>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS, Fortuna czy Millenium

no.21 70

no.21

Użytkownik
Jakis czas temu mialem podobny dylemat, stanelo na fortunie i nie polecam ze wzgledu na slaba oferte. Zalezy co sie gra, do pilki i tenisa to moze i wystarczy, chociaz duzo malych turniejow w ogole nie ma. Brak tez handicapow azjatyckich, slabo jest nawet z tymi zwyklymi, w mniej popularnych ligach to co najwyzej 1x2 i jakis u/o. Bardzo duzo ciekawych typow ucieka przez to ze nie ma ich w ofercie.

Nie mam porownania z sts czy millenium, ale pewnie jest podobbnie. Nie polecam zadnego z tych.
A obcinanie kazdej stawki o 12% to juz inna bajka, niezalezna od nich...
No trudno, obracam bonus i znikam stamtad.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Z tą szeroką ofertą w STS bym nie przesadzał, bo może jest wiecej dyscyplin niż w Fortunie ale jesli chodzi o poszczegolne zakłady to w Fortunie jest na pewno więcej możliwości, przykładowo na ten moment tenis Monfils - Vesely fortuna 41 zdarzen STS 18,
Pilka nozna Torino - Milan - Fortuna 82 zdarzen, STS 79, i tak w zasadzie wkazdej dyscyplinie która ma Fortuna przewaznie ma wiecej zakladów na dane spotkanie w ofercie niz STS , a to ze STS ma szersza oferta jesli chodzi o dyscypliny to inna bajka, bo odsetek graczy grających jakas lige kuwejtu czy unihokeja jest maly, wiec według mnie jesli chodzi o ziemniaki to zdecydowanie Fortuna!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jakis czas temu mialem podobny dylemat, stanelo na fortunie i nie polecam ze wzgledu na slaba oferte. Zalezy co sie gra, do pilki i tenisa to moze i wystarczy, chociaz duzo malych turniejow w ogole nie ma. Brak tez handicapow azjatyckich, slabo jest nawet z tymi zwyklymi, w mniej popularnych ligach to co najwyzej 1x2 i jakis u/o. Bardzo duzo ciekawych typow ucieka przez to ze nie ma ich w ofercie.
Nie mam porownania z sts czy millenium, ale pewnie jest podobbnie. Nie polecam zadnego z tych.
A obcinanie kazdej stawki o 12% to juz inna bajka, niezalezna od nich...
No trudno, obracam bonus i znikam stamtad.
Wrzucając kamyczek do ogródka Fortuny warto pamiętać że w przypadku przełożenia spotkania mają czas do 3 dni i tak na prawdę w tym czasie jesteśmy na ich łasce. Miałem taki przypadek w weekend stanęło że w Sobotę późnym wieczorem był zwrot. Natomiast Support zapewniał że według regulaminu może potrwać do 3 dni... i raczej z reguły się ich trzymają.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Fortuna ma gorszą oferte, ale o wiele wyższe kursy niż STS, dlatego dla każdego kto zaczyna (ci bardziej doswiadczeni grają na pewno na zagranicznych) polecam Fortune. W milenium w stacjonarnym miałem kiedyś problem z wypłaceniem pieniędzy. Wygrałem ~~600 zł i przez 5 dni musiałem chodzić bo ciągle nie było tyle w sejfie ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak już koniecznie chcesz korzystać z polskiego buka na tzw legalu na tą chwilę zdecydowanie iforbet.jest także kilka innych firm, np totolotek wydaje mi się że lepsza oferta niż w sts, zależy co kto lubi i co konkretnie gra.w pierwszym wymienionym bdobra oferta piłkarska, rożne, kartki, dobry live jak na obecne polskie warunki no i bez podatki puki co, choć wiadome odbijają sobie kursem.przynajmniej na moje mają tam co trzeba.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Zależy kto co gra z naziemnych mój ranking na ten moment wygląda tak 1. Totolotek najlepsza oferta plus aktualnie brak 12% grając przez aplikację 2. Forbet wiadomo brak 12% podatku 3. Milenium dobra oferta i mozliwość łączenia z jednego meczu np rożne kartki gole itp 4. STS/ Fortuna oba dobre tylko do dużych taśm no i ewentualnie do live na ako bo singli z 12% podatkiem na live grać się nie opłaca
 
A 44

ab178

Użytkownik
Po co płacić 12% podatku skoro można go nie płacić grając nawet w forbetcie?
Po co sponsorować nowotwór taki jak sTS?
 
A 0

azot85

Użytkownik
Ja gram w STS ale średnio jestem zadowolony raczej będę szukał jakiegoś internetowego typowo buka np Bet365.
 
Do góry Bottom