>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nie chodzi o obrót bo to nie jest bonus ale pomyśl tak na zdrowy rozsądek po co wpłacasz do buka konkretną kwotę?To że przeszły raz takie wypłaty nic jeszcze nie znaczy, ja kiedyś ,bodajże, w Betssonie miałem podobny przypadek (zagrałem za jakąś mniejszą połowę) to wypłacili ale napisali że kolejnym razem będą wracać.
Co do twojej sprawy ,ogólnie, to się zgadzam, że jest to śmieszne, zwłaszcza że zagrałeś za 90% depozytu, o zarzutach już nie mówiąc.Jak chcesz to napisz pisemną skargę, albo gdzieś na FB :]
Już nie będę robił im dymu bo wypłacili ale śmieszny ten pseudo bukmacher nr 1 w Polsce, zdziwią się jeszcze, jeśli liczą, że wszyscy po 1 kwietnia przejdą do nich. Swoją drogą ciekawe czy gościa, który wchodzi do punktu z 10k, ale po pewnym czasie orientuje się, że maja, jednak słabą ofertę i gra za 2k też traktują za potencjalnego przestępce lub terrorystę :]
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Swoją drogą ciekawe czy gościa, który wchodzi do punktu z 10k, ale po pewnym czasie orientuje się, że maja, jednak słabą ofertę i gra za 2k też traktują za potencjalnego przestępce lub terrorystę
Przecież to nie są analogiczne sytuacje. Każdy buk wymaga w założeniu obrotu wpłaconych środków co najmniej jednokrotnie. Wiadomo, że nie znajduje to zawsze odzwierciedlenia w praktyce i niektórzy tolerują wypłatę bez postawienia zakładu, jednak niektórzy przykładają do tego szczególną uwagę. Takie szybkie wpłacanie i wypłacanie bez obrotu wiąże się własnie z zagrożeniem obrotu pieniędzy z niewiadomego źródła i dlatego takie podejrzenia wysnuli w Twoją stronę. Wiadomo, ze było to niemiłe i słowa przeprosin powinny paść, ale nie ma co od razu stwierdzać, ze ten bukmacher stosuje jakieś nienormalne praktyki, bo nie oni jedni przyczepili by się do takiej sprawy. Najlepiej zawsze robić obrót całą wpłatą i unikniesz w przyszłości takich przykrych sytuacji.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Przecież to nie są analogiczne sytuacje. Każdy buk wymaga w założeniu obrotu wpłaconych środków co najmniej jednokrotnie. Wiadomo, że nie znajduje to zawsze odzwierciedlenia w praktyce i niektórzy tolerują wypłatę bez postawienia zakładu, jednak niektórzy przykładają do tego szczególną uwagę. Takie szybkie wpłacanie i wypłacanie bez obrotu wiąże się własnie z zagrożeniem obrotu pieniędzy z niewiadomego źródła i dlatego takie podejrzenia wysnuli w Twoją stronę. Wiadomo, ze było to niemiłe i słowa przeprosin powinny paść, ale nie ma co od razu stwierdzać, ze ten bukmacher stosuje jakieś nienormalne praktyki, bo nie oni jedni przyczepili by się do takiej sprawy. Najlepiej zawsze robić obrót całą wpłatą i unikniesz w przyszłości takich przykrych sytuacji.
