>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sts a bonus

M 0

mzeromski

Użytkownik
witam, jako ze zamkneli betssona ???? ???? ????
wpłaciłem sobie pieniążki na sts.pl
i teraz mam pytanie, czy grać mam z konta bonusowego ? czy z tego normalnego..
bo sam nie wiem jak to teraz wygląda. a nie chce aby się okazało że później np to co wygram mi przepadnie czy cos...
 
D 99

domcab

Użytkownik
Przede wszystkim jeśli chodzi o bonus to w STS do obrotu liczą się wyłącznie wygrane zakłady. Warto mieć to na uwadze.
Bonus obracasz 3x po kursie minimum 1.91 (może być AKO z kilku zakładów).
Pamiętaj żeby zwrócić uwagę na to aby przełączyć sobie z którego konta aktualnie grasz, czy z depozytu czy z bonusa (w prawym górnym rogu).
Dopiero po obróceniu bonusem otrzymasz kasę na konto depozytowe, ale uwaga, to będzie kwota którą wpłaciłeś a nie wygrałeś!!!
Czyli jeśli wpłaciłeś 500zł i na bonusie masz obecnie 500zł, to mimo że z bonusu ugrasz 3800zł to i tak dostaniesz te 500zł.
 
M 0

mzeromski

Użytkownik
bez sensu.. czyli wychodzi na to że najlepiej ten bonus zagrać za całośc 3 razy po 1.91 ( te ryzykowniejsze zakłady np ) aby za dużo przy nim nie siedzieć. i jak się uda to się uda.
a normalnie grać na koncie zwykłym.
 
P 0

plboyo

Użytkownik
Nie wprowadzaj ludzi w błąd . To co wygra na koncie bonusowym po obrocie 3x depozyt (bonus) zostanie przeniesione na zwykłe saldo ( do wypłacenia ) . Przeczytaj regulamin .
Aby saldo konta bonusowego zos
tało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania
dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem ust. 6 poniżej) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności
otrzym
anego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Nadto, możliwość
wykorzystania bonusu kończy się kiedy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostają
rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2 zł, co uniemożliwia dalszą grę.
 
A 185

adikos

Użytkownik
@domcab
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli zrobisz obrót środkami bonusowymi to w całości przechodzą na konto główne a nie tylko wartość bonusa.
 
M 0

mzeromski

Użytkownik
Ok. Wplacilem 90 zl. Zagralem za calosc na kurs 2 i weszlo. Czy teraz aby obrot soe liczyl musze znowu zagrac za calosc ? Czyli za te 170 zl co mam na bonusowym koncie czy tylko za te 90 co wplacane bylo ?? I drugie pytanie czy cash back liczy sie do obrotu ? I
 
D 99

domcab

Użytkownik
@domcab

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli zrobisz obrót środkami bonusowymi to w całości przechodzą na konto główne a nie tylko wartość bonusa.
Aha, no to zajebiście.... bo zapytałam o ten bonus jakąś babke z czatu i właśnie tak mi to wytłumaczyła... ????
aż żałuję że nie mam screena z tej rozmowy. Ten ich support jest :zoltakartka:
 
Do góry Bottom