>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - NOWA Promocja 100 % do 200 ZŁ

A 14

anu

Użytkownik
Wiecie może do kiedy będzie &quot;wisiała&quot; ta promocja?, planuje wpłacić troche pieniędzy na MŚ ;). Jak wpłacę pieniądze to po jakim czasie promocja ulega przedawnieniu (chodzi mi o to, w jakim czasie musze obrócić tą gotówką)?
W ciągu 120 dni.

3.2. Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego
wytypowania dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem pkt 3.9.) za łączną stawkę odpowiadającą
trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,7, w
terminie wskazanym w pkt. 2.3.


Warto też wiedziec, że na czas MŚ, od 05.06.2014r. można otrzymac maksymalnie nie 200, a 500zł ????
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
no dobra tu wszystko jasne ale mam jedno pytanie ...

wplacam 500 , dostaje 500 bonusu ktory musze 3x obrocic czyli 1500 w ciagu 120dni a kiedy moge wyplacic to moje 500 zalozmy ???

pytam bo chyba nie mozna od razu wyplacic swojego 500 i grac tylko ich ??
 
A 14

anu

Użytkownik
no dobra tu wszystko jasne ale mam jedno pytanie ...

wplacam 500 , dostaje 500 bonusu ktory musze 3x obrocic czyli 1500 w ciagu 120dni a kiedy moge wyplacic to moje 500 zalozmy ???

pytam bo chyba nie mozna od razu wyplacic swojego 500 i grac tylko ich ??
Teraz już nie można.

Żeby wypłacic depozyt - czyli to co wpłaciłeś na konto - musisz najpierw obrócic tą kwotą, zawierając zakłady na łączną stawkę wpłaconej kwoty (może byc jeden kupon, może byc więcej) z kursem minimum 1.5.

Żeby móc wypłacic bonus, musisz obrócic nim trzykrotnie z minimalnym kursem 1.7. Musisz zrobic to w ciągu 120 dni, inaczej bonus przepadnie.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Teraz już nie można.

Żeby wypłacic depozyt - czyli to co wpłaciłeś na konto - musisz najpierw obrócic tą kwotą, zawierając zakłady na łączną stawkę wpłaconej kwoty (może byc jeden kupon, może byc więcej) z kursem minimum 1.5.

Żeby móc wypłacic bonus, musisz obrócic nim trzykrotnie z minimalnym kursem 1.7. Musisz zrobic to w ciągu 120 dni, inaczej bonus przepadnie.
ok rozumiem ale licza sie wszystkie zaklady do obrotu jak zawsze czy w tej promocji jest jakis wyjatek ze tylko wygrane ??!! dla mnie byloby to mega dziwne ale jest napisane :

Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu dowolnych wygranych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu
do 500 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5.


tak samo przy obrocie bonusu jest informacja :

Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem pkt 3.9.) za łączną stawkę odpowiadającą
trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3
.
 
A 14

anu

Użytkownik
ok rozumiem ale licza sie wszystkie zaklady do obrotu jak zawsze czy w tej promocji jest jakis wyjatek ze tylko wygrane ??!!
Liczą się tylko wygrane zakłady.


Ktoś mi powie co w sytuacji gdy teoretycznie przegrywam depozyt,ale udaje mi się obrócić bonus?
Przegrywasz depozyt i tracisz swój wkład, wygrywasz bonus który możesz wypłacic.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
no dobra zalozmy ze mi nie poszlo i przegrywam caly bonus wiec musze pozniej zrobic 1 raz obrot moim depozytem zeby wyplacic po kursie 1.50 ale czy jest na to jakis czas ???
 
A 14

anu

Użytkownik
Na obrót depozytem czas jest nieograniczony.
To są Twoje pieniądze, więc nikt Ci ich nie zabierze...

Na obrót bonusem jest 120 dni.
 
C 7

cinekkk1

Użytkownik
Mam takie pytanie: Wpłacam np 200 zł.
1. Najpierw muszę obrócić depozytem po minimalnym kursie 1,5, żeby móc obracać bonusem?
2. Obracam bonusem: trzykrotność 200 zł to 600 zł, więc puszczam w necie 6 kuponów po 100 zł o kursie powyżej 1,7, i załóżmy, że pięć kuponów mi weszło, a jeden nie. Więc w tym wypadku już tracę cały bonus? czy może:
- suma wygranych kuponów z bonusu wpływa mi na depozyt, czy z racji, że obróciłem bonusem, dostaję po prostu bonus 200 zł na konto depozytu?
 