Wychodzi na to że STS jest jedynym bukmacherem z podatkiem, który dodatkowo ma wymagania co do obrotu. ⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wychodzi na to że STS jest jedynym bukmacherem z podatkiem, który dodatkowo ma wymagania co do obrotu. ⛔
Mi się wydaje, że tu kluczowe jest to, że wpłacałeś przez Skrilla. Gdybyś wpłacał przelewem i obrócił 90% kwoty i wypłacił, nic by się nie stało. A tak to jak pisali niektórzy wcześniej - polityka przeciw praniu brudnych pieniędzy. Najwięksi bukmacherzy, jak choćby całoroczny mają politykę, że musisz wpłacić tym samym kanałem, którym wypłacasz, nie możesz wplacić skrillem i wypłacić na konto bankowe, tym bardziej nie dokonując pełnego obrotu depozytem. STS ma możliwość wpłaty skrillem, ale ustawa ich trzyma i nie mogą wypłacać na skrilla, więc są ostrożni, bo przyznaj, że wygląda to podejrzanie, że gość wpłaca ze skrilla, nie obraca całym depozytem i wypłaca na konto bankowe.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Totalny stek bzdur kolega nam napisał, każdy bukmacher ma obowiązek w regulaminie by wpłaconą kwotę obrócić jednokrotnie, przecież gdyby tak nie było to każdy wpłaca przez Skrilla wypłaca przez bukmachera i teoretycznie pieniążki na jego koncie są z legalnych środków. No nie można czytać takich głupot.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Totalny stek bzdur kolega nam napisał, każdy bukmacher ma obowiązek w regulaminie by wpłaconą kwotę obrócić jednokrotnie, przecież gdyby tak nie było to każdy wpłaca przez Skrilla wypłaca przez bukmachera i teoretycznie pieniążki na jego koncie są z legalnych środków. No nie można czytać takich głupot.
Człowieku jaki stek bzdur? Pisałem już, że wpłacałem i wypłacałem nie robiąc ani JEDNEGO zakładu w Fortunie i Forbecie i kasa dotarła na moje konto? Więc co? Fortuna i Forbet nie są legalni Twoim zdaniem? Skro STS wprowadził metodę wpłaty Skrill to niech wprowadzi metodę wypłaty Skrill i będzie po problemie, a nie czepiają się uczciwych ludzi i szukają tylko haczyka aby pozbawić kogoś kasy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Człowieku jaki stek bzdur? Pisałem już, że wpłacałem i wypłacałem nie robiąc ani JEDNEGO zakładu w Fortunie i Forbecie i kasa dotarła na moje konto? Więc co? Fortuna i Forbet nie są legalni Twoim zdaniem? Skro STS wprowadził metodę wpłaty Skrill to niech wprowadzi metodę wypłaty Skrill i będzie po problemie, a nie czepiają się uczciwych ludzi i szukają tylko haczyka aby pozbawić kogoś kasy.
Pewnie chodzi o jedno w wypłatach na Skrill nie są legalne ???? a samym wpłacaniem przez Skrilla zrobili strzał w stopę. Prawdę niestety napisałeś kolega jeden pokazał screen w innym temacie ⛔ ogromny dla STS i faktycznie sami z siebie robią takiego bukmachera, wprowadzając taki a nie inny schemat &#39;&#39;zastraszeń&#39;&#39;
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Ruszam dość nietypowy temat. Być może w złym miejscu, ale proszę o radę. Czy źle przedstawiony zakład w ofercie STS jest anulowany? Postawiłem dzisiaj na mecz Bayern-Brose (-6,5) 2 przy kursie 1.3. Dla znawców tematu naturalne jest, że skoro na obie drużyny był kurs po ok 1.8-1.9, to 1,3 na Brose -6,5 powinno być z 2,5. Dla mnie ewidentny błąd buka.Sprawdzalem ich inne mecze w ofercie i w pozostałych przypadkach zawsze jest np (+6,5). Pytanie czy taki bukmacher jak STS anuluje zakłady? Poradźcie, bo nie gram na co dzień u tego buka, a zakład tak czy owak chciałem postawić na to, że Brose nie przegra więcej niż 6 punktami (przegrali 8)..
