>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sts-awaria

A 220

andrzej78

Użytkownik
Szybko odwołali promocję ;) No i ten ich system miał być tak super hiper rozbudowany. A jak np porównamy ich oferte na euro z innymi ziemniakami to bidnie to wygląda póki co
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Można zacytować słowa piosenki Anny Jantar: NIC NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ.
Zwłaszcza jeśli obywatel jest zwolniony z płacenia podatku. STS musiał po awarii przyciągnąć klientów i pomysł był całkiem przyzwoity.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
STS musiał po awarii przyciągnąć klientów i pomysł był całkiem przyzwoity.
Pomysł całkiem przyzwoity, ale fatalnie rozegrany! Skoro dali 4 dni bez podatku, później napisali, że specjalnie na Euro przedłużają promocję do odwołania, po czym dziś bez żadnej informacji czy to na facebooku, czy na stronie internetowej kończą promocję. Widać w komentarzach na fanpage&#39;u, że ludzie są wkurzeni. A poza tym kończyć promocję w czasie, kiedy najgroźniejsza konkurencja (Fortuna), oferująca zakłady w internecie daje promocje na jeszcze prawie miesiąc z obniżeniem podatku do 6%, to nienajlepszy z perspektywy potencjalnych klientów ruch.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
uciekajcie z stsu, mnie tak z handicapem u sharapovej oszukali że aż żal pisać, banda złodziejstwa, totomix to mistrzowie i ja tam zostaje ????
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Tak da się. Od momentu uruchomienia STSu po awarii istnieje taka możliwość. A jak to zrobić??? Wybrać mecze do bloku, podać Pani kartkę z numerami i zapewne sama zauważy, że będzie to blokowy, ewentualnie powiesz, że takowy chcesz. ;)
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Ale kupony &quot;www&quot; dalej nie działają. Więc po co oferują to na stronie? ;)
STS zawsze był daleko za konkurencją. Kilka lat temu, raz na tydzień kurier przywoził wydrukowane mecze. Jak trzeba było poprawić kurs/mecz to korektor i jedziemy. To dopiero była jazda ????
 
roman1978 0

roman1978

Użytkownik
Podałem im adres mailowy podczas awarii, zeby wiedziec kiedy sie w koncu zakonczy i bedzie mozna obstawiac w punkcie a oni teraz mi spamuja poczte. cos zeby nie grac w konkurencji. tez takei cos dostajecie? wczoraj to przyszlo.
 
Do góry Bottom