A 14

anu

Użytkownik
Mam takie pytanie: Wpłacam np 200 zł.

1. Najpierw muszę obrócić depozytem po minimalnym kursie 1,5, żeby móc obracać bonusem?
Nie. Depozyt i bonus sa od siebie niezależne.

2. Obracam bonusem: trzykrotność 200 zł to 600 zł, więc puszczam w necie 6 kuponów po 100 zł o kursie powyżej 1,7, i załóżmy, że pięć kuponów mi weszło, a jeden nie. Więc w tym wypadku już tracę cały bonus? czy może:

- suma wygranych kuponów z bonusu wpływa mi na depozyt, czy z racji, że obróciłem bonusem, dostaję po prostu bonus 200 zł na konto depozytu?
Żeby wypłacić bonus obracasz nim dotad, dopóki nie uzyskasz wymaganej kwoty stawki, lub dopóki nie stracisz całego bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
depech20 0

depech20

Użytkownik
Witam!
Mam takie pytanie: czy do obrotu wpłaconym depozytem po kursie 1,5 liczą się zakłady live oraz zakłady przegrane czy takie zasady jak przy bonusie? i czy jest możliwość sprawdzenia jaka kwota łączna zaliczona jest do obrotu depozytem?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Witaj Depech20
Oczywiście liczą się zakłady Live, a kupony muszą być wygrane.
Niestety obecnie widać tylko kwotę pozostałą do obrotu bonusem. (Przekażemy stosowną sugestię do działu technicznego ;))
 
R 0

rydzu

Użytkownik
przy obracaniu bonusu każdy zawierany zakład musi mieć kurs minimum 1,7 czy jest to łączny kurs wszystkich zawartych zakładów?
 
M 15

maccabi

Użytkownik
Witam,
Czyli obracając bonusem np. 6 x 100 zł, za każdym razem po kursie 1.17, bonus będzie możliwy do odebrania ? (oczywiście zakładajac same wygrane). Tak samo w przypadku depozytu, obracając go przykładowo 5 razy po 40 zł po kursie 1.10 (przy wpłacie 200 zł) ? Dobrze to zrozumiałem ??
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Witaj MACCABI
Czyli obracając bonusem np. 6 x 100 zł, za każdym razem po kursie 1.17, bonus będzie możliwy do odebrania ? (oczywiście zakładajac same wygrane).
Niestety nie. Kurs minimalny w tym wypadku to 1,7. Jeśli przykładowo otrzymasz 100zł bonusu, to wystarczy obrócić nim 3 razy (nie jest konieczne aż 6) żeby wygrana kwota została przepisana na depozyt.
Identycznie sytuacja wygląda w przypadku depozytu. Tyle tylko, że tam kurs minimalny na kupon wynosi 1,5, a obrotu należy dokonać 1 raz.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Witam,
Jak to jest z tym obrotem depozytu teraz, zmieniły sie warunki czy mają jakieś błędy w sofcie i źle zlicza? Skorzystałem z promocji wpłaciłem 200 dostałem 200 bonusa, za bonus jeszcze wcale nie grałem bo chciałem najpierw depozyt obrócić by móc go wypłacić, a dopiero potem grać za bonus. No i tu ciekawostka bo w sumie obróciłem depozytem po kursie 1.5 na nieco ponad 300, ale w wygranych kuponach bo takie chyba teraz tylko liczą sie do obrotu mam dopiero połowe obrotu depozytu. Mimo to w polu możliwe do wypłaty mam wartość depozytu plus nadwyżka. Pytanie czy jak zlecę wypłate to nie będe miał poźniej konta na minusie? Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Nie wiem czy wypłacać czy dalej obracać żeby nie było potem problemu, że zleciłem wypłate przed wymaganym obrotem?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Hej tornado21
Nic się nie zmieniało w warunkach obrotu depozytem. Podobnych zgłoszeń nie odnotowujemy, zatem raczej prawdopodobieństwo kłopotów systemowych jest niewielkie.
Nie znając szczegółów nie jesteśmy w stanie pomóc. Dlatego też zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem naszego czata. Konsultantka jest w stanie sprawdzić sytuację na Twoim koncie i w kilka chwil udzielić Ci odpowiedzi co mogło się wydarzyć.
Pozdrawiamy
 
Do góry Bottom