>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - NOWA Promocja 100 % do 200 ZŁ

C 748

crystiano07

Użytkownik
Prawdopodobnie tak, chociaż obecnie z tym STS-em jest lekkie zamieszanie i oni sami chyba nie wiedzą jak dokładnie te nowe zasady promocji wyglądają ???? .
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Tylko, że podobno zrobili tak, że Ci co wcześniej założyli mają zmniejszony obrót do X3 a mam obrócone ponad 700 zł i nadal nie mam nic na depozycie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
jesli byłem zarejestrowany wczesniej? a dzis chcialbym dokonac depozytu to niejestem uprawniony do otrzymania bonusu?&gt;
p.s. z regulaminu wynika ze takk. :/ no to pospieszylem sie z wplata, ile czekaliscie na wyplate?
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził, że dobrze rozumiem:
Wpłacam 200 i muszę zagrac łącznie za 200 po kursie 1,5 żeby móc to wypłacic. Jeśli wpłacę na przykład 300 to też muszę zagrac tylko za 200 swoje?
Za to dostaje 200 bonusowe i muszę zagrac łącznie za 600 po kursie 1,7 żeby móc wypłacic to bonusowe 200.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził, że dobrze rozumiem:

Wpłacam 200 i muszę zagrac łącznie za 200 po kursie 1,5 żeby móc to wypłacic. Jeśli wpłacę na przykład 300 to też muszę zagrac tylko za 200 swoje?

Za to dostaje 200 bonusowe i muszę zagrac łącznie za 600 po kursie 1,7 żeby móc wypłacic to bonusowe 200.
Nie wiem czy dobrze rozumiesz, ale ja rozumiem to tak samo ????
 
T 15

temp

Użytkownik
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził, że dobrze rozumiem:

Wpłacam 200 i muszę zagrac łącznie za 200 po kursie 1,5 żeby móc to wypłacic. Jeśli wpłacę na przykład 300 to też muszę zagrac tylko za 200 swoje?

Za to dostaje 200 bonusowe i muszę zagrac łącznie za 600 po kursie 1,7 żeby móc wypłacic to bonusowe 200.
Tak z jednym wyjątkiem - jak obrócisz bonusowe 200 to nie wypłacasz 200, tylko tyle ile ci z tego zostało.
 
bryli 0

bryli

Użytkownik
Witam sytuacja moja wygląda następująco następująco:
obracam bonus 200zl , do tej pory postawiłem już na kupony łącznie 410 (także muszę postawic jeszcze 190 ,aby było 3 krotnie obrócone). Postawiłem dzisiaj za 190 i mam wsumie na kuponach juz postawione 600. Pytanie brzmi co teraz? to się samo przetransferuje na depozyt ,żebym mógł wypłacic czy trzeba najpierw poczekac aż ten kupon za 190 się zakończy?
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Wedle moich doświadczeń powinno się przesunąc do depozytu zaraz po wykonaniu obrotu - zakończenie kuponu nie było potrzebne - z tym, że pamiętaj, że musisz postawic łącznie za 800 nie za 600. Najpierw obrócic swoje 200, potem jeszcze 600.
Jeśli to oczywiste to wybacz, dla pewności dodałem ;)
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Mam takie pytanie. Wpłaciłem 100zł, musiałem to obrócić po kursie łącznym 1.50 no to puściłem 3 kupony za łączną kwotę nawet nieco ponad 100zł (każdy z kursem powyżej 1.50), no i w sekcji &quot;Do wypłaty&quot; wyświetla mi się 0.00zł i to już od kilkunastu godzin. Hm, czy zakład musi być może zakończony, by w końcu wyświetliło się tam coś innego niż 0.00? Pozdrawiam

/// Zakład musiał zostać zakończony nim kasa była możliwa do wypłaty.
 
J 0

jamnik

Użytkownik
Czy wpłacając 200 żeby je odzyskać muszę zagrać raz za 200 zł po kursie 1,5 czy można zagrać cztery razy za 50 zł po kursie 1,5??
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Wplacajac 200, dostaje bonus 200 tak? I lacznie mam na koncie 400.
Tyle ze depozyt moge od razu wyplacic, bez zadnego obracania? Wplacam i za chwile wyplacam? Jak to jest?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wplacajac 200, dostaje bonus 200 tak? I lacznie mam na koncie 400.
Tyle ze depozyt moge od razu wyplacic, bez zadnego obracania? Wplacam i za chwile wyplacam? Jak to jest?
Tak, jest dokładnie tak jak piszesz. Wpłacasz depozyt 200. Dostajesz 200 bonusu. Depozyt od razu możesz wypłacić, a bonus musisz obrócić.
 
Do góry Bottom