>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Możesz dać nawet 50 zdarzeń z kursem 1.01
Zależy jak zrozumieć należy ten punkt regulaminu:
3.14. Zabronione jest wykorzystanie typu “pewniak” albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ (”pewniak”) jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną unieważnione za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.
 
T 15

temp

Użytkownik
Ciekawe jak ten okres 120 dni ma się do głównego regulaminu (https://www.sts.pl/userdata/files/files2/regulamin-zakladow-online.pdf)
6.8. Ponadto, jeśli jakakolwiek premia, darmowy zakład, lub innego rodzaju środki zaksięgowane przez STS na koncie klienta nie zostaną wykorzystane przez klienta w ciągu 2 miesięcy od zaksięgowania, STS ma prawo do odebrania takiej premii, darmowego zakładu lub środków i do odpowiedniej modyfikacji stanu konta tego klienta bez powiadomienia danego klienta.
Nie ma to jak dwa sprzeczne regulaminy.
 
J 0

jmist12

Użytkownik
Czy bonus trzeba obracać dokładnie 4 razy ,czy min 4 razy po 1.7 ?
np. jak mam bonus 200 zł to muszę postawić za łączne stawki 800 zł ?
 
Z 0

zultrasowany

Użytkownik
Czy bonus trzeba obracać dokładnie 4 razy ,czy min 4 razy po 1.7 ?
np. jak mam bonus 200 zł to muszę postawić za łączne stawki 800 zł ?
Ma być to chyba więcej niż te 800zł, bo ja juz za tyle postawiłem, ale ten podatek jeszcze trzeba wziąć pod uwagę. Czyli postaw kupony za ok. 900zł
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Muszę powiedzieć, iż zaskoczony jestem. Wpłaciłem 100zł, od razu wypłaciłem, teraz obróciłem i zostało mi tylko 60 zł (+ coś tam jeszcze nie rozliczone) przez wczorajszy pechowy biatlon. Wczoraj zleciłem wypłatę tych 60zł i dziś jest na koncie. Jest dobrze. Ale tak grać na dłużej z podatkiem to ciężko. Polecam bukmachera.
 
dexmark 5

dexmark

Użytkownik
W tym momencie obrót mojego bonosu wynosi ponad 900zł i wciąż nie mogę go wypłacić. Ktoś wie o co chodzi?
Pisz do konsultanta na stronie stsu. Czy to nie jest tak, że dostajesz 200zł bonusu i dopiero musisz obrócić na kwotę 800zł co w sumie daje 1000zł?
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Suma Twoich stawek po odjęciu podatku musi wynieść 800 zł... Prościej się już nie da.
Podatek od każdych 50 zł postawionych to chyba 6 zł, więc wystarczy trochę liczenia i myślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 200

tomek317

Użytkownik
Ogólnie wydaje mi się,że jest to bardzo dobra promocja. Obrót 4 razy po kursie 1,70 nie jest zbyt wygórowany,a mając do dyspozycji 2 stówki trochę można ugrać.
 
A 3

aru64

Użytkownik
Witam
Może sie powtarzam ale mam 1 pytanie.
Jeżeli wpłacę 200zł i dostanę 200 zł bonusu, i zaraz po otrzymaniu bonusu mogę wypłacić swoje &quot;prawdziwe&quot; 200zł?? Będę mógł wtedy obracać samym bonusem (200zł)??
 
G 42

gks711

Użytkownik
Skorzystałem z bonusu i powiedziałem Ojcu o tym. Chciałby zagrac, ale nie wiem czy są takie rygorystyczne przepisy jak w bukmacherach online. Dodam, że mamy 1 IP ????
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Jak wyglądają wpłaty? Czy wpłacając np. przez ipko na koncie bukmachera kasę będę miał natychmiast? Jak to wygląda?
edit:
Drugie pytanie: Czy ten kurs który widnieje na kuponie który tworzmy jest faktycznie kursem po którym obracamy pieniądze? czy od kursu odejmowany jest podatek?
 
A 3

aru64

Użytkownik
Ja właśnie pare godzin temu wpłacałem przez iPKO i pieniadze miałem po paru minutach.
Wypłata swoje konto idzie 1-2 dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
pytanie: Czy ten kurs który widnieje na kuponie który tworzmy jest faktycznie kursem po którym obracamy pieniądze? czy od kursu odejmowany jest podatek?
Podatek zawsze odejmowany jest od kwoty stawki. Kurs jest jaki jest, tylko mnożony razy 0.88 stawki (0.12 idzie na podatek).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom