>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

bombello 2

bombello

Użytkownik
Wie ktos moze co znaczy zakład na US Open np Del Potro- Volandri dokładny wynik 2:0 bo nie rozumiem przeciez gra sie do 3 setow zwycieskich?? ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wie ktos moze co znaczy zakład na US Open np Del Potro- Volandri dokładny wynik 2:0 bo nie rozumiem przeciez gra sie do 3 setow zwycieskich?? ????
Pewnie zwykła pomyłka ze strony buka (nie skumali że to wielki szlem).
Jeżeli postawisz to będzie i tak zwrot
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Ktoś się orientuje STS w jakim mieście &quot;ma&quot; wirtualny spacer na stronie głównej STSu?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Później usunięcie, ale czy ktoś może podrzucić mi link do możliwości sprawdzenia rozliczenia kuponu, oraz jak będzie rozliczone spotkanie Fish vs Monaco po kursie 1,00? Chodzi o wpisanie numeru kupnu, istnieje taka możliwość?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To wejdz w regulamin stsu i poczytaj prosta sprawa. Ja pisze to co jest na porzadku dziennym u buków.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
To nie jest na porządku, gdyż doszukalem się, jest napisane: w przypadku rozpoczęcia meczu , który jednak nie zostanie dokończony wszystkie typy odnoszące się do tego meczu/seta będą zweryfikowane kursem 1,00. Jednakże zaklady na wynik pierwszego seta będą utrzymane pod warunkiem , że pierwszy set zostanie zakończony.
A więc na swoje ULGA i ZWROT ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
raczej chodziło w jakim czasie może zgłosic się po odebranie wygranej - 30 dni, regulamin wystarczy przeczytac, skoro umiesz pisac to czytac pewnie tez, wiec nie wiem co w tym trudnego, żeby samemu sprawdzic ????
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Ja mam takie pytanie :
Jak w STS rozliczają remis w futbolu amerykańskim? Postawiłem mecz Atlanta Falcons(+0,5) - New Orleans Saints. W regulaminowym czasie był wynik 23-23 więc powinno nie wejść. Mecz zakończył się wynikiem 26-23 dla Saints i teoretycznie typ jest wtedy trafiony. W przypadku NFL nie można postawić remisu nawet bez żadnych handicapów stąd moje wątpliwości.
 
Do góry Bottom