>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - NOWA PROMOCJA DO 500 PLN 100%

L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
Postanowiłem tutaj wrzucić to promo,bo do działu stacjonarnych pewnie mało kto zagląda a promocja całkiem ciekawa

w praktyce:
depozyt obrót 1x po 1.5@ minimum
bonus obrót 3x po 1.7@ minimum (single dozwolone)
kasa dopisana odrazu po wpłacie.

1. Postanowienia ogólne

1.1. Organizatorem promocji na stronie http://www.sts.pl dla Klientów, prowadzonej pod nazwą „Bonus
startowy” [zwanej dalej: Promocją], jest „STAR-TYP SPORT zakłady wzajemne sp. z o.o.” z
siedzibą w Katowicach przy ul. Porcelanowej 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców
Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080269, [zwana dalej: Organizator lub

STS]

1.2. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

1.3. Promocja obowiązuje od dnia 05.06.2014r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany
terminu rozpoczęcia i zakończenia Promocji w dowolnym terminie.

1.4. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej https://sts.pl.

2. Uczestnictwo w konkursie

2.1. Z Promocji mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności
prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3.

2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy i dotyczy pierwszej wpłaty na konto
internetowe w zakładach bukmacherskich STS organizowanych w sieci Internet.

2.3. Z Promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w okresie jej trwania dokonały rejestracji
i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych [zwane dalej: ekonto]
zgodnie z Regulaminem Internetowych Zakładów Bukmacherskich i do czasu zakończenia
Promocji dokonały wpłaty depozytu na ekonto.

2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.

3. Zasady promocji

3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na
ekonto w terminie określonym w pkt. 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym
regulaminie. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu, wartość bonusu
jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 500,00 zł.

3.2. Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego
wytypowania dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem pkt 3.9.) za łączną stawkę odpowiadającą
trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,7, w
terminie wskazanym w pkt. 2.3.

3.3. Promocja kończy się w momencie, w którym wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony
zostają rozstrzygnięte a saldo konta jest mniejsze niż 2 zł co uniemożliwia dalszą grę.

3.4. Promocja może zostać wznowiona na zasadach podanych w pkt 3.2 w momencie ponownego
doładowania konta bonusowego. W chwili rozpoczęcia nowej promocji środki pozostałe z
poprzedniej promocji przepadają.

3.5. Jeżeli promocja nie została zakończona a przed spełnieniem warunku opisanego w pkt. 3.2 klient
otrzyma nowy bonus, zwiększy on saldo konta bonusowego, nie zmieniając pozostałych zasad.

3.6. Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3.2 pozostała kwota bonusowa zostanie
przypisana do ekonta z możliwością dalszej gry lub wypłaty. 3.7. Uczestnikowi Promocji nie przysługuje uprawnienie do scedowania prawa do bonusu na osobę
trzecią.

3.8. Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu
dowolnych wygranych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu
do 500 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego
wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 500 zł z wyłączeniem tej wartości, może być
wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych
w punkcie 3.6.

3.9. Do promocji nie będą zaliczane zakłady na wydarzenia z oferty Zakłady Specjalne - „HIT DNIA”.


4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń

4.1. Ewentualne reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] ,
podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.

4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w
terminie do 30 dni od ich otrzymania.

4.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji
zostanie powiadomiony o decyzji drogą elektroniczną.

5. Postanowienia końcowe

5.1. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją
będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.

5.2. Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych
regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach
hazardowych oraz Regulamin Internetowych Zakładów Bukmacherskich obowiązujący u

Organizatora.

5.3. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane
w związku z Promocją, mają charakter wyłącznie informacyjny.

5.4. Regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora
( http://www.sts.pl).

5.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w
dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie
http://www.sts.pl.

5.6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających
poszczególnych Klientów ze Sprzedaży Premiowej lub dopuszczających do Sprzedaży

Premiowej.


