>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - NOWA Promocja 100 % do 200 ZŁ

wincent 150

wincent

Użytkownik
Nie rozumiem jednej rzeczy -&gt; wpłacam 200 i dostaje 200. I teraz jak zagram za 200 z AKO1,7 to mogę wypłacić I_LICZY_SIĘ to do obrotu, czy mogę wypłacić ale muszę jeszcze wykonać obrót 3x ? Bo zapisy w regulaminie mają lekko mówiąc dziwne
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
jak uda ci się obrócić bonek, to zawsze warto, 200zł piechotą nie chodzi, pokryją podatek i prowizje spokojnie, a obrót nieciężki
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś jak krowie na rowie ten bonus STS do 200zł? Bo nie ogarniam tego swoim nadwyrężonym umysłem

Dobrze rozumiem:
-wpłacam 200 zł i żeby wypłacić depo muszę te 200 zł obrócić raz po kursie 1,5 lub wyższym?
-bonus dopisują do konta od razu po depozycie? muszę obrócić trzykrotność czyli 600 zł po kursie 1,7 lub wyższym żeby przestał być tylko bonusem i pojawił się jako kasa do wypłaty?

Taak?
 
C 0

chala11

Użytkownik
&quot; Minimalny kurs calkowity ma wynosic 1,5 &quot;
tzn ze moge polaczyc dwa wydarzenia np 1,2 * 1,3 = 1,56 i postawic kupon ?
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Czy jest taka możliwość, abym wpłacił do sts online 200zł i po przypisaniu bonusu od razu zlecić wypłatę mojego depozytu ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam. Czy jest taka możliwość, abym wpłacił do sts online 200zł i po przypisaniu bonusu od razu zlecić wypłatę mojego depozytu ?
Nie, tak było w pierwotnej wersji tej promocji, że wpłacałeś hajs, dawali bonus, wypłacałeś hajs i grałeś za bonus. Teraz już tak nie ma, musisz normalnie obrócić depozyt i bonus i ważna sprawa, że od jakiegoś czasu przy tym bonusie zmienił się regulamin,że do obrotu zaliczane są tylko wygrane zakłady, co czyni promocję dużo mniej atrakcyjną.
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Żeby dostać bonus musze wpłacić koniecznie 200zł? Czy jeśli wpłace 50zł to dostane drugie 50?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Żeby dostać bonus musze wpłacić koniecznie 200zł? Czy jeśli wpłace 50zł to dostane drugie 50?
&quot;Promocja DO 200zł&quot;, czyli ile wpłacisz, tyle dostaniesz jako bonus, ale tylko do 200zł, czyli wpłacasz 50 - dostajesz 50 ;)
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Wiecie może do kiedy będzie &quot;wisiała&quot; ta promocja?, planuje wpłacić troche pieniędzy na MŚ ;). Jak wpłacę pieniądze to po jakim czasie promocja ulega przedawnieniu (chodzi mi o to, w jakim czasie musze obrócić tą gotówką)?
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Mam pytanie do tego bonusu. Wpłaciłem 100zł, dostałem drugie 100 i musze obrócić 300zł, aby pieniądze trafiły na konto depozytowe. Tak na chłopski rozum. Załóżmy obstawiam mecz za 20zł (powyzej 1,7kursu), do &quot;wyjęcia&quot; jest 40zł. Która suma się zalicza do obrotu? 20zł czy wygrane 40?
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Mam pytanie do tego bonusu. Wpłaciłem 100zł, dostałem drugie 100 i musze obrócić 300zł, aby pieniądze trafiły na konto depozytowe. Tak na chłopski rozum. Załóżmy obstawiam mecz za 20zł (powyzej 1,7kursu), do &quot;wyjęcia&quot; jest 40zł. Która suma się zalicza do obrotu? 20zł czy wygrane 40?
20 zł
 
Do góry Bottom