>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - opinie

R 0

rewolta

Użytkownik
Moja sytuacja też podchodzi pod ich błędy.

Ostatnio widziałem na ich stronce wydarzenie esportowe, które w momencie zawierania zakładu było już zakończone, oczywiście spróbowałem go puścić niestety dostałem zwrot :cool:, lecz z tego co widziałem w ciągu tygodnia takich meczy było kilka.:razz:
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
tak jak pisalem wczesniej
jest bardzo prawdopodobne ze wystawiaja celowo rozne bledy i czekaja jak sie mecz skonczy,jezeli gracze grajacy blad wygraja to zwrot,jesli przegraja to wpada latwa kasa dla sts i zdarzenie rozliczone normalnie
tak samo jak ukradli ludziom uczciwie wygrane za takie kupony jak gral scyzor a te przegrane nietkniete przez nich
blad w systemie i dlatego przyjeto zaklady niedozwolone? oczywiscie prezez 8 miesiecy nic z tym nie zrobili i wciaz takie zaklady mozna zawierac ????

nie ma wiekszej amatorki w swiecie bukmacherow jak STS,
te głąby sobie chyba nie zdaja sprawy z sily internetu i tego jakie dla nich beda konsekwencje jak to zostanie wszedzie rozgloszone
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Po co wy ludzie gracie u tych dziadów ? Po co wy w ogóle gracie u buków naziemnych ? Pomijając już nawet podatek 12% to nawet kursy jakie wystawiają to istna żenada.
 
W 0

wspierajacy

Użytkownik
Ależ mnie ucieszyło stanowisko przedstawiciela firmy STS...
Chciałbym zapytać kiedy i gdzie mam się zwrócić z kuponami na których grałem zdarzenia wspierające się i te kupony zostały przegrane???
Dodam, że w czasie kiedy grałem te kupony i zgłosiłem w formie reklamacji fakt, że zdarzenia były wspierające się firma uważała, że jedno z tych zdarzeń jest nietrafione i w związku z tym kupon jest przegrany!!!
Przykład: Kilka zdarzeń na kuponie m.in sztafeta biegowa kto lepszy Polska - Niemcy 1 i na tym samym kuponie kto będzie lepszy na pierwszej zmianie też Polska - Niemcy (podane nazwiska zawodników) też na 1.
Czyli jak rozumiem zdarzenie wspierające się za które powinien być zwrot czyli obie pozycje powinny być wycofane z kuponu a reszta rozliczona normalnie.
P.S. oczywiście mogę się domyślać stanowiska firmy STS, że okres reklamacyjny już minął i moje roszczenia są bezpodstawne...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=wspierajacy;5335481][...] zgłosiłem w formie reklamacji fakt, że zdarzenia były wspierające się firma uważała, że jedno z tych zdarzeń jest nietrafione i w związku z tym kupon jest przegrany!!! [...]
Załącz tutaj dokumentację. Twoje zgłoszenie w formie reklamacji i stanowisko firmy.
Przykład: [...]
Zamiast przykładów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ależ mnie ucieszyło stanowisko przedstawiciela firmy STS...
[...]
Kiedy STS zbiera baty na podstawie zaprezentowanej, wiarygodnej dokumentacji, to zbiera te baty zasłużenie.
Chciałbym tylko Kolegom uświadomić, że konkurencja nie śpi.
 
W 0

wspierajacy

Użytkownik
Jeśli będę miał w tym interes to w swoim czasie dowody zostaną pokazane...
Mnie nie zależy na bezpodstawnym oczernianiu jakiejkolwiek firmy, ale tyle razy mnie &quot;przekręcili&quot; na interpretacji swojego regulaminu, że jak poczytałem wyjaśnienia przedstawiciela firmy to aż musiałem się zarejestrować na tym forum...
Ja nie potrzebuje nic nikomu udowadniać, to są &quot;stare&quot; sprawy i mim moich reklamacji firma obstawałą przy swojej interpretacji.
Mam nadzieję, że sam przedstawiciel STSu mnie poprosi o dowody, a co więcej ustosunkuje się do nich.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A ja mam pytanko kiedy były te zakłady zawarte, chętnie poznam też te dowody bo zauważyłem że zaczynamy wrzucać do &#39;&#39;ogródka&#39;&#39; STS-a mocno, mają wiele na sumieniu ale chciałbym abyś to udokumentował
 
W 0

wspierajacy

Użytkownik
to są stare kupony - kilkuletnie, ale czy to zmienia postać rzeczy?
Odrzucali mi reklamacje, argumentując to w taki sposób, że jeden zakład nie został trafiony (część wspierającego) i dla nich taki zakład był przegrany bez względu na to, że był wspierający. Wg tego co tłumaczył przedstawiciel firmy za takie zakłady powinie być zwrot.
Mam też kilka innych przykładów gdzie firma &quot;odpowiednio&quot; interpretowała swój regulamin inie tyczy się to tylko zakładów wspierających.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
obawiam się najzwyklej w świecie nie doczekasz się odpowiedzi od &quot;WsparcieSTS&quot;
a to z takiego powodu że to &quot;coś&quot; zawinęło się z forum w trybie ekspresowym moment po tym gdy zostały udowodnione tej śmiesznej a przede wszystkim złodziejskiej firmie poważne oszustwa
w sts podobnie jak w PO afery zamiata się pod dywan
 
W 0

wspierajacy

Użytkownik
Mnie nie zależy na rozgłosie... może Sts uderzy się w piersi i przyzna mi racje i po latach rozliczy kupon poprawnie... jeśli rzeczywiście się kierują uczciwością to może uderzą się w pierś i przyznają do błędu.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Mnie nie zależy na rozgłosie... może Sts uderzy się w piersi i przyzna mi racje i po latach rozliczy kupon poprawnie... jeśli rzeczywiście się kierują uczciwością to może uderzą się w pierś i przyznają do błędu.
Tobie nie zależy na rozgłosie... dlatego napisałeś o tym na forum.
Jak nie ma dowodów to nie ma co rzucać oskarżeń.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tobie nie zależy na rozgłosie... dlatego napisałeś o tym na forum.
Jak nie ma dowodów to nie ma co rzucać oskarżeń.
Dokładnie o tym wspomniałem, że chętnie poznam dowody tylko nie wspominajmy STS-a sprzed 4 lat bo wtedy to była inna firma.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
inna firma była stosunkowo krótko w całej historii STS, tema dotyczy okresu obecnych właścicieli.
dobra skoncz juz pierd... i dawaj screena albo wypad
ostatnie watki sa na tyle ciekawe oraz ucieczka supportu sts ze robienie tutaj syfu przez ciebie jest w zupelnosci niepotrzebne
 
Do góry Bottom