Katowice, dnia 05.06.2014 r.
 
drzewiaty 0

drzewiaty

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem: wpłacam 500 zł, dostaję bonus, stawiam zakłady (wygrane) za 500 zł po kursie 1,5 i mogę wypłacić max. 500 zł? A dalej gram za pieniądze bonusowe?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem: wpłacam 500 zł, dostaję bonus, stawiam zakłady (wygrane) za 500 zł po kursie 1,5 i mogę wypłacić max. 500 zł? A dalej gram za pieniądze bonusowe?
Jak obstawisz swoje 500zl po kursie 1,5 i wygrasz to moze uz wyplacic 500zl+ to co wygrales z tego zakladu ;) i pozniej sb grasz za bonus
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Załóżmy że wpłacam na konto 500zł, rozumiem że dostaje bonus o wartości kolejnych 500PLN czyli łącznie mam tysiąc na koncie. Gram za 500zł z bonusu po kursie np 3,30zł wygrywam, i mogę wypłacić pieniądze z bonusu wraz z tymi które wpłaciłem na samym początku?? Co jeśli np zagram za 500zł z bonusu i przegram zakład. Rozumiem że część którą wpłacałem czyli 500zł z początku mogę sobie wypłacić spowrotem na konto bankowe?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Załóżmy że wpłacam na konto 500zł, rozumiem że dostaje bonus o wartości kolejnych 500PLN czyli łącznie mam tysiąc na koncie. Gram za 500zł z bonusu po kursie np 3,30zł wygrywam, i mogę wypłacić pieniądze z bonusu wraz z tymi które wpłaciłem na samym początku?? Co jeśli np zagram za 500zł z bonusu i przegram zakład. Rozumiem że część którą wpłacałem czyli 500zł z początku mogę sobie wypłacić spowrotem na konto bankowe?
Po wplacie nie masz lacznie 1000zl tylko masz 500zl w depozycie i 500zl w bonusie. To co wplaciles musisz postawic 1x po kursie min 1,50. Jak wygrasz to wyplacasz 500+ to co wygrales z tego zakladu. A to 500 co masz w bonusie musisz postawic 3x po kursie min 1,70. Czyli jak postawisz za 500zl z bonusa i wygrasz po kursie 3.30 to i tak musisz jeszcze postawic za 1000zl aby zrobuc obrot ????
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Zapytam w takim razie jeszcze tutaj :
ok rozumiem ale licza sie wszystkie zaklady do obrotu jak zawsze czy w tej promocji jest jakis wyjatek ze tylko wygrane ??!! dla mnie byloby to mega dziwne ale jest napisane :
Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu dowolnych wygranych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu
do 500 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5.
tak samo przy obrocie bonusu jest informacja :
Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem pkt 3.9.) za łączną stawkę odpowiadającą
trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ok rozumiem ale licza sie wszystkie zaklady do obrotu jak zawsze czy w tej promocji jest jakis wyjatek ze tylko wygrane ??!!
To nie jest wyjątek, a zmieniony regulamin, teraz przy każdej promocji w STSie do obrotu liczą się kupony wygrane tylko ???? Pewnie wystarczająco kasy stracili na pierwszej promocji, gdzie mogłeś wpłacić 200zł, dostać bonus, wypłacić swoje 200zł od razu bez obrotu i grać za bonusowe - wygrasz, to super, nie wygrasz, to nic nie tracisz ;)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
To nie jest wyjątek, a zmieniony regulamin, teraz przy każdej promocji w STSie do obrotu liczą się kupony wygrane tylko ???? Pewnie wystarczająco kasy stracili na pierwszej promocji, gdzie mogłeś wpłacić 200zł, dostać bonus, wypłacić swoje 200zł od razu bez obrotu i grać za bonusowe - wygrasz, to super, nie wygrasz, to nic nie tracisz ;)
no tak ale teraz tez nie jest zle bo przeciez jak przegrasz ich 500 to nic sie nie stanie a te swoje 500 musisz obrocic 1 raz bez limitu czasowego zeby wyplacic wiec normalnie grajac tez bys to zrobil bez tej promocji

no chyba ze inaczej bys po prostu nie gral w STS ale jesli do tej pory grales i masz zamiar grac dalej to warunek obrocenie 1 raz depozytem nie jest niczym wymagajacym
 
L 0

lukaszx-79523

Użytkownik
Wczytuję się w regulamin i nie widzę nic o AKO. Czyli tylko single?
Ja dostałem taką wiadomość od nich:

Szanowny Kliencie,
Obrót bonusem należy wykonać na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Nie łączy się on z depozytem póki nie zostanie spełniony ten warunek. Prosimy pamiętać, że należy obracać kontem bonusowym – w tym celu należy na niego kliknąć by przy nim pojawiła się zielona ikonka.

