>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

R 0

rewolta

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy nie chce mi się przeglądać już dziś regulaminu a sam nie wiem czy był tam punkt dotyczący:
Logowania się z jednego ip. dwóch kont w krótkich odstępach czasu.
Jest tam gdzieś zawarta taka informacja, grozi blokada konta?
 
kezsus 0

kezsus

Użytkownik
Co z dzisiejszym meczem Czarnogóra - Rosja, mecz anulowany czyli będzie liczony po kursie 1.0 czy czekanie aż mecz się odbędzie?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy nie chce mi się przeglądać już dziś regulaminu a sam nie wiem czy był tam punkt dotyczący:
Logowania się z jednego ip. dwóch kont w krótkich odstępach czasu.
Jest tam gdzieś zawarta taka informacja, grozi blokada konta?
Nasz Regulamin nie zabrania logowania się na kilka kont z tego samego adresu IP. Za takie działanie nie grozi blokada.
W razie podobnych pytań czy wątpliwości zapraszamy na czat codziennie 9-23. Odpowiedzi udzielimy od razu :]
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To był &quot;pracownik płci żeńskiej&quot; - a dlatego w tym wątku to zamieściłem, aby @WsparcieSTS potwierdził lub rozwiał tegoż prawdziwość.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
To nie był nasz pracownik. W ogóle nie mam pojęcia kto to i czym się motywował ;)
W dziale Analiz Sportowych póki co pracują tylko Panowie. Żeńskiego debiutu do tej pory jeszcze nie było. Niestety większość odpowiedzi była na bardzo niskim poziomie i zupełnie niezgodnie z prawdą.
Centrala obecnie mieści się w Katowicach.
Telefon to 32 43 47 901
Do dyspozycji jest również [email protected]
A także czat na sts.pl codziennie od 9-23
 
V 0

viper28

Użytkownik
Witam nie moge znaleźć aplikacji mobilnej sts na telefon z androidem szukam w gogle i nic może ktoś coś pomóc ?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Aplikacja mobilna na system Android jest już w ostatniej fazie przygotowania i powinna pojawić się w niedługim czasie. Do tego momentu można korzystać z m.sts.pl ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dlaczego nie ma w ofercie dzisiaj CS:GO skoro jest tyle fajnych spotkań? Raz normalnie można coś obstawić potem wcale - co jest? ????
edit: zdarzenia dodane dopiero jakoś o 17:15 podczas gdy zawsze z rana już można sobie można było do ziemniaka iść z typami. :c
Może nastąpiło zamieszanie po ostatnich wynikach;), ale faktycznie był z tym jakiś problem.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Zakłady na esport w gruncie rzeczy zależą od oficjalnych źródeł oraz nagromadzenia pracy działu analiz sportowych. Staramy się wprowadzać pewne terminowo spotkania do oferty jak szybko tylko się da. To wciąż dla nas stosunkowo świeża dziedzina, ale na pewno będzie tutaj tylko lepiej ;)
 
Do góry Bottom