>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

serafini 13

serafini

Użytkownik
▶Dzisiaj po zagraniu 2 kuponów a miały być kolejne miałem na koncie 450 zł nagle strona się przeładowała i mam.... -1775,96zł. Oczywiście rzecz niemożliwa, w historii operacji zrobił się bałagan żeby nie powiedzieć burdel, jakieś odejmowane sumy z wygranych kuponów istny koszmar. &quot;Natychmiastowy&quot; - po 30 minutach oczekiwania, kontakt z obsługą online, na szczęście Paniusia wie o co chodzi okazuje się że to skutek awarii z piątku &lt;dziwne&gt; zapewnia mnie, że sztab ludzi nad tym pracuje ale kiedy naprawią nie jest w stanie nawet oszacować i tak ujemny depozyt posiadam do teraz od godziny około 11 rano, mecze które chciałem postawić grają , typy wchodzą a kasa przelatuje koło nosa bo przecież z ponad -1,5 kafla wyrzuca mi że nie mam środków na gre.
▶Do tego to oczekiwanie na wypłate, można zapomnieć już że się kupon wygrało, jakie tam się mecze miało, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Zaczynam się obawiać czy wogóle dotrą na konto.
▶Zdecydowanie NIE POLECAM, pod tym względem fortuna bije ich na razie na głowę, brak powyżej opisanych problemów, wypłaty realizowane spokojnie do 24h w przypadku dni roboczych.
Modle się tylko, żeby wyprowadzić wszystkie środki z tego bagna i już tam nie wracam
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
spoko Panowie, Rangizz,Temp. Sprawa jasna,moja wina, czytanie ze zrozumieniem :) Prosta sprawa.Choc na usta cisnie sie jedno slowo s...y nie dadza w tym kraju normalnym ludziom normalnie zarobic. Choc i tak wydaje mi sie ze chyba lepiej pograc w naziemnym niz sie meczyc online.Raz jeszcze dzieki za info.Pozdro
 
justt 212

justt

Użytkownik
Ja zbytnio nie ufam temu bukowi. Wczoraj się zarejestrowałem, weryfikacja miała potrwać &quot;kilka minut&quot;, trwała ponad 10 godzin przy czym dostałem informację, że moja kopia dowodu jest nieczytelna, bez żadnych dodatkowych informacji (np. czego im brakuje itp...). Wysłałem im ponownie raz kopię dowodu i do tej pory zero odzewu. Jedyną sprawą jest to, że moja kopia dowodu osobistego jest przekreślona w znak &quot;X&quot; dwoma cienkimi czarnymi liniami - oznacza to, że kopia nie jest do dalszego użycia i ma być tylko potwierdzeniem. Weryfikacje przechodziłem już nie niejednokrotnie w różnych bukach i kasynach - u mnie na starcie mają wielkiego minusa.
 
T 3

typ_er

Użytkownik
Z sts jestem zadowolony. Wiadomo - mamy wszystko na papierze (kupon) i nie ma problemow z wypłatami. Jednak największą wadą tego bukmachera jest podatek 12% z którym ciężko postawić jakiś sensowny singiel.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Z sts jestem zadowolony. Wiadomo - mamy wszystko na papierze (kupon) i nie ma problemow z wypłatami. Jednak największą wadą tego bukmachera jest podatek 12% z którym ciężko postawić jakiś sensowny singiel.
We wszystkich naziemnych tak jest .
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
TRAGEDIA STS delikatnie określając tą firmę .
Od 6 miesięcy czekam na kartę klubową ale to pikuś .
Od 28 Marca czekam na weryfikację konta online !!!! gdzie w kwietniu miałem kontakt tel z STS babka chiała potwierdzenia danych i powiedziała ze konto bedzie aktywne w ciągu 12 H ... powiedziała ze mają problemy techniczne itp itd i stąd taka długa weryfikacja .
Do dnia dzisiejszego konto mam nie aktywne /weryfikacja w toku !!!!
najlepsze na koniec ... dotychczas w STS można było odebrać wygrane do 2k i wypłacali do reki , od Kwietnia jestem odsyłany z niczym /wypłaty sa przekładane .
W kwietniu 3 wygrane 200zl( wypłacili od razu ) 480( babka kazała przyjść na 2 dzien najlepiej ok 15godz) 350zl kazali przyjść w godzinach popołudniowych !
Dzisiaj również zostałem odesłany z niczym babka odmówiła wypłaty bo nie ma z czego ! proszę przyjść po południu lub jutro !
No qwa kpina i jaja praktyki jak w TotoMixie jak wchodził na rynek .
Napisałem już do suporttu STS ,ale na odpowiedź nie liczę .
SYF straszy się zrobił .
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Byłem przedwczoraj odebrać wygraną, pieniędzy odebrać nie mogłem bo nie mieli czy coś takiego. W każdym razie dowiedziałem się żeby pojechać do punktu w którym zagrałem ten kupon albo będę musiał czekać dwa dni, chodziło o kilka stówek... Bardzo poważny buk! :zoltakartka:
 
S 4

skumbag-harhan

Użytkownik
Mi nie chcieli wypłacić sumy, ponieważ była za duża, babka odesłała mnie do Warszawy, co było śmieszne. Jednakowoż, udało mi się dostać owe pieniądze.????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mi nie chcieli wypłacić sumy, ponieważ była za duża, babka odesłała mnie do Warszawy, co było śmieszne. Jednakowoż, udało mi się dostać owe pieniądze.????
Główna siedzibą STS są Katowice.
Wiem, ze centralizm to uznana patologia gospodarcza, polityczna, społeczna ale w tym przypadku - skoro już wystąpił - nie widzę sensu wysyłania Klienta do innego miasta niż tam, gdzie znajduje się główna siedziba firmy.
 
P 8

pepo27

Użytkownik
Heh dziś mnie zadziwili, bonus na całe 10zł (ważny do rozpoczęcia finału LM) ???? Ale zawsze jakąś taśmę można zagrać.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
chyba wszystcy dostali , ale to jest na wszystkie mecze , czy tylko na finał LM ? bo nei widze zadnego regulaminu
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Wchodzę na mejla i ostatnia wiadomość z sts z 21 maja, to chyba wszyscy nie dostali. &quot;Czas Wielkich Finałów, Borussia-Bayern&quot;, ale żadnego kodu tam nie widzę ;)
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
uuu nie chwal dnia ... mi własnie skasowali bonus , ale mowia na czasie ze w przeciagu kilku dni wróci ???? to jest jednak bukmacher !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Postawiłem w sts ze bedzie rzut karny w meczu Dortmund-Bayern ,karny byl ale według sts nie było :/
Zgłoś ten problem, Pomyłki się zdarzają trzeba po prostu poczekać i pisać spokojnie na Support.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Słowo TRAGEDIA - TO ZA MAŁO !!! Zapytałem na maila jakie są zasady obrotu bonusu tego związanego z finałem LM. To było jakieś 2 dni temu. Zero odzewu. Do tego kursy tak straszne, że aż się dziwię jak wcześniej obróciłem ten ich bonus za 200zł, a nie dość, że takie kursy to jeszcze ten podatek, który rujnuje i tak beznadziejne kursy, ale to już nie ich wina tylko kraju w jakim przyszło nam żyć. (oprócz Niemiec nigdzie więcej w Europie nie ma takiego kure....)
 
Do góry Bottom