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Żenada. Chciałem wysłać kupon składający się z dwóch zdarzeń za duże pieniądze. Jedno ze spotkań miało się lada moment zaczynać Za pierwszym razem mi nie zaakceptowało. Ponowiłem próbę i po kilkunastu sekundach kupon zatwierdzony z tym że jedno spotkanie usunięto. Moim zdaniem kupon nie powinien zostać zaakceptowany. Powinienem dostać informację o braku spotkania w ofercie. Zaznaczam że gdy przy drugiej próbie klikałem wyślij to oba spotkania widniały na kuponie.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Dzisiaj kolejna wpadka STS. Tym razem zaakceptowało mi bet po tym jak minął czas przyjmowania zakładów i to o kilka minut. Na moje nieszczęście typ okazał się przegrany. Czy powinienem dostać zwrot zagranej stawki? Jestem przekonany że gdyby to było w drugą stronę to albo sami dokonali by zwrotu albo jakby się dojrzeli po roku czasu to kazali by zwracać pieniądze z wygranej.
 
R 167

realny

Użytkownik
Witam
Dzisiaj po jednokrotnym naciśnięciu &#39;wnieś zakład&#39; kupon policzono mi podwójnie (w ciągu 3 sekund wysłało mi dwa takie same kupony). Da się coś z tym zrobić?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam
Dzisiaj po jednokrotnym naciśnięciu &#39;wnieś zakład&#39; kupon policzono mi podwójnie (w ciągu 3 sekund wysłało mi dwa takie same kupony). Da się coś z tym zrobić?
Od razu po takim zdarzeniu należy skontaktować się z nimi, nawet przez maila. Jeżeli zgłosisz to przed rozpoczęciem któregokolwiek zdarzenia z kuponu, to powinni Ci ten nadliczbowy kupon anulować i zwrócić stawkę.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Ja także miałem problem już trzykrotnie z podwójnym zakładem. Były to zakłady live a kolejka na chat z 20 osób więc nie było szans na wbicie się przed rozstrzygnięciem. Po napisaniu maila do supportu okazuje się że takie rzeczy u nich reklamuje się LISTOWNIE. Ludzie w obecnych czasach gdzie w cywilizowanych krajach takie rzeczy załatwia się na livechat/mailem tutaj sprytnie zniechęcają ludzi do reklamacji bo o ile parę osób które straci powiedzmy z tysiaka napisze reklamację to dla mniejszych sum dużo ludzi odpuści. Na błędy z podwajaniem już wiele ludzi się ostatnio skarżyło więc pewnie jest im to na rękę bo mało kto będzie bawił się w listowna korespondencje. Dlatego lepiej dwa razy się zastanowić przed zagraniem dużej stawki a już najlepiej nie mieć zbyt dużo na koncie żeby nie wzięło podwójnie.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
dokladnie abcbet, live nie zdarzysz, a potem musisz pisać listy z reklamacja ???? patologia
a dublowanie zakladow to u nich codzienny problem wielu graczy
edit. UWAGA! przy dłuższych dyskusjach zaczynająć sypać strachami typu ze oni się nie boja bo maja blogoslawienstwo Ministerstwo Finansów ale sam tez moge sie narazic na jakas kontrole ????
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
dramat...mecze zakonczone okolo 20tej...poltorej godziny kupony wygrane nierozliczone...
kupon przegrany rozliczony natychmiast...zal
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety na rozliczenie mają 24 h, przeważnie trwa to zdecydowanie mniej jednak regulamin mówi w tym przypadku jasno. Jak u większości bukmacherów.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Tak jak pisałam ,teraz wychodzą założenia chcesz to graj ,jak nie to WYPAD.Wczoraj miałam zdarzenie postawienia zakładu potrójnie tego samego na live,reklamacji nie składałam bo nie ma sensu . Oczywiście przegrałam bety ,siedząc na czacie ludzie piszą na nim ze reklamują podobne sytuacje ale nic nie wskórają .a jak ktoś im donośniej protestuje to właśnie niby pisza ze straszą graczy. Jasno trzeba powiedzieć wydaje się im ze zostali bożkami na rynku .zaczynają olewać graczy i tyle . Ich system przyjmowania zakładów to ewidentna porażka , najwidoczniej nie wytrzymuje natężenia Dublowanie zakladow i ich przyjmowanie to raczej premedytacja na to wychodzi z ich strony
 
Do góry Bottom