>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Kolegę wyżej chyba lekko poniosło, najlepsi spece od manipulacji to chyba w FBI a nie w polskich bukach, o "mafii" która ma tymi bukami rządzić nie wspomnę.

Co do zwiech, to nie sądzę żeby były celowe. Przecież na cashout w dłuższej perspektywie to buk zarabia, więc zwyczajnie nie mieliby interesu tego celowo blokować. Tym bardziej że jak sam mówisz, dzieje się to w czasie gdy grają największe ligi, więc siłą rzeczy ruch na buku też jest wtedy największy.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Nowa promocja dla klientów stacjonarnych (codziennie 15zł suma stawek) - 100zł pewnego bonusu po 28 dniach grania wygląda znakomicie. Tym bardziej , że nie ma obrotu (jedynie kurs 1.91 AKO)

Pod względem oferty i bonusu dla stacjonarnych STS liderem!
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Jeśli chodzi o promocje bo pisałeś odnośnie tego to odpowiedziałem, go.. nie buk. I na pewno nie lider jak twierdzisz. Na gre online nawet promki na podatek nigdy nie zaoferowali, bez komentarza..
Czytaj ze zrozumieniem, lider wśród bukmacherów stacjonarnych. Najlepsza aktualnie promocja. To, że Ty nie grasz stacjonarnie to nie znaczy, że wszyscy tak robią.
 
jedrula 25,7K

jedrula

Użytkownik
Co za bzdury wypisujesz.
Najlepsza oferta? Jezeli chodzi o pre to nie jest zle,ale livebet to sts 100 lat za murzynami.
A promocja moze i niezla,ale konkurencja ma caly czas bez podatku granie i to jest promocja.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Co za bzdury wypisujesz.
Najlepsza oferta? Jezeli chodzi o pre to nie jest zle,ale livebet to sts 100 lat za murzynami.
A promocja moze i niezla,ale konkurencja ma caly czas bez podatku granie i to jest promocja.
Następny co czytać nie umie …. promocja dla klientów stacjonarnych. Masz jakąś konkurencję w tym temacie?
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Jak nie dają bonusów to źle, jak dają też źle. Mam za co pochwalić to chwalę…zwiększyli bonus do 100zl bez obrotu. Podoba mi się to.
 
Do góry Bottom