Przyjmijmy, że otrzymano bonus w wysokości 50zł. Następny krok to obrócenie bonusem by móc go wypłacić. Suma wszystkich stawek za kuponu wygrane zapłacone bonusem daje nam jego obrót. W przypadku otrzymania 50zł obrót musi wynieść 150zł by zebrana kwota miała możliwość wypłaty.Typowane kupony po osiągnięciu statusu wygranego muszą mieć minimalny kurs ogólny 1,7.

Mogą to być zakłady ako, solo. Ważne aby kurs ogólny wynosił minimalnie 1,7
Bonus będzie można wypłacić po spełnieniu warunków promocji, wtedy samoczynnie pojawi się on w depozycie.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Super bukmacher! Wplacone 500zl, otrzymany od razu bonus 500zl. Postawiony mecz na remis z kursem ponad 3 ktory wszedl. Do obrotu zostalo jeszcze 1000zl... wszystko super, poza tym, ze po pierwszym meczu mam juz limit na zaklady w wysokosci 2zl! Czyli musze teraz puscic 500 wygranych zakladow, zeby obrot wyrobic...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Super bukmacher! Wplacone 500zl, otrzymany od razu bonus 500zl. Postawiony mecz na remis z kursem ponad 3 ktory wszedl. Do obrotu zostalo jeszcze 1000zl... wszystko super, poza tym, ze po pierwszym meczu mam juz limit na zaklady w wysokosci 2zl! Czyli musze teraz puscic 500 wygranych zakladow, zeby obrot wyrobic...

No to ostro musiales zagrac dodam ze licza sie do obrotu bonusem TYLKO WYGRANE ZAKLADY i nie mozna grac super oferty i hit dnia
 
L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
Super bukmacher! Wplacone 500zl, otrzymany od razu bonus 500zl. Postawiony mecz na remis z kursem ponad 3 ktory wszedl. Do obrotu zostalo jeszcze 1000zl... wszystko super, poza tym, ze po pierwszym meczu mam juz limit na zaklady w wysokosci 2zl! Czyli musze teraz puscic 500 wygranych zakladow, zeby obrot wyrobic...


ale najważniejsze że grasz u legalnego bukmachera i nie pójdziesz do więzienia ???? ! takimi mailami przynajmniej raz w miesiącu ta banda kretynów mnie spamuje.
to chyba najbardziej żałosny &quot;bukmacher&quot; na całym świecie,też zrobiłem ponad 4k zysku all inem i od 2 dni męczę się na live żeby dokończyć obrót bo odrzucają debile kupony nawet po 30 pln :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
jeszcze taki hit z dzisiejszej nocy:
mieli w ofercie live koło 1szej mecz z mlb i letniej ligi nba
w nba 3 kwarta wynik na styku,w mlb remis w 9 inningu,nagle zwinęli cały live i poszli spać :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
także jako promocja trwa do niedzieli,to każdemu kto ma jakieś umiejętności polecam na szybko ojebać lamusów z bonusu i zamykać konto.
 
L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
zostało 6h promocji u tych cyrkowców
także jeżeli ktoś miałby plan kiedykolwiek założyć konto w tym śmiesznym &quot;bukmacherze&quot; to jedyny sens jest zrobić to dzisiaj,póki jest szansa ojebać ich z promocji jednym rozsądnym betem all in (a potem obracając bez ryzyka)
 
M 0

mejlo

Użytkownik
W moim przypadku na całe szczęście udało się obrócić bonus i wypłacić ale nie polecam się bawić w tą promocję. Dlaczego? Zapraszam zapoznać się z moim postem w temacie o sts w dziale bukmacherzy naziemni.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
zostało 6h promocji u tych cyrkowców

także jeżeli ktoś miałby plan kiedykolwiek założyć konto w tym śmiesznym &quot;bukmacherze&quot; to jedyny sens jest zrobić to dzisiaj,póki jest szansa ojebać ich z promocji jednym rozsądnym betem all in (a potem obracając bez ryzyka)

Przeciez ta promocja nadal trwa ! chyba ze o czyms nie wiem
 
L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
Przeciez ta promocja nadal trwa ! chyba ze o czyms nie wiem
wczoraj na chacie mi napisała niejaka &quot;Natalia&quot; że &quot;trwa do końca MŚ czyli do dzisiaj&quot; jak widać najwyraźniej znowu są ze wszystkim poinformowani :]
 
Do góry Bottom