>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

STS -10 z 16

N 5

nka

Użytkownik
Witam, jak się liczy kupon zakładu np 10 z 16 na sts ??
Bo właśnie chciałbym się dowiedzieć wszystko o takim czymś ??
Np siadnie mi 14 meczy to policzą mi wszystkie ??
 
S 0

srw

Użytkownik
Nie słyszałem o zakładzie &quot;10 z 16&quot;, zakłady rozpisowe kończą się chyba na X z 10.
W każdym razie wytłumacze Ci to na przykładzie zakładu 2 z 5:
Tworzysz 5 bloków: A,B,C,D,E. Są one &quot;pogrupowane&quot; w minikupony składające się z 2 bloków każdy. Otrzymujesz więc 10 takich kuponów: AB,AC,AD,AE,BC,BD,BE,CD,CE,DE. Wygrywasz tylko te kupony, w których obydwa bloki weszły, czyli jeśli weszły Ci bloki A i D, wygrywasz tylko 1 z 10 minikuponów - AD. Jeśli weszły Ci bloki A,B,E wygrywasz AB,AE,BE, itd. Najlepiej sobie to rozpisać na kartce, jak padnie Ci jakiś blok to go skreśl i będziesz widział co Ci jeszcze zostało.
Nigdy nie umiałem tłumaczyć, ale mam nadzieję, że coś z tego zrozumiałeś
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nka - nie wiem czy stać cie na taki zakład 10z16. Przykładowo 8z13 to koszt 1716zł przy 1zł na pojedyńczą kombinację. Fortuna oferuje Xz13 i daje możliwość gry nawet 0,05zł na kombinacje. W sts z tego co wiem minimum to 1zl/komb. na rozpis blokowy i 2zł na rozpis zwykły. Chyba że coś się zmieniło
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Do wyliczenia ilości kombinacji potrzebujesz &quot;symbolu newtona&quot;.
Dla 10z16 będzie to 8008 kombinacji. A więc aby wysłać ten zakład byś musiał mieć 8008 zł gdy na każdą kombinację przeznaczysz 1 zł. A więc trochę dużo:razz:.
 
Do góry Bottom