>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

sts online

D 15

davidluiz

Użytkownik
Witam.
Nigdy nie interesowałem się graniem w sts-ie przez neta ale dziś mnie jakoś naleciało. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie lecz chyba źle szukałem bo raczej temat był poruszany jednak nie mogę tego znaleźć. Moje pytanie dotyczy jak wygląda granie przez neta w sts, czy jest to legalne? bo granie w firmach zagranicznych nie jest zgodne z prawem PL a jak to tyczy się sts online?
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Witam.
Nigdy nie interesowałem się graniem w sts-ie przez neta ale dziś mnie jakoś naleciało. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie lecz chyba źle szukałem bo raczej temat był poruszany jednak nie mogę tego znaleźć. Moje pytanie dotyczy jak wygląda granie przez neta w sts, czy jest to legalne? bo granie w firmach zagranicznych nie jest zgodne z prawem PL a jak to tyczy się sts online?
Granie online w sts jest jak najbardziej legalne.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak gwoli uzupełnienia,to 12% jest to haracz za zagranie czegokolwiek za ilekolwiek po jakimkolwiek kursie,jeśli zdarzyłoby się wygrać ponad 2200(2280 zdaje się) na jedym kuponie (obojętnie czy w punkcie czy online)łapiesz się jeszcze DODATKOWO na bonusowy haracz 10%.
 
K 13

kamilhs

Użytkownik
Tak gwoli uzupełnienia,to 12% jest to haracz za zagranie czegokolwiek za ilekolwiek po jakimkolwiek kursie,jeśli zdarzyłoby się wygrać ponad 2200(2280 zdaje się) na jedym kuponie (obojętnie czy w punkcie czy online)łapiesz się jeszcze DODATKOWO na bonusowy haracz 10%.
Przynajmniej wygrywasz legalnie...
Oczywiście jest to najlepszy przykład złodziejstwa naszego rządu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jeśli zdarzyłoby się wygrać ponad 2200(2280 zdaje się) na jedym kuponie (obojętnie czy w punkcie czy online)łapiesz się jeszcze DODATKOWO na bonusowy haracz 10%.
Wystarczy rozbic 1 kupon na 2 kupony i juz nie płacisz tego 10%.
Chyba, że potencjalna wygrana wymosi np 10 tys zł to wtedy rozbijasz na 5 identycznych i po sprawie.
 
Do góry Bottom