy mnei o dowod poprosili to zrobilem w photoshopie a zdjecie bylo znanego amerykanskiego aktora a baba nawet sie nei szczaila ????
 
Do góry Bottom